23 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları…

23 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları...
Paylaş
 


23 Şubat 2015 Yorumları...

23 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları...

KOÇ:

Gökyüzü haftaya güçlü enerjilerle başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. Kaygılarınız sona eriyor. Şans, finansal konularda size gülerken özel yaşamınızda da olumlu etkiler söz konusu. Aşkla çarpan yüreğinizin aşkla sevilmesiyle yenileneceksiniz.

BOĞA:

Gökyüzü sağlıkla ilgili endişelerinizi olumlu gelişmelere bırakıyor geçen haftanın yorucu enerjilerinden sonra rahat bir nefes alıyor, toparlanıyor, fiziksel ve ruhsal olarak çok güçleniyorsunuz. İş hayatınızda da özel yaşamınızda da yönlendirici ve olgun davranışlarınız başarı ve mutluluğun anahtarı olacak sizlere. Aşk hayatınızda da sizi yoran enerjiler sona eriyor ve gerçek mutluluğa erişiyorsunuz.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün duygusal konularda alacağınız haberlerle sevineceğinize işaret etmekte. Ayrıldığınız eş ya da sevgiliniz pişmanlıkla sizden af dileyebilir ve ilişkinizde aşk hükmünü sürmeye başlayabilir. İş hayatınızda da yapacağınız görüşmeler ufkunuzu açacak. İş birlikleri sizleri güçlendirecek. Gizliliğe önem verin ve ilerleyin.

YENGEÇ:

Bugün eş ya da sevgilinizin beklentilerini açıkça ifade etmesi ile sizden ve yakınlarınızdan kaynaklanan sorunları fark edecek ve çözüme kavuşturacaksınız. Finansal konularda ise haklarınıza sahip çıkmalısınız. Kimse siz istemedikçe hakkınızı kendiliğinden vermeyecektir. Kendinize güvenin ve ilerleyin.

ASLAN:

Gökyüzü bugün hukuksal konularda başarılı sonuçlar alacağınızı müjdeliyor sizlere. Emeklerinizin boşa gitmediğini görmek güçlendirecek sizleri. Sakinliğiniz ve deneyimleriniz iş hayatınızda adeta kendi duvarlarınızı yıkıp yeni bir çağa adım atmanızı sağlayacak. Hayatınızda şans yüzünüze gülerken aklınızı kullanın ve ön planda olun.

BAŞAK:

Gökyüzü ailevi konularda yaşanacak gerginliklere işaret etmekte. Bugün tansiyon yükselebilir ve bir anda öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem her ne olursa olsun aile kıymetlidir, sonrasında pişman olacağınız bir duygunun esiri olmamaya özenli olun. Özel yaşamınızda ise kıskançlıklar ilişkinizi gölgelememeli.

TERAZİ:

Bugün işinizle ilgili arkadaşlarınızın etkisinde kalarak yanlış kararlar alabilir, pişmanlıklar duyabilirsiniz. Fikir alışverişleri olmalı fakat kendi kararlarınızı kendiniz vermelisiniz. Özel yaşamınızda da gerginlikler sizden kaynaklanabilir. Kendinize öz eleştiride bulunun ve davranışlarınızı olumlu yönde geliştirin.

AKREP:

Gökyüzü bugün duygu dolu konuşmaların hayatınızda pek çok sorunu çözebileceğine işaret etmekte. İş hayatınızda da haksızlıklar söz konusu olabilir. Bugün kelimelerin gücüne güvenin ve sezgilerinizle ilerleyin.

YAY:

Bugün maddi konularda aksaklıklar ve iş hayatınızda gizli düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Bugün aklınızla duygunuz çelişkidedir ve kendinizi doğru ifade etmeniz zordur. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insandan gelecek destek moralinizi yükseltecektir. Eş ya da sevgilinizin ilgisini karşılıksız bırakmayın ve onun önerilerini dikkate alın.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün eski eş ya da sevgiliniz yüzünden zorluklarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Konuşmalarınıza dikkat edin ve oyuna gelmeyin. Aksi halde var olan ilişkiniz derinden yara alabilir. Ona veremediğiniz tepkinin duygusal sarsıntısı çok ağır olabilir, dikkat! İş hayatınızda ise girişimleriniz başarı ile sonuçlanacak. Önemli görüşmelerinizi bugün yapın ve zamanı doğru kullanın.

KOVA:

Gökyüzü bugün eş ya da sevgilinizin ailesi ile yaşanacak gerginlikler, duygusal patlamalar yaşamanıza neden olabilir. Gergin etkiler karşısında olabildiğince kontrollü davranmaya çalışın. İş hayatınızda ise kazançlı bir gündesiniz. İş birlikleri ve ortaklıklar sizleri maddi konularda güçlendirecek.

BALIK:

Bugün manen sezgileriniz yol gösterici bir rehberdir size. Sezgilerinize güvenerek hareket ederseniz çıkmazları aşacak, yeni başlangıçlara yürüyeceksiniz. İş hayatınızda da girişimci olun, sahne sizin! Doğrularınıza sahip çıkın ve eleştirileri duymadan yolunuzda ilerleyin.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید