24 Eylül 2014 Günlük Burç Yorumları24 Eylül 2014

Güneş 23 Eylül’de Terazi burcuna geçerek Sonbahar Ekinoksunu başlattı!

24 Eylül sabah 09:13’de 1 derece Terazi burcunda Güneş ile Ay kavuşacak ve Yeni ay doğacak.

Astrolog Demet Baltacı 24 Eylül burçlarını yorumluyor ve Terazi burcunda doğan Yeni Ay’ın yansımalarını bizlerle paylaşıyor…

24 Eylül 2014 Günlük Burç Yorumları

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan) 

Terazi burcu yeni ayı ile birlikte ilişkiler ve işbirlikleri alanında yeni kararlar alabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. İş ortaklığı, evlilik, yakın arkadaşlar ve rekabet içerisinde olduğunuz kişilerle ilgili hızlı gelişmeler yaşamanız mümkün. İyimser ve cesur enerjilerle kuracağınız ilişkiler geleceğinizi etkileyebilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs) 

Terazi yeni ayı ile birlikte iş ve çalışma koşullarınızda, günlük yaşamınızda yenilikler olabilir. Kariyerinizi etkileyecek yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz ve günlük rutinleriniz bundan etkilenebilir. Sağlığınız ve diyetinizle ilgili farklı uygulamalara başlayabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Terazi burcunda doğacak yeni ay yaratcıcılığınızı ve yeteneklerinizi gösterebileceğiniz olanakları karşınıza çıkarabilir.Sosyal hayatınız canlanabileceği gibi, grup çalışmalarında sürpriz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz) 

Terazi yeni ayı ev, yuva, aile ve ebeveynler ile ilgili konularda değişimler ve yenilikler meydana getirebilir. Evinizin dekorasyonunu yenileyebilirsiniz, taşınabilirsiniz, ev, emlak alımı, satımı, kiralaması ile ilgili konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Maddi durumunuzu etkileyecek sürpriz gelir kaynakları ortaya çıkabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos) 

Terazi yeni ayı günlük hayatınızı ve yakın çevre ilişkilerinizi arttırabilir. Eğitim, seyahat, ticaret ile ilgili yeni girişimler yapabilirsiniz. Entellektüel yönünüzü geliştirebilir, kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. İletişim cihazı veya otomobil satın alabilir, promosyon, reklam çalışmalarına başlayabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül) 

Terazi yeni ayı maddi durumunuzu etkileyecek yeni gelir kaynakları karşınıza çıkarabilir. Eşiniz veya ortağınızın maddi desteklerinden yararlanabilir, gizli yardımlar alabilirsiniz. Estetik, , sanat, tasarım, organizasyon, promosyon amaçlı harcamalar yapabilir, bu tarz işlerden para kazanabilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim) 

Terazi yeni ayı sizin için önemli bir dönemi işaret ediyor. Yaşamınızın her alanında yeni girişimlerde bulunabilir, kişisel imajınızı yenileyecek çalışmalar yapabilirsiniz. Grup çalışmaları, eğitim, işbirlikleri alanında şanslısınız ve çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Size yardım edecek kişilerle tanışabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım ) 

Terazi yeni ayı günlük yaşamınız ve çalışma koşullarınızda değişimler ve yenilikler meydana getirebilir. Sağlığınızla ilgilenmek, zararlı alışkanlıkları bırakmak, maneviyat ve yardım faaliyetlerine zaman ayırmak için bu yeni ayı değerlendirebilirsiniz. Sürpriz iş fırsatları kariyer yaşamınızı daha da güçlendirebilir.

YAY (23 Kasım-21 Aralık) 

Terazi yeni ayı size yeni arkadaşlar ve grup çalışmalarından gelecek faydalar sağlayabilir. Gelecekle ilgili planlar yapabilir, yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Hayallerinize ulaşmak için cesur davranmanız ve girişimde bulunmanız yeterli. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak) 

Terazi yeni ayı, kariyer ve genel statünüzü etkileyecek değişimler ve yeni başlangıçlar meydana getirebilir. Yaşamınızdaki otorite kavramları, ebeveynler, üstlerle ilgili yeni kavramlar görev ve sorumluluklarınızı etkileyebilir. Aile ve işbirliklerinden gelecek bazı maddi desteklerle karşılaşabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat) 

Terazi yeni ayı size yeni ufuklar açabilir ve geleceğinizi etkileyecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Yüksek öğrenim, yurt dışı bağlantılı işler, medya, yayıncılık, hukuksal konularda gelişmeler olabilir. Eş, partner, evlilik, işbirliklerinden yana şanslısınız. Sürpriz bir teklif alabilir, anlaşma ve sözleşme yapabilirsiniz. Eğitim, iş veya özel amaçlı seyahate çıkmanız mümkün.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart) 

Terazi Burcu yeni ayı hisseli paralar, ortaklı gelirler, dönüşüm ve ameliyatlar evinizde doğacak. Sağlığınız ve güvenliğinizle ilgili sigorta yaptırabilir, kredi,vergi, miras, nafaka vb. konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir problemi gidermek için operasyon ve ameliyat gündeme gelebilir.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Bu Maske İle Kırışıklıklara Elveda

Bu Maske İle Kırışıklıklara Elveda  Yaşınız ne kadar genç olursa olsun cildinizde kırışıklıklar başladıysa yaşam

0 3 30 Haziran 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید