24 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları…

24 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları...
Paylaş
 


24 Mart 2015

24 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları...
KOÇ:
Gökyüzü risk gerektiren tüm işlerden uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Başkalarına önderlik etmek başınızı ağrıtabilir. Hızlı düşünün ama hızlı kararlar vermeyin. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızla ilişkilerinizde güven tazeleyeceğiniz, var olan sorunları karşılıklı anlayışla çözüme kavuşturacağınız güzel zamanlardasınız.

BOĞA:

Gökyüzü bugün karşılaştığınız kişi ya da olaylara karşı sakinliğinizi koruyarak hareket etmeniz yönünde destekliyor sizleri. İşinizle ilgili konularda güçlü tavrınızı ortaya koymalı, emeğinize sahip çıkmalsınız. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin size verdiği değer güven ve aşkınızı tazeleyecek.

İKİZLER:

Gökyüzü çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Sakinlik günün şifresi sizler için. Sorunları aşabilir, aleyhinize olan kişilerle bile ilişkilerinizi daha sıcak bir hale getirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise özgürlük isteğiniz kırıcı sözlerle birlikte olduğunuz kişiyi incitmenize neden olabilir.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün, hukuksal bir işinizin neticelenmesi ile yeni başlangıçlarla karşılaşacağınızı müjdeliyor sizlere. Özel yaşamınızda da yeniden doğduğunuzu hissedeceğiniz harika deneyimler yaşayarak mutluluğu bulacak ve şükredeceğiniz güzelliklerle karşılaşacaksınız.

ASLAN:

Gökyüzü bugün öfkeniz yüzünden sorunlara meydan vermemeniz için uyarıyor sizleri. Size değer veren insanları kırabilir, beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz, dikkat! Özel yaşamınızda ise gergin ruh haliniz birlikte olduğunuz insanın her söylediğini yanlış anlayarak pişman olacağınız tartışmalara neden olabilir. Sizlere önerim dua, meditasyon gibi konulara yönelerek öfkenizden uzaklaşmanız. Sizler Güneş’in çocuklarısınız, gücü yansıtın.

BAŞAK:

Gökyüzü bugün isteklerinizin arkasında durmanızın önemine işaret etmekte. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek güzel haberlerle ayaklarınız yerden kesilebilir, tam bitti diye düşündüğünüz ilişkiniz çok özel ve güzel bir şekilde devam edebilir. Mutluluğunuza sahip çıkmanız gereken zamanlardasınız.

TERAZİ:

İşinizle ilgili her meselede bugün biraz alttan almalısınız. Biraz sabır size çok fazla şey kazandırabilir, bunu aklınızdan çıkarmayın. Gün sonunda başarıya ulaşmanızın anahtarı budur sizler için. Özel yaşamınızda ise cesur olun ve aşkı emekle yüceltin.

AKREP:

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde yaşanabilecek üzücü olaylara karşı uyarıyor sizleri. Bugün kimsenin avukatlığına soyunmayın, bu kişi çok yakınınız olsa bile, Hiç beklemediğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz, dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise ciddi kararlar alabilir ve duygularınızı tüm netliğiyle ifade edebilirsiniz. İlişkinizin gidişatını duygularınızın doğrultusunda belirleyeceksiniz.

YAY:

Gökyüzü iş hayatınızda doğru tercihler yapmakta zorlanarak yanlış kararlar verebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Bu konuda gökyüzünün tüm olumlu enerjileriyle sizi desteklediğini bilerek bu şansı çok iyi değerlendirin. Sizin gibi yaşamın getirileri ile olgunluğa ulaşmış bir ruh ne istediğini, neler yapabileceğini bilir ve rotasını istediği yönde tayin eder. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin davranışlarını rahatsız edici bulsanız bile bu süreçte sabırlı davranın, her şeyin bir yeri ve zamanı olduğunu unutmayın.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün ikili ilişkilerde dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Eski eş ya da sevgiliniz, dost bildiğiniz kişi ya da akrabalarınızla iş birliği yaparak çok zor durumda kalmanıza ve birlikte olduğunuz insanla ilişkilerinizin kökten bozulmasına sebep olabilir. Dikkatli davranın, oyuna gelmeyin. Ruhunuzu uyutmaya devam ettiğiniz sürece ödeyeceğiniz bedel çok ağır olabilir ve bir daha sahip olamayacağınız değerlerinizi kaybedebilirsiniz.

KOVA:

Bugün hiç kimsenin sizi sinirlendirmesine izin vermeyin. Sezgilerinizin sesine kulak verin ve sezgilerinizi daha fazla geliştirebilmek için meditasyon yapın. Duygusal hayatınızda ise olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Duymak istedikleriniz size söylenebilir ve kendinizi çok özel ve değerli hissedebilirsiniz. Ayrıntılara takılıp kalmadan size değer veren insana karşılık verin ve yeni bir ilişkiye adım atmakta geç kalmayın.

BALIK:

Gökyüzü bugün işle ilgili konularda olabildiğince diplomatik davranmanız yönünde uyarıyor sizleri. Ayrıntılara önem verin, fikirlerinizi ifade ederken tamamen anlatmamaya özen gösterin. İş birliği içinde bulunmanız gereken bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise duygularını tam anlamıyla ifade edemeyen bir partnere sahipseniz üzerine gidin ve bu halden yorulduğunuzu ifade edin. Cesur olması için sizden gelecek bir adım ilişkinizin seyri açısından çok büyük faydalar sağlayabilir.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید