24 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları…

24 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları...
Paylaş
 


24 Şubat 2015 Yorumları…

24 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları...

KOÇ:

Gökyüzü çocuklarınızla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yapmalısınız da masum bir gülüş sıkıntılarınızı unutturacak sizlere ve ihmalkar davrandığınız konuları fark edeceksiniz. Aile içinde gerginliklere dikkat edin ve sağduyuyu elden bırakmayın. Özel yaşamınızda ise hoyratça sözlerden kaçının.

BOĞA:

Bugün maddi manevi yaşam kalitenizi arttırmak için sağlık fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi geliştireceğiniz konulara yönelin. Finansal konularda endişelerinizi kontrol altına alın akşamüstü her şey yoluna girecek. Arkadaşlarınızdan alacağınız destekle güçleneceksiniz. Özel yaşamınızda ise heyecanlı gelişmeler söz konusu. Eski sevgiliniz başta olmak üzere yeni bir insanın varlığı duygularınızı karıştıracak.

İKİZLER:

Bugün mali sorunlar gerginliklere neden olacak acil giderler ödenmemiş faturalar baskı altında kalmanıza neden olabilir. Stres sağlık sorunlarına neden olabilir alerjik reaksiyonlar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duygularınızı tek taraflı olmadan ifade etmelisiniz.

YENGEÇ:

Gökyüzü hayattan zevk almaya başlayacağınız gelişmeler yaşayacağınızı müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda yatırımlar yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda eşinizle ilişkiniz dengeleniyor sabır sizleri her konuda güçlü kılacak. Bekar Yengeçler aşkta huzur için ihtiyacınız olan tek şey cesaret.

ASLAN:

Bu gün iş hayatınızda sorumluluklarınızı sonuna kadar sahiplenerek hareket etmelisiniz. Bugün görüşmeleriniz yeni kapıların açılması ile heyecanlanacaksınız. Gizliliğe önem verin ve ilerleyin Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin kıskançlıklarına tahammüle etmekte zorlanabilirsiniz.

BAŞAK:

Bugün iş hayatınızda başkalarının sebep olacağı konulardan rahatsızlık duyarak gergin olabilirsiniz. Dikkatli olun anlamadan dinlemeden önyargılarla hareket etmeyin. Özel yaşamınızda ise bugün anlamlı tesadüfler ruh eşinizle karşılaşmanızı sağlayabilir.

TERAZİ:

Bugün özel hayatınızda her şey yoluna girecek kendinizi boş yere üzdüğünüzü anlayacaksınız. Başkalarının etkisi altında kalmadan hareket edin. Beraberliği olmayan Terazi’ler, Sizi anlayan mutluluğunuzla mutlu olan özel bir insanla aşkı dolu dizgin yaşamaya başlayabilirsiniz.

AKREP:

Bugün aile hayatınızda gelişen olaylara karşı hassasiyetle yaklaşmalısınız. Duygusal davranarak hareket ederseniz üzüleceksiniz bırakın herkes eteğinde ki taşları döksün sizde doğruları yüzleşerek görün. Unutmayın insanlar göründükleri ya da bizim umduğumuz gibi olmayabilirler. Özel yaşamınızda ise anlayışlı olduğunuz takdirde sorun yaşamazsınız.

YAY:

Bugün özel yaşamınızda düşündüklerinizi uygulamaya başlayabilir olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Bir takım şeyleri arkanızda bırakmak sizi biraz zorlasa da kazanımlarınızın buna değdiğini göreceksiniz. İş hayatınızda aklınızı kullanmalı ve etki altında kalmadan gerçekçi davranmalısınız.

OĞLAK:

İş hayatınızda önemli gelişmelerin yaşanacağı bir gündesiniz. Kendinize güvenin ve yeniliklere açık olun. Aile bireylerinizle konuşmalarınız can sıkıcı olabilir anne ya da babanızla yaptığınız konuşmalarda sizin bir özel yaşamınız olduğunu mutlaka vurgulamalı ve saygılı davranmaları gerektiğini hatırlatmalısınız. Eş ya da sevgilinize kendisini özel hissettirecek bir jest yapabilirsiniz. Mutlu olmak için mutlu etmelisiniz unutmayın.

KOVA:

Bugün arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli davranın özel yaşamınızda onların söylemlerine inanarak hareket ederseniz üzülen siz olursunuz. Bugün popüleri teniz bir hayli yükselecek yeni insanlarla tanışabilir ve yepyeni teklifler alarak farklı alanlarda da boy gösterecek çalışmaların içine girebilirsiniz. Bekar Kovalar bugün tanışacağınız insanların güler yüzüne aldanmamalısınız.

BALIK:

Bugün işinizle ilgili mesai arkadaşlarınıza karşı tutumunuzu gözden geçirmeli gereksiz fedakarlıklarda bulunmamalısınız. Özel yaşamınızda da negatif insanların etkisinde kalmadan hayatınızın geneline müdahale etmelerine fırsat vermeden kararlı bir şekilde kararlar almalı ve sevdiğiniz insanla birlikte hareket etmelisiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Balıklar sizler için oldukça renkli ve olumlu etkiler söz konusu tadını çıkarın.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید