26 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları..

burçlar-hakkında-bilgi
Paylaş
 


26 Şubat 2014 ...

KOÇ:

İş hayatınızda beklenmedik gelişmeler, şans ya da şansızlık olarak karşınıza çıkabilir. Soğukkanlı davranın ve kazanın. Bugün seçimlerinizi akıllıca yapmalısınız. Bugün siz ve eşinizin ortak kaynakları, finansal konularda etkili olacak. Harcamalarınızı kontrol altına almalı, özellikle eş ya da sevgilinizi bu konularda çok dikkatli olması yönünde uyarmalısınız. Uyarılarınızı görmezden gelir ve sizi suçlar bir tutum içinde olursa şiddetli tartışmalar ve akabinde ayrılık söz konusu olabilir. Gerçekçi davranın ve rahatsızlıklarınızı ifade edin.

BOĞA:

Gökyüzü bugün sağlığınızla ilgili konularda duyarlı davranmanız için uyarıyor sizleri. Süregelen bir rahatsızlığınız varsa ilaçlarınızı düzenli kullanın ve tedavinizi aksatmayın. Önemsiz gördüğünüz bir hastalık ciddi problemlere neden olabilir. Ruhsal sıkıntılarınız hastalıkları tetikleyecektir, bunun bilinci ile hareket etmelisiniz. İş hayatınızda ise son derece verimli bir gündesiniz. Düşünceleriniz kabul görür ve iş hayatınızdaki saygınlığınız hızla yükselir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz başkalarının etkisi altında kalarak size öfkeli davranışlar sergileyebilir. Bu kısa süreli etkilenmenin ilişkinizde huzursuzluk çıkarmasına izin vermemek elinizde. Onunla konuşun ve gerçeği fark etmesini sağlamaya çalışın.

İKİZLER:

İş hayatınızda son derece aktif olmalı, tüm dikkatinizi işinize vererek hareket etmelisiniz. Sıra dışı fikirlerinizi ifade ederek, mücadelenizde başarılı olabilirsiniz. Yeteneklerinizi gösterebilmek ve saygı kazanarak önemli fırsatlar elde edebilmek adına güçlü olduğunuz bir gündesiniz. Özel hayatınızı ilgilendiren konuları ulu orta konuşmak, size ilerleyen günlerde beklemediğiniz sonuçlar yaratabilir. Özel yaşamınızda problemler yaşanabilir. Arkadaşlarınızdan her duyduğunuza inanarak hareket etmemelisiniz..

YENGEÇ:

Bugün ailevi ilişkiler, çocuklar ve onların özel yaşamları ile ilgili gelişmelerle ilgilenebilirsiniz. İletişime çok önem verin. Gerek eş gerekse çocuklarınız üzerinde otoritenizi göstermelisiniz. Size doğru gelmeyen konularda seyirci ve sessiz kalmayın. Yine bu dönemde işinizle ilgili fırsatları iyi değerlendirmeli, istekli olduğunuzu göstermekten çekinmemelisiniz.

ASLAN:

İş ve özel yaşamınızda başkalarının tesiri altında kalmaktan yorulmadınız mı? Bu hayat sizin, insanların size kattıkları olgunlaşmanızı sağlamalı fakat asla kendinizden şüphe etmenize neden olmamalı. İşinizle ilgili konularda şartlarınızı yükseltebilecek her türlü fırsatla karşı karşıya olduğunuz bugünlerde, elinizi çabuk tutmalı ve kararlılıkla ilerlemelisiniz. Evlilik hayatında problemler yaşayan Aslan burçlarına tavsiyem; yaşananları duygu ve mantık çerçevesinde değerlendirerek kararlar vermeniz yönünde olacaktır.

BAŞAK:

Finansal konularda risk taşıyan her şeyden uzak durmalı, yatırım amaçlı harcamalarda bulunmamalısınız. Alım-satımlar zararlı sonuçlara sebep olabilir. İkili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar problemleri doğurabilir. Anlayışlı olursanız etkiler olumsuz yönde etkilenmemenize yardımcı olur. Ancak tepkileriniz sert olursa pek çok zorluğu beraberinde getirebilir.

TERAZİ:

Gökyüzü gelecek şanslı haberlerle sevineceğinizi müjdelemekte. Bu özel yaşamınızı ilgilendiren bir konu olabileceği gibi, uzun zamandır mücadele ettiğiniz hukuki bir problemin istediğiniz yönde sonuçlanması da olabilir. Haklarınıza sahip çıkın. İş hayatınızda uzlaşmacı tavırlarınız ve olaylara yaklaşımınızdaki profesyonellik iş hayatınızda yeni kapıların aralanmasını sağlayabilir. Özel yaşamınızda ise beraberliği olmayan Akrep’ler, bugün hoş bir tanışma ile hayatınızın aşkı ile buluşabilirsiniz. Unutmayın evrende tesadüf diye bir şey yoktur.

AKREP:

Gökyüzü bugün mesai arkadaşlarınızla ilişkilerinizin önem kazandığına işaret etmekte. Ağzınızdan laf almaya çalışan kişilere karşı dikkatli davranın ve işinizle ilgili rahatsızlıklarınızı ifade etmemeye özen gösterin. Aksi halde sinsice hazırlanmış bir oyuna gelebilirsiniz. Bugün işiniz dolayısıyla konuşmalar yapın ve düşüncelerinizi kendinize saklayın. Özel yaşamınızda ise uzun süredir bir beraberlik içindeyseniz kararlı tutumunuzu sürdürmeli ve yaşananları kendi içinizde çözmeye çalışmalısınız.

YAY:

Gökyüzü özel yaşamınızda var olan sorunları aşmanız için size pek çok imkan sunacak. Yeni bir başlangıç yapabilir, tertemiz bir sayfa açarak mutluluğu ve huzuru yakalayabilirsiniz. Siz yeter ki ne istediğinize karar verin? Seven ve sevilen bir eşle hayat arkadaşlığı mı yoksa kavga ve tartışmalarla kırılan ruhun keyifsizliği mi? Karar sizin… Başlamayı düşündüğünüz ilkleri bir an evvel hayata geçirmelisiniz. Oyalanma, erteleme lüksünüzün olmadığının bilinci ile hareket edin.

OĞLAK:

Bugün işinizle ilgili konularda çalışma arkadaşlarınızın haksız eleştirileri ve engelleri ile karşılaşmanız olasıdır. Sahip olduğunuz yüksek enerji bu durumdan minimum seviyede etkilenmenizi sağlayacaktır. Özel yaşamınızla iş hayatınızdaki dengeyi kurmakta zorlanabilir ve buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızdaki sorunları özel yaşamınıza taşımamanız gerektiğini anlamalı ve biraz daha özverili davranmayı denemelisiniz.

KOVA:

Gökyüzü bugün yüksek enerjinizden rahatsızlık duyacak kişilerle karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Aldırmayın ve iç sesinize kulak vererek ilerleyin. Sizler zaten kime fedakarlık etmeniz gerektiğini bilirsiniz. Fedakarlık ayrı bir şeydir, sömürü apayrı. Hiç kimsenin sizi bu anlamda kullanmaya kalkmasına müsaade etmemelisiniz. Yine bugünlerde taşınma durumu söz konusu ise beklemede kalmalısınız. Bedensel sağlığınıza da özen göstermeniz gereken bir gün.

BALIK:

Bugün iş hayatınızda yaşanacak tartışmalarla oldukça gergin günler geçirebilirsiniz. Kendinizi baskı altında hissedecek ve sinirlerinize hakim olmakta bir hayli zorlanacaksınız. Ne olursa olsun sakinliğinizi muhafaza etmeli ve köprüleri yakmamalısınız. Birlikte çalıştığınız insanların ben merkezli davranışları yüzünden potansiyelinizi düşürmemeli ve hedeflerinize emin adımlarla kararlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Maddi konularda ise oldukça şanslı bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise bugün her şey son derece keyiflidir. Problem ettiğiniz konular karşılıklı anlayış çerçevesinde tamamen çözüme kavuşturulabilir. Bekar Balık’lar, uzun süredir çevrenizde bulunan biri duygularını ifade ederek sizi şaşkına çevirebilir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید