26 MAYIS 2014 Günlük Burç Yorumları..

26 Mayıs 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


26 MAYIS 2014 Günlük ...

KOÇ:

Bugün işinizle ilgili önemli bir karar almak zorunda kalabilirsiniz. Tercih yapmakta oldukça zorlanabilirsiniz, ya riske girip kazançlı çıkacaksınız ya da geride kalıp bir fırsat kaçıracaksınız. Tercih sizin fakat karar alırken deneyimlediğiniz zorlukları aklınıza getirin ve tereddütlerin fırsatları kaçırmanıza sebep olmasına izin vermeyin. Bugün öğrenebileceğiniz her türlü bilgi genel anlamda olduğu kadar kariyeriniz için de paha biçilemez olacak. Gözünüzü ve kulağınızı dört açın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin 3. şahıslardan kaynaklanan problemleri size yansıtması bir anda şiddetli tepkiler vermenize sebep olabilir.

BOĞA:

Bugün ilişkileriniz pozitif yönde ilerleyecek. İnsanları ışığınızla büyüleyeceksiniz. Maddi manevi tüm enerjiler olumlu yönde sizinle birlikte. Bugün kredi almak istiyor ya da ev gibi önemli bir satın alma gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız başvuru ve girişimlerde bulunabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizden gelecek sevindirici bir haber alabilir, bunu özel bir kutlama ile taçlandırabilirsiniz.

İKİZLER:

Meslek hayatınızda farklı bilgiler edinebilir, kendinizi belli bir grubun içinde cesaretle gösterebilirsiniz. Liderlik gücünüz yükseleceği için etrafınızdaki insanlara öncülük yapabilirsiniz. Evli İkizler burçları eşleriyle maddi konularda kararlar alabilirler. Alınan kararların olumlu sonuçlanabilmesi için çok açık ve net bir dille birbirinize fikirlerinizi beyan etmelisiniz. Bekâr İkizler, hayatınızın kadını ya da erkeği ile karşılaşabilirsiniz. Hatta ilk kez gerçek aşkı yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ:

Bugün gökyüzünün olumlu enerjisinden sezgilerinizi kullanarak faydalanın. Kimsenin etkisi altında kalmadan sadece sezgilerinize güvenerek hareket edin. Uzun zaman sonra şanslı bir sürecin içine girmişken tereddütlerle kaybetmek istemezsiniz! Özel yaşamınızda ise eşinizden kaynaklanan sorunları tek taraflı fedakarlıklarla halledemeyeceğinizi kabullenmeli ve ortak kararlar almak için neler yapılması gerektiğini düşünmelisiniz. Bekar Yengeç’ler, gün içinde tanışacağınız birinin yoğun ilgisi ile karşılaşabilirsiniz.

ASLAN:

İş hayatınızda ekip arkadaşlarınızın duyarsız hatta tembellik boyutundaki davranışlarını hoşgörü ile karşılamakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Bugün sadece sorumlu olduğunuz konularla ilgilenin, kimsenin eksisini siz artı yapamazsınız. Özel yaşamınızda ise heyecan verici gelişmeler yaşanabilir. Beklenmedik bir aşk itirafı ya da devam eden ilişkinizde evlilik teklifi alabilirsiniz. Aşkta yüzünüzün gülmeye başladığı keyifli günlerin tadını çıkarmaya bakın.

BAŞAK:

Bugün birlikte çalıştığınız insanlarla iş birlikleri, yeni fikir ve görüşlere açık olun. Parasal konularda ortaklaşa düşünmek, istikrarsızlıklarla başa çıkabilmeniz açısından önemlidir. Amaçlarınızı gerçekleştirmede sabırsız davranmadan, sosyal ilişkilerinizi güçlü tutmaya çalışınız çünkü insanlarla temasınız ne denli güçlü olursa dışarıdan destek bulmanız o denli kolay olur. İnatçı ve bağımsız düşünmek sizi maddi konularda hırslandırabilir fakat bunun kendinizi tedirgin etmekten başka bir işe yaraması mümkün değildir.

TERAZİ:

İşinizle ilgili konularda eksik kalan konuları tamamlayabilir ve çalışma arkadaşlarınızın desteği ile karşılaşabilirsiniz. Mesleğiniz dolayısıyla tanışacağınız insanların yeni ve cazip teklifleriyle işinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün ne olursa olsun negatif düşüncelere kapılmamaya özen gösterin. Cesaretinizi kimsenin kırmasına izin vermeden hareket edin. Çok sabırlı olun ve sakın yılmayın. Büyük başarılar sabır ve emekle gelir. Kariyerinizle ilgili çok ciddi şanslar kapınızı çalacak. Şimdi arınma zamanı, hayatınızı baştan aşağı yenileyin!

AKREP:

İş hayatınızda oldukça şanslı bir gün! Geçmişte kalan bir alacağınızı tahsil edebilir ve maddi anlamda bir hayli rahatlayabilirsiniz. Ruhsal olarak da ağırlıklarınızdan kurtulmuşçasına huzurlu ve dinamik hissederek güne başlayacaksınız. Kararlı oluşunuz ve değişimi tüm benliğinizle kabul etmeniz her geçen gün sizleri daha da güçlendirecek. Sizdeki bu değişiklik yakın çevrenizdeki kişileri şaşkına çevirebilir. Sizi hayatlarından hiç gitmeyecek olarak değerlendiren kişilerin şaşkınlığı ise çok daha fazladır. “Her şeyi kabullenen ve idare eden kişi gitti, yerine bir başkası geldi” şeklinde bir yaparlar ve bu durumu kabullenememenin yarattığı sarsıcı etkiden kolay sıyrılamazlar. Kimi zaman aşk dolu sözlerle, kimi zaman nefret eden tavırlarla bir süre size rahatsızlık vermeye çalışabilirler. Bırakın yapsınlar, siz yolunuzu çizin, ilerleyin ve kesinlikle taviz vermeyin.

YAY:

Bugün resmi dairelerde işleriniz istediğiniz gibi ilerlemeyebilir ve birçok aksilikle karşılaşabilirsiniz. Günün en iyi tarafı eski dostlarınızla karşılaşmak olacaktır. Onlardan gelecek yardımla problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin unutkanlığı ikinizi bağlayan önemli bir konuda beklenmedik sorunlar yaşanmasına sebep olabilir. Sen ben kavgası içine girmeden biz olmaya çalışmalı ve çözüm odaklı hareket etmelisiniz. Bekar Yay’lar, bugün aşk hayatınızda keyif verici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün öfkeli ve her önüne gelene çatacak bir ruh halinde olacağınıza işaret etmekte. Tartışmalar size sadece kaybettirir. Sakinliğinizi sağlamak için sezgilerinize güvenin, iş hayatınızda şanslı bir gündesiniz. Önemli adımlar ve ilkler gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise anlık tepkiler vermemeye çalışın. Sevdiğiniz insanın kalbini sudan sebeplerle ya da bahanelerle kırabilirsiniz. Bekar Oğlak’lar, sizler bugün aşkta çok şanslısınız.

KOVA:

Bugün iş hayatınızda cazip gelen, kesin bir araştırma yapmadığınız işlere karşı temkinli davranın. Bir anlık heves sizi var olan şartlarınızdan çok daha zor bir duruma getirebilir. Hayat uzun soluklu bir maraton, nefesinizi ve enerjinizi kısa sürede tüketmemeyi öğrenmelisiniz. Maddi konularda olumlu gelişmeler yaşamaya başlayacağınız bu süreçte sorumluluklarınızın hakkını yerine getirerek hareket ettiğinizde erteledikleriniz zaten karşınıza çıkacaktır. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin kişisel eşyalarınızı karıştırmasından dolayı şiddetli tartışmalar yaşanabilir.

BALIK:

Fırsatların kapınızı çalmasını beklemeden kendi fırsatınızı kendiniz yaratacağınız süreçtesiniz. Kendinize sistemli bir çalışma tarzı benimsemeli, size güvenen, sizi seven insanların sözlerini önemseyerek bunları yaşamınızda uygulamaya başlamalısınız. Sizi hiçbir eleştirinin ya da yaşamış olduğunuz zorlukların engellemesine izin vermeyin. Söylenenlere kulaklarınızı tıkayın, her şeyin bir zamanı vardır. Siz yapacağınız başarılı işlerle en güzel cevabı onlara vereceksiniz. Bunlara takılıp enerjinizi düşürmemelisiniz. Sizin en büyük hazineniz olan yeteneklerinizin hakkını verme zamanı şimdi!

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 6 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید