22 Nisan 2015 Günlük Burç Yorumları…

22 Nisan 2015 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


22 Nisan 2015 Günlük Burç Yorumları

22 Nisan 2015 Günlük

KOÇ:

Gökyüzü bugün yeni girişimlerde bulunmamanız için uyarıyor sizleri. İşinizle ilgili var olan şartları muhafaza etmeye çalışarak hareket etmeli, cazip tekliflerin aldatıcı olduğunun bilincinde olmalısınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın geçmişte yaşanan tartışmaları hararetli bir şekilde yeniden gündeme getirmesi kırılmanıza sebep olabilir. Geçmişinizin sizi bu denli üzmesine izin vermemeli, eş ya da sevgilinize bu konuları bir daha açmamak üzere kapatması gerektiğinin farkına varmasını sağlamalısınız.

BOĞA:

Gökyüzü bugün iş hayatınızla ilgili önemli kararlar alacağınıza işaret etmekte. Beraber çalıştığınız insanlara yeni teklifler sunabilir, sorumluluk verebilir, var olan şartlarınızı daha iyi noktalara taşıyabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sürpriz gelişmeler söz konusu. Eşinizle ilişkinizde her şey yoluna girerken bekar Boğa’lar, umudunuzu kestiğiniz ilişkinizin yeniden aşk dolu hali ile başlaması ile mutlu olacaksınız.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün iş hayatınızda olan olumlu gelişmelere işaret etmekte. İstekleriniz kabul görecek, siz yeter ki yılmadan, yorulmadan mücadele edin. Özel yaşamanızda ise evli İkizler, ilişkiniz için önemli kararlar alabilirsiniz. Bu karar karşı taraf için olumsuz olsa da sizin için olumlu olacaktır.

YENGEÇ:

Bugün enerjiniz oldukça yüksek olacağından yorulmadan, keyifle yapmanız gerekenleri kısa bir sürede tamamlarsınız. Günün ilerleyen saatlerinde işiniz gereği iletişim halinde olduğunuz insanlarla tartışma içine girmekten kaçının. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize beklentileriniz konusunda daha açık ve net davranmalı, birlikteliği kuvvetlendirmek için çaba göstermelisiniz.

ASLAN:

Bugün enerjiniz oldukça yüksek olacağından yorulmadan, keyifle yapmanız gerekenleri kısa bir sürede tamamlarsınız. Günün ilerleyen saatlerinde işiniz gereği iletişim halinde olduğunuz insanlarla tartışma içine girmekten kaçının. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize beklentileriniz konusunda daha açık ve net davranmalı, birlikteliği kuvvetlendirmek için çaba göstermelisiniz.

BAŞAK:

İşinizle ilgili hiçbir şey bugün sizi yormayacaktır. Bugün iletişim halinde olacağınız insanların uyarılarını dikkate alın, dinleyin ve muhalefet etmeyin. Emin olun her şey sizi daha başarılı ve kazançlı kılmak için gelişmekte. Yeniliklere açık olmanız maddi manevi kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise fevri davranışlar içinde olmamaya, tek taraflı düşünmemeye dikkat etmelisiniz, aksi halde yaptıklarınızın sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz.

TERAZİ:

Bugün iş ve eğitim hayatınızda alacağınız destek ve güven sayesinde isteklerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak etkiler hakim. Özel yaşamınızda peşi sıra yaşanan olumlu olumsuz geçişler birlikte olduğunuz insanla ilgili güven problemi yaşamanıza, gelecek konusunda kaygılanmanıza neden olabilir. Rahatsızlıklarınızı ifade edin ve her şeyden çok kendinize değer verin.

AKREP:

Gökyüzü bugün geçmişe duyduğunuz özlem ve pişmanlıklarla duygusal davranışlar içinde olacağınıza işaret etmekte. Yaşadıklarınızı zenginliğiniz olarak değerlendirebilirseniz her şey sizin için çok daha aşılabilir hale gelecektir. İş hayatınızda ise beklediğiniz bir haberi alabilir, olumlu gelişmelerle isteklerinize ulaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise gerginlikler içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

YAY:

Bugün birlikte çalıştığınız kişilerin ciddi baskıları ile karşılaşabilir, tahammül göstermekte zorlanabilirsiniz. Dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise duygularınız oldukça karışık. Huzursuz bir içindeyseniz ve artık daha fazla sürdürmeme kararındaysanız net olmalı, tavrınızı ortaya koymaktan çekinmemelisiniz.

OĞLAK:

Bugün akraba ilişkilerinizde gerginlikler yaşanabilir, anlamadan dinlemeden iş hayatınızla ilgili söylemler sabrınızı taşırabilir. İş hayatınızda ise yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Önemli fırsatlarla karşılaşabilir, finansal gelirlerinizde hatırı sayılır bir artış sergileyebilirsiniz.

KOVA:

Gökyüzü bugün arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli davranmanız için uyarıyor sizleri. Yanlış anlaşılabilir ve sonunda oldukça üzülebilirsiniz. Özel yaşamınızda huzursuz bir beraberliğin içindeyseniz birlikte olduğunuz insanla konuşma zamanı geldi de geçiyor bile. Cesaretli davranın, arzularınızı, kızgınlık ve kırgınlıklarınızı da açıkça ifade edin.

BALIK:

Bugün bencilce yaklaşımlarınızla yakın çevreniz üzerinde hayal kırıklığı yaratabilirsiniz. İş hayatınızda şans size gülmüşken akıllı davranmalı ve kaprisli davranışlar içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise duygularınızın oldukça karışık olduğu bir gündesiniz. Özellikle ilişkileri devam eden Balık’lar, birlikte olduğunuz insanı kızdıracak davranışlar içinde olmamalısınız.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey Hemen hemen hepimiz karşı cinste çekici bulduğumuz tuhaf seyleri

0 2 15 Temmuz 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید