23 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları.

23 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


23 Nisan 2014

KOÇ:

Gökyüzü bugün iş hayatınızda sizi engellemeye çalışan kişilere karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Başarılı çıkışlarınız bazı çevreleri fazlası ile rahatsız etmiş olabilir. Cesaretli tavrınızı muhafaza etmeli ve kimsenin sizi yıldırmasına izin vermemelisiniz. Güç sizin içinizde, bunu sonuna kadar kullanmalı ve aldığınız kararlardan geri adım atmamalısınız. Özel yaşamınızda ise özellikle evli Koç’lar, eşinizin sizin hakkınızda arkadaşları ile hiç hoş olmayan konuşmalarda bulunduğuna şahit olabilirsiniz. Tepkinizi gösterin ve sessiz kalmayın.

BOĞA:

Yakın çevrenizden gelecek destek, sizleri yaşamın her alanında güçlü kılacak bugün. Sezgileriniz olağanüstü yol göstericidir. İş hayatınızda önemli bir anlaşmanın altına imza atabilir, maddi anlamda mükafatlandırılabilirsiniz. Bugün iletişime çok önem vermelisiniz. Konuşmaya başlamadan önce karşınızdakilerin fikirlerini öğrenerek kendinizi ifade etmeye çalışın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle iletişiminiz mükemmel olacaktır. Yaşama aynı yönden bakıp aynı değerler üzerinde buluşabilmenin avantajları ile karşılaşacaksınız. Bekar Boğa’lar bugün tereddütlerinize bir son vermeli ve sizden cevap bekleyen o özel insana karşı net davranmalısınız.

İKİZLER:

Gökyüzü yoğun ve stresli bir iş gününe işaret etmekte. Bugün kendinizi baskı altında hissedebilir, başkalarının yapması gerekenleri de üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sinirlerinizi bir hayli gerse de sakin kalmayı başarmalı ve ikili tartışmalar içine girmekten kaçınmalısınız. Özel yaşamınızda ise duygusal konularda önemli kararlar almamalısınız. Anlık öfke ya da sevginizin bir anda yükselmesiyle uzun bir süresi ciddi problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Geri dönüşü güç kararlar söz konusu olabilir. Kalbinizi duygularınıza teslim etmemeniz gereken bir gündesiniz.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün, işiniz gereği karşılaşacağınız insanların sebep olacağı konular yüzünden kendinizi gergin bir ruh halinde hissedeceğinize işaret etmekte. Bu durum özellikle sabah saatlerinde daha yoğun olacaktır. Gün içinde kendinizi daha iyi hissedebilmek için bilinçaltınızda biriken öfkeyi sevdiğiniz bir hobinizle ilgilenerek rahatlamayı başarabilirsiniz. Aksi halde gerginliğiniz gün içinde daha da artarak çevrenizdeki hemen herkese fazlasıyla yansıyacak. Bu enerji yapmanız gerekenleri engelleyecek, yanlış anlaşılmalardan dolayı haksız tepkilerde bulunmanıza sebep olabilecektir. Özel yaşamınızda ise hoşgörülü davranışlarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Aşkın tüm canlılığı yaşamınızı sarabilir.

ASLAN:

Gökyüzü bugün yoğun bir iletişim görüşme trafiği yaşayabileceğinize işaret etmekte. Postalarınız, bildirmeniz gereken haberler, onaylamanız ve onaylatmanız gereken evraklarla fazlasıyla meşgul olacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde hareket etmeye çalışın fakat üstün yönlerinizi göstermekten çekinmeyin. Sorumluluklarınızın ne kadar bilincinde olduğunuzu yansıtmaktan da geri kalmayın. Yönlendirici olabileceğiniz bu süreci akıl ve disiplinle devam ettirmeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Duygusal hayatınızdaki olumlu gelişmeler enerjinizi yükseltecek.

BAŞAK:

Gökyüzü bugün iş hayatınızda, sizin dışınızda gelişecek olumlu olaylarla rahat bir nefes alacağınıza işaret etmekte. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız fakat tıkanıp kalan meselelerin yoluna girmesiyle rahatlayacak ve yeni girişimlerde bulunmak için fırsatlarla karşılaşacaksınız. Fakat burada dikkat etmeniz gereken konu, yapacağınız iş ne olursa olsun aceleci yaklaşımlar sergilememeniz. Güvenilirliğinden şüphe duyduğunuz insanlarla iş yapmayın. Özel yaşamınızda ise eşinizle maddi konularda yaşanan sıkıntılar ciddi problemler yaşamanıza sebep olabilir. Sizin uyarılarınızı görmezden gelmesi, ona olan sabrınızı taşırabilir.

TERAZİ:

Gökyüzü dostlardan gelecek şanslara işaret etmekte. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz fakat şartlarınız sebebi ile gerçekleştiremediğiniz hayallerinizle dostlarınızın sürpriz yaklaşımları sayesinde bir anda karşılaşabilirsiniz. Şimdi size düşen yaşamın size sunduğu bu önemli fırsatı var gücünüzle, en iyi şekilde değerlendirmek olmalıdır. İş hayatınızda beklediğiniz ya da beklemediğiniz olumlu gelişmelerle hızlı adımlarla ilerlemeler kaydedebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle iletişime her zamankinden fazla önem vermelisiniz. Ona olan ilginizi sevginizi her fırsatta göstermelisiniz.

AKREP:

Duygusal patlamalar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal gerginliğinizi kontrol altına almakta bir hayli zorlanacaksınız. Karşınızdaki insanın kırıcı sözleri çileden çıkmanıza neden olabilir. Her ne kadar zor olsa da sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. İş hayatınızda ise disiplinli çalışmanız gereken bir gün. Zamanınızı iyi değerlendirmeli ve çalışma arkadaşlarınızın başkaları hakkında yaptıkları eleştirilere ortak olmamalısınız. Hiç alakanız olmadığı halde her şeyin sorumlusu olarak siz gösterilebilirsiniz, aman dikkat!

YAY:

Gökyüzü yaşama bakış açınızın oldukça pozitif olacağı bir güne işaret etmekte. Uzun zamandır hissetmediğiniz kadar huzurlu ve enerjik hissedeceksiniz kendinizi. İşinizle ilgili gelişen olayları akıllıca değerlendirebildiğiniz takdirde maddi anlamda da kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yapmayı düşündüğünüz seyahatler söz konusuysa iptaller yaşayabilirsiniz. Akrabalarınızla ilişkilerinizde alınan bazı kararlarda fikir ayrılıkları yaşasanız da ortak değerlerde buluşacaksınız. Evli Yay’lar ise bugün çocukları ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Oldukça keyifli ve güzel gelişmelerle moral depolayabilirsiniz

OĞLAK:

Gökyüzü yüksek bir dinamizmle güne başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda dürüstlüğünüzün takdir edileceği olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşamınızdaki hemen her konuda dengeleri müthiş bir ustalıkla sağlayacak, kendinize zaman ayırabileceğiniz vakitleri kazanacaksınız. Özel yaşamınızda bugün özverili davranmalı, birlikte olduğunuz insanın gönlünü rahatlatmaya çalışmalısınız. Maddi konularda eşinizden ve dostlarınızdan güçlü bir şekilde destek görebilirsiniz.

KOVA:

Gökyüzü bugün finansal konularda yaşanabilecek sorunlara karşı dikkatli davranmanız konusunda uyarıyor sizleri. Harcamalarınızda kime öncelik vermeniz gerektiğini iyi belirlemeli ve haksızlık yapmadan hareket etmelisiniz. Yakınınızdaki insanlarla ilişkilerinizde onların yapmaları gerekenleri siz üstlenip kendi işinizi aksatmamalısınız. Bugün iş hayatınızda risk almamaya özen göstermelisiniz. Eğer böyle bir riski alırsanız yaşanabilecek parasal kayıpların olabileceği fikrini de aklınızın bir köşesine yazmalısınız. Özel yaşamınızda ise ruhunuzda esen özgürlük fırtınası, duygudan yoksun günü birlik beraberlikler yaşamanıza neden olabilir. Bu konuda gelip geçici heveslerin peşinden gitmek daha sonra pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir.

BALIK:

Gökyüzü kendi merkezinizden çıkıp çevrenizle iletişime geçmeniz için teşvik ediyor sizleri. Uzun zamandır sabırla kendiliğinden düzelmesini beklediğiniz, fakat bir adım bile ilerleme olmayan bir konuda kesin bir tepki koyabilirsiniz. Bu da sizi fazlasıyla rahatlatacak ve ruhsal anlamda özgürleştirecektir. Önemli iş görüşmeleriniz için oldukça uygun bir gündesiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için mücadele edin ve çevrenizde sizi yolunuzdan çevirmeye çalışacak insanlara fırsat vermeyin.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 12 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید