22 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları…

22 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları...
Paylaş
 


22 Ocak 2015 Yorumları…

Bakalım Burçlar Bizim İçin Neler Diyor.

22 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları...

KOÇ:

Gökyüzü bugün duygusal konularda hassasiyetlerinizin yüksek olacağına işaret etmekte. Dışarıdan gelen etkiler, konuşma ve yorumlara canınız sıkılabilir. Sizlere tavsiyem strese girmeden kararlı olun ve kimsenin hayatınızda olumsuzluklar yaratmasına izin vermeyin.

BOĞA:

Bugün maddi konularda girişimleriniz başarı ile sonuçlanacaktır. Beklediğiniz bir parayı alabilirsiniz. Uzun süredir uğraştığınız çabaların karşılığını alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bir anda gelişen olaylarla hayatınızın aşkını bulabilirsiniz.

İKİZLER:

Bugün iş hayatınızda yanılgılar yaşamak istemiyorsanız eğer sağduyulu davranmalı ve olayları tek taraflı değerlendirmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sorunları ile uğraşabilirsiniz.

YENGEÇ:

Bugün maddi konularda eş ya da sevgilinizle tartışmalardan uzak durun. Gereksiz endişeleriniz, zihninizde kurguladıklarınıza takılıp kalmanıza ve kırıcı davranışlar içinde olmanıza neden olabilir.

ASLAN:

Bugün işinizle ilgili konularda duygularınızla değil, aklınızla ilerlerseniz başarılı olursunuz. İyi niyetinizin suistimal edilmesini istemiyorsanız buna dikkat edin. Özel yaşamınızda ise kıskançlıklar, üzücü olaylara sebep olabilir.

BAŞAK:

Bugün duygusal davranışlardan uzak durmalı ve önemli kararlar almamalısınız. Aksi halde üzülebilir, buna bağlı olumsuzluklar yaşayabilirsiniz.Birliktelik içinde olacağınız kişilerde mantık arıyorsunuz. Bugün kaliteli toplantıların vazgeçilmez ismi olacaksınız. Yargılanmaktan hoşlanmadığınız için, çevrenize de, olumlu bir yaklaşım içindesiniz.

TERAZİ:

Bugün iş hayatınızla ilgili konularda girişimci davranın ve kendinize güveninizi açıkça ortaya koyun. İş bulabilir, iş hayatınızda başarı çıtanızı yükseltecek ve kalıcı işlere imza atacaksınız.

AKREP:

Aşkta yüzünüz gülmeye başlıyor. Uzun süredir tasarladığınız her şeyi kolaylıkla uygulamaya başlayacak ve aşkın güzellikleri ile ruhunuzu besleyebileceksiniz. İş hayatınızda da beklediğiniz olumlu haber bugün gelebilir.

YAY:

Bugün işinizle ilgili konularda dikkatli davranmalı ve her şeye evet dememelisiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizle alınacak ortak kararlar sizi şu anda bulunduğunuzdan çok daha iyi imkanlara kavuşturacak.

OĞLAK:

Bugün düşme, çarpma ve yaralanmalara karşı dikkatli olun. Aceleci davranışlar günlük hayatınızı etkileyecek sağlık sorunlarına neden olabilir. Özel yaşamınızda ise eşinizle ilgili sevineceğiniz gelişmeler söz konusu.

KOVA:

Bugün beklemediğiniz insanlardan fevri çıkışlar görebilir ve duygusal olarak yaralanabilirsiniz. Sizlere tavsiyem kimseye hak ettiğinden fazla değer vermeyin. İş hayatınızda ise kendi fikirlerinizi uygulamak için ısrarcı olun.

BALIK:

Bugün uzun süredir görmediğiniz eski sevgiliniz karşınıza çıkabilir ve söyledikleri ile zihninizi duygularınızı alt üst edebilir. Sizlere tavsiyem acele kararlar vermeyin ve şu anda sahip olduklarınızı verdiğiniz mücadeleyi geçmişte yaşananları değerlendirerek hareket etmeniz yönünde. Hızlı kararlar büyük pişmanlıkları beraberinde getirebilir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 5 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید