25 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları …25 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları …

Gökyüzü bugün, ruhsal yönünüzün oldukça kuvvetli olduğuna, sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmenin getireceği avantajlara işaret etmekte. Bugün mistik yönünüzü geliştirme yönünde bir adım atabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızla ilgili konularda kararsızlıklar söz konusu olursa sezgilerinizin yardımına başvurabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise karmaşık duygular içinde olabilir, birlikte olduğunuz insanın davranışlarını anlamakta zorlanabilirsiniz. Anlık tepkiler vermemeye çalışın ve sakinliğinizi sağladığınızda duygu ve düşüncelerinizi net bir şekilde ifade edin.

BOĞA:

Gökyüzü, yoğun ve stresli bir günün sizleri beklediğine işaret etmekte. Sabah saatlerinde çalışma arkadaşlarınızdan biriyle, öğrenci iseniz arkadaşınızla ufak bir sebepten ciddi bir tartışma yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki gerginse siz sakin davranmaya çalışın. Maddi konularla ilgili beklediğiniz gelişmeler bugün de istediğiniz gibi gelişmeyebilir, hatta beklenmedik ödemelerin gün yüzüne çıkmasıyla paniğe kapılabilirsiniz. Gün içinde tartışmalardan uzak durarak çözüm odaklı davranmanız günü olumlu etkilerle geçirmenizi sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise ilişkilerinizde yaşanacak olumlu gelişmeler söz konusu.

İKİZLER:

Bugün işinizle ilgili yapılan anlaşma ve sözleşmelerin aktif olmasıyla popülariteniz ve maddi gelirlerinizde önemli artışlar yaşamaya başlayabilirsiniz. Yaptığınız işleri titizlikle değerlendirmelisiniz. Uzun süredir yaşadığınız konsantrasyon probleminiz de ortadan kalkıyor. Bugün öğrenme ve algılama gücünüz son derece yüksektir. Özel yaşamlarında birliktelikleri olan İkizler burçlarının 3. şahısların kıskanç ve sinsi yaklaşımlarıyla karşılaşmaları söz konusu olabilir. Beraberliğinizdeki uyum ve paylaşım insanları kıskandırarak onları bu tarz yaklaşımlara itebilir. Bu gibi insanların huzurunuzu kaçırmalarına fırsat vermeden gönül birliğiyle gerekeni yapmalısınız. Bekar İkizler, bugün yüksek enerjiniz karşı cinsin bir hayli dikkatini çekerek size yaklaşmasını ve duygularını açıkça ifade etmesini sağlayacak kadar güçlü.

YENGEÇ:

Gökyüzü, finansal konularla ilgili hassas bir sürecin içinde olduğunuza işaret etmekte. Bu süreç içinde harcamalar, çekler, kredi gibi konularda dikkatli olmalısınız. Özellikle de ortaklaşa hareket ettiğiniz insanlarla hesap kitap yaparak, artıyı eksiyi dengelemeyi başaramazsanız durum sizin için hiç de iç açıcı olmayan sonuçları beraberinde getirebilir. Birlikte çalıştığınız insanların güvenilirliğini yeniden gözden geçirmeniz ve ortaya çıkan tabloya göre gerekiyorsa yolları ayırmanız faydanıza olacaktır. Başkalarının sorumlu olduğu konularda kabak sizin başınıza patlayabilir. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanla sorunlarınızı yapıcı bir şekilde değerlendirmeniz birbirinize olan sevginizi artırarak sizi birbirinize daha da yakınlaştıracaktır. Yeni bir ilişkiye adım attıysanız; korkularınızın, yaşanacak güzelliklerin önüne geçmesine izin vermemeli, geçmişi arkanızda bırakarak hareket etme özgürlüğünü yaşamayı öğrenmelisiniz.

ASLAN:

Gökyüzü bugün, iş hayatınızda mali konularda çok şanslı olduğunuzu müjdelemekte. Yaptığınız işe göre sizden talepler fazlalaşacak ve para akışında oldukça önemli gelişmelerle yatırım yapma şansını yakalayabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise birden fazla duyguyu yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Tutkularınızı kontrol altına alamamanın stresini yaşayabilir, yaşamınıza aniden giren biri ve devam eden birlikteliğiniz arasında sıkışıp kaldığınızı hissedebilirsiniz. Öncelikle kendinizle baş başa kalmalı ve duygularınızı sorgulayarak kararlar almalısınız. Aksi halde ciddi anlamda başınız ağrıyabilir ve sizi tanıyan, size güvenen insanları hayal kırıklığına uğratabilirsiniz.

BAŞAK:

Gökyüzü bugün, kendi düşüncelerinizi kelimelerle ifade etme isteğinizi harekete geçiyor. Yakınlarınız ve birlikte çalıştığınız insanlarla ortak menfaatler üzerinde çatışmalar yaşanabilir. Sakinliğinizi korumalısınız Vereceğiniz tepkiler maddi zararlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Bugün duygusal duyarlılığınız beraber olduğunuz insan ile aranızda zorluklar çıkmasına neden olabilir. Olaylara ve davranışlarınıza egonuzu yansıtmadan önce diğer insanların da duygularını düşünerek harekete edin. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.

TERAZİ:

Gökler, işinizle alakalı konularda olabilecek yasal sıkıntılara işaret etmekte. Birileri işlerinizi zora sokmak için yapmanız gerekenleri engellemek ve geciktirmek için çeşitli yollara başvurabilir. Tüm dikkatinizi ve zekanızı işinize vermeli, bu gibi oyunlara düşmemelisiniz. Uzun süredir aynı işte devam edenler ise verdikleri emeğin geri dönüşümünü sürpriz bir terfi ya da zamla alabilirler. Ailenizle ilişkilerinizi biraz daha sıcak tutmalısınız. İşinizle onlar arasındaki dengeyi sağlayamazsanız ilerleyen günlerde aranızda ciddi problemler ve tartışmalar söz konusu olabilir. Birlikteliği olmayan Terazi’ler, geçmişte beraber olup yollarınızın ayrıldığı bir sevgilinizle yaşadığı problemleri dolayısıyla bir araya gelebilirsiniz. Eski sevgilinizin yaşadığı pişmanlığa üzülerek, ona ve ilişkinize bir şans daha verebilirsiniz.

AKREP:

Gökyüzü bugün, kendinizi şımartmanız için destekliyor sizleri. Uzun zamandır başkalarının sebep olduğu problemlerle uğraşıp kendinize yeteri kadar zaman ayıramadınız. Biri bitmeden diğeri başlayan sorunlar sizi fazlasıyla yordu, ama olsun, kazanan siz oldunuz. Emek verdiğiniz her şeyin olumlu karşılığını almaya başlıyorsunuz. Gitmesi gereken gidiyor, bitmesi gereken bitiyor ve daha iyisi, sizin için en olumlusu geliyor yaşamınıza. Bugün işinizle ilgili konularda hoşgörülü olmayı başarırsanız maddi olarak sürpriz gelişmeler yaşayabilir, kendi alanınızda parlak bir teklif alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yaşadığınız onca acı tecrübeden sonra ilişkinize sahip çıkmayı ve gizliliğe önem vermeyi öğrendiniz. Bu süreçte böyle bir teşebbüs içinde olacakların, sizden alacakları çok iyi bir ders olduğu kesin.

YAY:

Bugün bilinçaltınızdaki konular gün yüzüne vurabilir, yaşamış olduklarınızdan duyduğunuz hüzün ve pişmanlıklar gün boyunca üzerinizde hakim olacaktır. Özellikle özel yaşamınızı ilgilendiren konularda yaşananları düzeltme isteğiniz öylesine kuvvetlidir ki sizden hiç beklenmeyen davranışlar sergileyebilirsiniz. Duygularınızın kontrolünüzü sarsmasına izin vermeyin. İş hayatınızda ise ufak tefek olumlu gelişmeler kendinize olan güveninizi yükseltecektir. Bu güzel enerjileri akıllıca değerlendirip başkalarının etkisi altında kalmadan güvenle hareket edebilirseniz, kendi şansınızı kendiniz yaratabilir ve kısa sürede oldukça başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

OĞLAK:

Keyifli bir gün sizleri karşılamakta. İş hayatınızda başarılı olmanız için birçok fırsatla karşılaşacaksınız. Günü akıllıca değerlendirmeli ve hızlı kararlar vererek hareket etmelisiniz. Beklediğiniz ödemelerin zamanından önce gelmesi ile oldukça rahatlayacaksınız. İkili ilişkilerinizde samimiyetiniz ve güven veren tavırlarınız, arkadaşlarınızdan da destek almanızı sağlayacak ve bulunduğunuz ortamın hakkını vereceksiniz. Özel yaşamınızda gerginlikten uzak durmalı, sakin ve samimi olmaya dikkat etmeli ve sakinliğinizi muhafaza etmelisiniz. Anlayışlı davrandığınız sürece kazanan siz olacaksınız.

KOVA:

Yeniliklere alışmaya başladığınız bu süreçte taşlar yerli yerine oturmaya başlayacak ve sizler kendinizi daha da güvende hissedeceksiniz. İkili ilişkilerinizde samimiyetiniz ve güven veren tavırlarınız arkadaşlarınızdan da destek almanızı sağlayacak ve bulunduğunuz ortamın hakkını vereceksiniz. Bugün beklediğiniz maddi gelişmeler istediğiniz şekilde gelişebilir. Ödemelerle ilgili sıkıntılarınızın sona ermesi ile rahat bir nefes alacaksınız. Bekar Kova’lar, sürpriz ilişkiler söz konusu olabilir. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken tek konu, geçmişte bırakmanız gereken düşüncelerinizi zihninizde uyandırmamak olmalı.

BALIK:

Bugün yeni insanlara iletişime fazlası ile önem verin. Maddi konularda yaşanan duraklama sürecinden sonra oldukça şanslı bir süreç sizleri karşılamakta. Getirilerinizi akıllıca değerlendirmeli, birikim yapmaya bakmalısınız. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insanla aşkınızın kuvvetlendiği zamanlardasınız. Ufak tefek tartışmalar ilişkinizi sadece canlandırır. Uyumunuz ve birbirinize olan ilginiz başkalarının mutsuzluğu ile mutlu olan insanları bir hayli rahatsız edecektir. Siz bunlara kulaklarınızı tıkayın ve mutluluğunuzun tüm yaşamınıza yansımasına izin verin.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Tatlı Krizine Avokado Puding

Tatlı Krizine Avokado Puding Suçluluk hissine kapılmadan yiyebileceğiniz bir tatlı tarifimiz olduğunu söylesek? Ne dersiniz?

0 3 13 Ocak 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید