23 MAYIS 2014 Günlük Burç Yorumları…

23 MAYIS 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


23 MAYIS 2014 Yorumları…

KOÇ:

Gökyüzü bugün finansal konularda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Bu bir kayıp olabileceği gibi gelmesinden emin olduğunuz bir paranın sudan sebeplerle gelmemesi de olabilir. Alacaklarınıza güvenerek harcamalarda bulunarak zor durumda kalabilirsiniz. Bugün çalışma arkadaşlarınızın görüşlerini yapıcı yönde değerlendirin ve yanlış anlayarak, gereksiz tartışmalar içinde olmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise kendi yakınlarınızla ilgili konularla moral bulacaksınız. Uzun zamandır aile içinde yaşanan bir konu çözüme kavuşabilir. Sizler de rahat bir nefes alıp bireysel konularla daha rahat ilgilenebilirsiniz.

BOĞA:

Gökyüzü bugün iş hayatınızın ön plana çıkacağına işaret etmekte. Yaşanan gelişmeleri soğukkanlılıkla karşılamalı, duygularınızla değil mantığınızla hareket etmelisiniz. Bunu yaptığınız takdirde başarı sizin olacaktır. Bugün işiniz gereği yeni tanışmalar size şans getirebilir ve yeni kapıların açılmasını sağlayabilir. İletişime ve kendinizi yeterince iyi ifade etmeye özellikle önem verin. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz eş ya da sevgilinizin tavırları, önemli bir ayrıntıyı fark ederek ona karşı tutumunuzun kökten değişime uğramasına sebep olabilir. Bu olumlu bir davranışı olabileceği gibi tamamen zıddı bir durum da olabilir. Her ne olursa olsun sizin için olumlu bir durum yaşanacak sizler için.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün aceleciliğinizden kaynaklanabilecek ev kazalarına dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Bu dönem sorumluluklarınızı sonuna kadar sahiplenerek hareket etmelisiniz. Kariyerinizi ilgilendiren konularda istekli çalışmanız sayesinde birilerinin dikkatini çekmeyi başaracak ve iş yaptığınız alanlarda yeni kapıların açılmasıyla heyecanlanacaksınız. Hayatınızın durgun, kötüye giden yanlarında sizin müdahaleniz olmaksızın yaşanacak gelişmelere ayak uydurun. Gerginliklerden mümkün olduğu kadar uzak durun. Yaşadıklarınız sizi zorlasa da ilerleyen günlerde olumlu etkilerini doyasıya yaşayacaksınız. Yaşadığınız onca deneyimden sonra başkalarından önce kendinize güvenerek hareket etmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

YENGEÇ:

Gökyüzü ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara dikkat etmeniz yönünde uyarıyor sizleri. Kendinizi haklı görerek, yanlışın üstüne üstüne giderdesin bir anda gelişen tartışmaların şiddeti artabilir ve ani bitişler yaşayabilirsiniz. Bugün enerjiniz öylesine düşüktür ki depresif bir ruh hali içinde olmanıza sebep olabilir. Pişmanlıklar yaşamak istemiyorsanız sözlerinizi seçin ve yüreğinizden geçmeyen, hissetmediğiniz bir duyguyu ifade etmeyin. İş ve özel yaşamınızda önemli kararlar almaktan uzak durmalı ve kimsenin dolduruşuna gelmeden hareket etmelisiniz.

ASLAN:

Bugün düşünce ve tavırlarınız son derece keskindir. Fakat bu halinizi herkese belli etmemelisiniz. Özellikle işle ilgili konularda yapmak istedikleriniz konusunda, başkalarının görüşlerini öğrenerek kendi fikirlerinizi belli etmemelisiniz. Bu sayede arkanızdan dönen birçok dolabın farkına varacak, kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğini deneyimleyerek öğreneceksiniz. Sağ gösterip sol vurun demiyorum ama biraz gizemli olmayı deneyebilirsiniz. Sizden hiç beklemedikleri bir şekilde kendinizi cesurca ortaya koyarak, düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sessiz ve sakin olmanın güzelliklerini yaşayacaksınız.

BAŞAK:

Bugün düşünce ve tavırlarınız son derece keskindir. Fakat bu halinizi herkese belli etmemelisiniz. Özellikle işle ilgili konularda yapmak istedikleriniz konusunda, başkalarının görüşlerini öğrenerek kendi fikirlerinizi belli etmemelisiniz. Bu sayede arkanızdan dönen birçok dolabın farkına varacak, kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğini deneyimleyerek öğreneceksiniz. Sağ gösterip sol vurun demiyorum ama biraz gizemli olmayı deneyebilirsiniz. Sizden hiç beklemedikleri bir şekilde kendinizi cesurca ortaya koyarak, düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sessiz ve sakin olmanın güzelliklerini yaşayacaksınız.

TERAZİ:

Gökyüzü bugün özel yaşamınızdaki gelişmelere karşı sabırla hareket etmeniz için güçlü kılıyor sizleri. Sabrınızın mükafatını fazlasıyla göreceksiniz. İş hayatınızda önemli gelişmelerin yaşanacağı bir gündesiniz. Sizden yaşça büyük dostlarınızın desteğini alacak ve meslek yaşamınızda size büyük fayda kazandırabilecek bir işe cesaretle adım atabileceksiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken tek konu sağlığınız. Aşırı yorgunluğa bağlı kas ağrıları gün boyu kendini hissettirerek, dinlenmenizin şart olduğunu size hatırlatabilir. Sezgileriniz ve hayal gücünüz bugün zirvededir. Bu enerjileri yaratıcı bir alanda, sanat ve güzelliklerde kullanabilirsiniz. Bugün içinizden gelen sesleri dinlerseniz daha verimli olacaktır. Bugün kadınların, aile bireylerinin ve size ihtiyaç duyanlara yardımcı olacaksınız. Bekar Başak’lar, bugün fiziksel çekiciliğiniz karşınızdaki hemen herkesi etkileyecektir. Hayranlarınızın yoğun ilgisi ile karşılaşacağınız bir gündesiniz.

AKREP:

Gökyüzü hayatınızın önemli bir dönüşümünü yaşayabileceğinize işaret etmekte. Bu yaptığınız işte yaşanacak önemli bir gelişme olabileceği gibi, özel yaşamınızda resmiyet kazanacak ilişkinizin size getireceği büyük bir değişimde olabilir. Göksel enerjiler yaşamınızı olumlu bir yönde değiştirirken, bunun heyecanını keyfini ve huzurunu çıkarın. Kimin ne dediğinin, ne söylediğinin önemi olmadan yaşadıklarınıza odaklanın. İşinizle ilgili konularda yeni fikirler ve yeni düşünceler peşinde olacak, ifade tarzınızı geliştireceksiniz. Diğer insanlar ile konuşmalar, iletişimde kolaylık ve olumlu bir yoğunluk göze çarpacaktır. Her türlü görüşmenin düzgün gitmesi olasıdır. Sosyal hayatınıza da yansıyacak bu keyifli gelişmeler, ilişkilerinizi çok daha canlı bir hale getirecek.

YAY:

Bugün içe kapanma, duygusal hesaplaşmalar, sezgiselliğiniz ve gizliliğe verdiğiniz önemin yoğun olduğu bir gündesiniz. Yılın ilk gününden bugüne kadar olan süreci bir film şeridi gibi zihninizden geçirir ve yaşananlar üzerinde değerlendirmeler yaparak atladığınız detayları yakalarsınız. Kendinizi daha da geliştirebilmek adına yapmanız gerekenler için önemli ipuçlarıdır bunlar. Sezgilerinize güvenerek hareket edin, sizi asla yanıltmayacaktır. Ruhsal enerjinizi arttırmak için meditasyon yapın. Ruhunuzu ne kadar arındırıp özgürleştirirseniz iş hayatınızda motivasyonunuz o denli kolay olacak ve daha başarılı çalışmalar içinde olmanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise geçmişte kalan bir aşkın acısı yüreğinizi sızlatabilir. O dönemde yaşadıkların ona olan özleminizin çok yoğun olacağı bir gündesiniz. Keşkelerinize bir yenisini daha eklemeden hareket etmelisiniz.

OĞLAK:

Gökyüzü sizleri iş hayatınız konusunda disiplinle hareket etmeniz Gerektiği konusunda uyarıyor. Kimse üzerine düşeni yapmıyor, sürekli aksiliklerle karşılaşıyor olsanız bile siz üzerinize düşeni yapmalısınız. Hiç kimseye değil, kendinize güvenerek sistemli planlı bir şekilde iş hayatınız için mücadeleci davranmalısınız. Bugün oldukça yorulabilir, isyan duygunuzu fazlasıyla hissedebilirsiniz. Kendi başarınız, kazancınız için emeğinizi esirgemeden hareket edin ve bu duygunun sizi engellemesine izin vermeyin. Özel yaşamınızda ise duygusal olarak karmaşık bir ruh halinde olacaksınız. Sevgiyle merhamet arasındaki farkı iyi ayırt etmeli ve ilişkinizi hangi duyguyla devam ettirdiğinizi belirleyerek kararlar almalısınız.

KOVA:

Bugün oldukça duygusal ve hassas olabilirsiniz. Çevrenizde yaşananlara karşı büyük bir duyarlılık gösterir ve bir süre sonra ruhsal anlamda yorgun düşebilirsiniz. Yakın çevrenizde hızla gelişen olaylara adapte olmakta zorlanabilirsiniz. İş hayatınızda ise sezgileriniz adeta yapmanız gerekenler, izlemeniz gereken yol için size rehberlik edecektir. Sezgilerinizi dikkate almalı ve işinize konsantre olarak, dikkat gerektiren konularda başarılı çalışmalar içinde olabilirsiniz. Sahip olduğunuz kararlılık ve gördüğünüz destekle, işinize fazlasıyla adapte olacak, her türlü zorluğun üstesinden gelebileceksiniz. Özel yaşamınızda da dengelerin oturmaya başlaması ile rahat bir nefes alacaksınız. Bu süreçte var olan sorunları son derece adil bir şekilde değerlendirip kendi hatalarınızı da kabul eder tarzda yapacağınız konuşmalarla, sorunları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

BALIK:

Yaşanan sıkıntılı deneyimlerden çıkardığınız derslerle şimdi her zamankinden çok daha güçlüsünüz. Bu süreçte kariyerinizi ilgilendiren konularda kendinizi elinizdekilerle sınırlandırmadan hareket etmelisiniz. Kapıları çalmalısınız ki size açılsın. Bugün kalbinizden geçen dilekleriniz gerçekleşebilir, insanlarla ilişkileriniz oldukça uyumlu ve cana yakındır. Bu güzel enerji sadece iş hayatınızda değil, özel hayatınızda da etkili olacaktır. Hayatınızda biri yoksa o özel insanla tanışabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konular ise yaşamınızda size aniden yaklaşan, samimiyet kurmak isteyen insanlara şüpheyle yaklaşmanız olacaktır.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
İlgi Gören Yazılar
Son Yazılar

Bu Maske İle Kırışıklıklara Elveda

Bu Maske İle Kırışıklıklara Elveda  Yaşınız ne kadar genç olursa olsun cildinizde kırışıklıklar başladıysa yaşam

0 4 30 Haziran 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید