24 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları

24 Aralik 2014 Günlük Burç
Paylaş
 


24 Aralik 2014 Günlük Burç

KOÇ:

Gökyüzü bugün sizin dışınızda yaşanan gelişmelere ayak uydurmanız için harekete geçiriyor sizleri. Akıllı hareket etmeli ve düşüncelerinizi ifade etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ve çocuklar arasında iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz.

BOĞA:

Bugün kararlılığınız ve cesaretiniz ön planda olacaktır. Özellikle iş hayatınızda bu tavrınız, size sıkıntı veren bir konuyu tamamen söküp atacaktır yaşamınızdan. Aşk hayatınızda ise heyecanı yüksek ve eğlenceli bir gün karşılıyor sizleri.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün karşı cinsle ilişkilerinizde söylenen her sözden farklı manalar çıkarmamanız için uyarıyor sizleri. Böyle bir tavır, çevrenizdeki insanlara itici gelecek ve hakkınızda hoş olmayan düşüncelere kapılmalarına neden olacaktır. Özel yaşamınızda ise kendinize dürüst olmalı ve duygularınızı netleştirmelisiniz.

YENGEÇ:

Bugün kendinizi son derece halsiz hissedebilir, gün boyu baş ağrısı çekebilirsiniz. Kendinize vakit ayırmalı, kısa süre de olsa temiz hava alarak dinlenmelisiniz. Bunu yapmadığınız takdirde iş hayatınızda gözünüzden kaçacak konular olabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek haberler enerjinizi yükseltecek.

ASLAN:

Gökyüzü bugün yönetici ya da üst düzey konumdaki insanlarla aniden yaşanacak görüşmelerin getireceği faydalara işaret etmekte. Bir anda umudunuzu yitirdiğiniz bir durum istediğiniz halde size sunulabilir. Özel yaşamınızda ise eski bir arkadaşınızla duygusal bir yakınlaşma içine girebilirsiniz.

BAŞAK:

Gökyüzü bugün dikkat gerektiren işlerle ilgili ayrıntılara önem vermeniz için uyarıyor sizleri. Dikkat ve titizliğiniz kariyer hayatınızda yükselmeyi beraberinde getirebilir. İlişkilerinizi güçlendirin, pozitif davranın ve kendinize güvenin. Özel yaşamınızda ise korkularınızı eş ya da sevgilinizi suçlayarak güçlendirmekten vazgeçin.

TERAZİ:

Gökyüzü bugün sağlık sorunları olan Terazi’lerin sevineceği gelişmelere işaret etmekte. Şükredecek ne kadar fazla şeye sahip olduğunuzu bir kez daha anlayacak ve bu etki ile yaşam kalitenizi arttıracak davranışlara yöneleceksiniz. Aşk hayatınızda ise içinizdeki çocuğu özgür bırakın ve aşkın gücünün içinde en temiz duygularınızla yerinizi alın.

AKREP:

Gökyüzü bugün aşk hayatınızda özlem, arzu ve yoğun duygulara dikkat çekmekte. Günün ilk saatlerinden itibaren eş ya da sevgilinizle uyumunuzun oldukça yüksek ve heyecan verici olacaktır. Bugün kalbinizdeki her duyguyu sözlerinize yansıtın ve aşkınıza sahip çıkın.

YAY:

Gökyüzü bugün finansal konularda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Yatırımlar, riskli sonuçları beraberinde getirebilir. Arkadaşlarınızın parlak fikirleri sizin maddi kayıplarınız olabilir, dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise ailenizden gelecek destek, ilişkisinde sorunları olan Yay’lara çözümler getirecek.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün güvendiğiniz kişilerle yapacağınız fikir alışverişlerinin iş hayatınızdaki güçlü yansımaları da beraberinde getireceğine dikkat çekmekte. Özel yaşamınızda ise eşinize olan sevgi ve saygınız onun içtenliği karşısında duyduğunuz minnet daha da artacak.

KOVA:

Gökyüzü bugün özel yaşamınızda aile büyüklerinizle iletişime dikkat edip olayları tek taraflı düşünüp yorumlamamanız için uyarıyor sizleri. Aksi halde işler sizin beklediğiniz gibi gitmeyebilir ve bencil yaklaşımlarınız başınızı ağrıtabilir, dikkatli davranın.

BALIK:

Bugün özel yaşamınızda eski eş ya da sevgilinizle ilgili konuşmalar yapabilir, geçmişte vermediğiniz tepkileri bugün verebilirsiniz. İçinizden geldiği gibi davranın ve yüklerinizi sözlerinize yansıtarak hafifleyin. İş hayatınızda ise beklenmedik bir para alabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید