25 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları…

25 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


25 Nisan 2014

KOÇ:

Gökyüzü bugün zihninizin çok yüksek bir enerji ile donatıldığını müjdelemekte. Yaptığınız işte önemli konuşmalar, görüşmeler ve kalıcı iş birlikleri içinde olabilirsiniz. Bu olumlu enerjiyi kariyer hayatınızı yeniden şekillendirmek için kullanın. Bugün özel yaşamınızda da sevindirici gelişmeler yaşayabilir, beklediğiniz bir haberi alarak yeni başlangıçlar için hazırlık sürecine girebilirsiniz.

BOĞA:

Gökyüzü iş hayatınızda yaşanacak şanslı gelişmeleri müjdelemekte. Uzun zamandır uzlaşma sağlayamadığınız bir işiniz bugün gerçekleşebilir. Aşırı heyecana kapılarak, ayrıntıları gözden kaçırmamaya özen gösterin. Bugün maddi konularda şans sizden yana alacaklarınızı kolaylıkla tahsil edebilir, unuttuğunuz bir alacağınızın aniden gelmesi ile şaşırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zaman önce ayrıldığınız eş ya da sevgiliniz pişmanlık içinde tekrar karşınıza çıkabilir. Duygusal davranır, geçmişin izlerini bir anda unutup yeni bir başlangıç içine girerseniz canınız bir hayli yanabilir.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün yaşanabilecek problemlerine karşı uyarıyor sizleri. İş hayatınızda bugün aklınıza ilk geleni uygulayın. Herhangi bir sınırlama yapmadan sözleriniz dökülüp gitsin. Göreceksiniz ki şans sizden yana. Güven veren, samimi konuşmanız isteklerinizi kısa sürede gerçekleştirmeniz için işleyecek. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi İkizler burçları, onlardan gelecek sevgi dolu bir sürprizle duygulanacaksınız. Anne-baba olmanın verdiği o özel duyguyu iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Bekar İkizler burçları, çekiciliğinizle karşı cinsin üzerinde her istediğinizi yaptırabilecek bir gündesiniz.

YENGEÇ:

Gökyüzü hukuksal konularda yaşanabilecek problemlere dikkat çekmekte. Özellikle evli Yengeç’ler eşinizden kaynaklanan bir sorun size de sirayet edebilir. Eşinizin ortaklaşa yaptığı bir işten kaynaklanabilecek bu sorunun üzerine birlikte hareket ederek gitmelisiniz. Haksızlığa boyun eğmemeli, hakkınızı işinin ehli bir avukat yardımı ile aramalısınız. Bu durum sizleri karamsarlığa düşürmemeli. Siz yeter ki doğru insanlarla birlikte hareket edin, emin olun sonunda kazanan siz olacaksınız. Eşinizle hemfikir olmalı ve cesaretli adımlar atmalısınız. İş hayatınızda ise maddi konularda çok olumlu gelişmeler sizleri bekliyor. Konsantrasyonunuzu yükseltmek için çaba gösterin.

ASLAN:

Gökyüzü bugün hiç kimsenin sinirlerinizi bozmasına izin vermemeniz için uyarıyor sizleri. Sinirlenir, tartışma içine girerseniz haklıyken haksız duruma düşebilir ve hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bilmelisiniz ki yakın çevrenizde huzurlu halinizden rahatsızlık duyan, kıskanç insanların bir oyunudur bu. Bu oyuna düşmeyin! Aynı etki eş ya da sevgiliniz için de geçerlidir. Kendisini uyarın ve aşkınızın bu tarz saldırılarla sarsılmayacak kadar güçlü bir yapıda olduğunu herkese gösterin. İş hayatınızda ise kazançlı çıkacağınız çok önemli bir teklif alabilirsiniz.

BAŞAK:

Gökyüzü oldukça zinde, huzurlu, fiziksel olarak da çekiciliğinizin dorukta olduğu güzel enerjilerle dolu bir günü müjdeliyor sizlere. İşle ilgili problem yaşayan ve beklediği cevabı alamamaktan şikayet eden Başak’lar, olumlu haberler alabilir ve sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hukuksal konularda da şans sizden yana. Sizin bir davanız varsa ve hakkınızı arıyorsanız olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın bireysel sorunlarının suçlusu sizmiş gibi davranması, ona olan sabrınızı şiddetli bir öfkeye çevirebilir.

TERAZİ:

Gökyüzü bugün yaşayacağınız yüzleşmelerle güçleneceğinize işaret etmekte. Gerçekleri en derin haliyle deneyimleyecek ve kime güvenip kime güvenemeyeceğinizi tamamen öğreneceksiniz. Bu durum biraz sarsıcı olsa da sizi daha iyi şartlara doğru kararlara ulaştıracak bir hediyedir. Güçlü, kararlı, istikrarlı bir dönemin içindesiniz. Ruhsal gücünüz o kadar kuvvetli ki, kimse size zarar veremeyeceği gibi auranızdaki müthiş enerji büyük bir zırh konumundadır. Sizin sözlerinize gerek kalmadan, enerjiniz onların düşünce ve yapmak istediklerine ayna olacak, gerekli tepkiyi sizin adınıza verecektir.

AKREP:

Maddi konularda yapacağınız görüşmelerin, olumlu gelişmesi ile kısa sürede isteklerinize ulaşabileceksiniz. Bugün işinizle ilgili hemen her konuda hayranlık uyandıracak ve yeni şanslar elde edeceğiniz imkanlarla karşılaşacaksınız. Maddi manevi güzellikler sizi karşılamakta. Bu şans yıllardır verdiğiniz emeğin, inancın mükafatıdır size. Özel yaşamınızda ise eşinizin tutumu önem kazanmakta, ilişkinizin gidişatını buna göre belirleyeceksiniz. Bekar Akrep\’ler kararsızlığınız ve duygusal tepkileriniz, birlikte olduğunuz insanı bezdirebilir. Sevgilinizi kaybetmek istemiyorsanız daha net ve kararlı olmayı denemelisiniz.

YAY:

Gökyüzü bugün iş arkadaşlarınıza karşı tutumunuzun oldukça önem taşıdığı konusunda sizleri uyarıyor. Durup dururken alınganlıklar ve agresif tavırlar sergileyerek, onları kıracak davranışlarda bulunabilirsiniz. Kontrollü olmanızda fayda var. İşlerinizin planladığınız hızda gitmemesi, sizleri gergin bir ruh hali içine soksa da öfkenizi sizi önemseyen insanlardan çıkarmamayı öğrenmelisiniz. Bugün maddi konularda oldukça şanslı bir süreçtesiniz. Yeter ki olumsuz düşüncelerinizden bir an önce uzaklaşın ve işinize her zamankinden daha fazla önem gösterin. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin size olan sevgisinin artması, ilişkinizde güven ve saygının getirdiği güzelliklerin en güzel karşılığı olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise bugün ilgi duyduğunuz insanın, duygularını açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün fiziksel enerjiniz ve çekiciliğinizle, girdiğiniz her ortamda hayranlık uyandıracağınıza dikkat çekmekte. Popülariteniz hızla artıyor. Bugün işleriniz kolaylıkla ilerleyecektir, isteklerinizi kolayca kabul ettirebilir ve hakkınız olanı alabilirsiniz. Aile hayatınızda ise büyüklerinizden gelecek güzel haberler söz konusu. Uzun mücadelelerden sonra gelen güzel günlerin keyfini çıkarın, tabii disiplini elden bırakmamak kaydı ile. Bugün sezgileriniz olağan üstü kuvvetlidir. Rehber rüyalar görebilirsiniz. Rüyalarınızı ve sezgilerinizi dikkate alarak hareket edin.

KOVA:

Gökyüzü beklenmedik kişilerden gelebilecek hukuksal problemlere karşı uyarıyor sizleri. Bu durum çok güvendiğiniz ya da hiç dikkate almadığınız kişilerden kaynaklanabilir. Yaşadığınız şaşkınlığı bir an evvel üzerinizden atmalı, elinizi çabuk tutarak haklarınızı savunmalısınız. Aksi halde maddi anlamda zararlı çıkabilirsiniz. Önemli iş görüşmelerinizi bugün yapmamanız sizin adınıza hayırlı olacaktır. Dikkatinizi işinize veremeyeceğinizden dolayı birçok aksaklıkla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin uyarılarına kulak vermemenin pişmanlıkları söz konusu olabilir. Sizi seven, değer veren, düşünen o özel insana karşı biraz daha anlayışlı olmalısınız.

BALIK:

Gökyüzü bugün sizleri oldukça duygusal davranmaya iterken bir o kadar da enerjinizi yükseltiyor. Sevgi ve şefkate fazlasıyla ihtiyaç duyduğunuz bir gündesiniz. Böyle bir günde yaşamınızda size yakın olan insanlarla ilgili değerlendirmelerde bulunarak, kararlar alabilirsiniz. Samimiyetten uzak kişilerin yaşamınızda olmasına tahammülünüz kalmadı. İş ve özel yaşamınızda radikal kararlar alabilir, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşarak yeni bir yere taşınabilirsiniz. Oldukça güçlü bir dönemin başlangıcındasınız. Çözüm aradığınız hemen her konuda isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 3 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید