22 MAYIS 2014 Günlük Burç Yorumları…

22 Mayıs 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


22 MAYIS 2014 Yorumları…

KOÇ:

Bugün iş ve özel yaşamınızda olumsuz olayları düzene sokabilmek için zihninizde hedefiniz bellidir. Artık yanlış insanlara verdiğiniz emek ve değerden dolayı, yaşamınızda sevgileriyle yanınızda olan insanları üzmemelisiniz. Bunun için de hedeflerinizi gerçekleştirmek adına planlı hareket etmeye başlamalısınız. Bugün yakın çevrenizdekilerin imalı, rahatsız edici ve baskıcı tutumlarına karşı patlamalar yaşayabilirsiniz. İçinizde biriktirdiğiniz her şeyi sözlerinizle haykırabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi teskin etmeniz oldukça zordur. Yaşadıklarınız oldukça güç ve bunaltıcı olmasına rağmen, sizler bugün çevrenizdeki hemen herkese karşı toleranslı davranmalısınız. İçinde bulunduğunuz şartlar, bu süreçte yapacağınız tüm karşı çıkışların size daha fazla olumsuzluk getireceğine işaret etmekte.

BOĞA:

Gökyüzü bugün iş ve aile yaşantınızda yaşanan sorunların, sizin özverili davranışlarınızla yoluna gireceğine işaret etmekte. Hatalı davranışların farkına varmak bir erdemdir. Siz de göstermiş olduğunuz erdemli davranışınızın mükafatını sevgi, saygı ve destekle alacaksınız. İş hayatınızla ilgili konularda bugün son derece akılcı hareket etmeli ve yanlış yönlendirmelere karşı dikkatli davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise bir dönem kapanıyor ve yeni bir dönem başlıyor sizler için. Hak ettiğiniz değer ve sevgiyi görebileceğiniz, aşkın kutsallığının galip geleceği özel bir süreç sizleri karşılamakta. Bu dönemde beklentilerinizi netleştirmeli ve kararlarınızı bir an evvel vererek uygulamaya geçmelisiniz.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün gizli kalmış birçok meselenin gün yüzüne çıkabileceğine işaret etmekte. İş ve özel yaşamınızda uzun zamandır sizden gizlenen gerçeklerle yüzleşebilir, şaşkınlık ve üzüntüyü bir arada yaşayabilirsiniz. Güvendiğiniz insanları hiç tanıyamamış olmanın hüznü, gün boyu sağlıklı düşünmenizi engelleyebilir. Yaşamınızda geride kalması gereken her şeyden arınıyorsunuz aslında ama sancılı ve sarsıcı bir şekilde!

YENGEÇ:

Bugün kurnaz ve bencil bir arkadaşınızın yaptıklarını fark edecek, onun hoş olmayan tavırlarına sessiz kalmayarak ciddi bir tepki vereceksiniz. İyi niyet ve merhametinizi suistimal etmelerine izin vermeden, sezgilerinizin sizi yönlendirdiği şekilde hareket edin. Her kuşun etinin yenmeyeceğini iyi bir dersle bu insanlara öğreteceksiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır devam eden problemleri ne kadar mücadele etseniz de karşı tarafın aynı tavrını sürdürebilir. Tek taraflı hiçbir şeyi düzeltemiyor olmanın çaresizliği, sizi keskin kararlar almaya yöneltebilir. Kararlarınızı kendinize haksızlık etmeden almalısınız.

ASLAN:

Gökyüzünün sizlere mesajı; büyük düşünün. Hedeflerinizi, arzu ve isteklerinizi yüksek tutun. Kendinize, yeteneklerinize, her şeyden önemlisi inancınızın kuvvetine güvenin. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için ruhunuzda var olan iletişim gücünüzü sonuna kadar kullanın. Kararlarınızın, duygularınızın netleşeceği, çözüm odaklı hareket edip her anlamda kazançlı çıkabileceğiniz günlerdesiniz. Bugün özel yaşamınızda da sessizliğiniz, birlikte olduğunuz insan tarafından alt etmiş olmanın galibiyeti gibi değerlendirilirken siz de onun gerçek yüzünü görmüş olmanın verdiği cesaretle ilişkiye son noktayı koymak için düşüncelere dalabilirsiniz. Suskunluğunuz, gelecek olan büyük fırtınanın habercisidir aslında.

BAŞAK:

Başkaları için ruhunuzda barındırdığınız enerjileri dışarıya yansıtmamaktan, duygularınızı yok sayarak idare etmekten yavaş fakat emin bir halde uzaklaşmaya başlıyorsunuz. İç sesiniz tüm zihninize güçlü bir şekilde etki etmeye başladı. Böylece birçok alışkanlığınız, belki bağımlılığınızdan kendi isteğinizle uzaklaşacak ve Zümrüdü Anka kuşu gibi küllerinizden yeniden doğacaksınız. İş ve özel yaşamınızda keskin çıkışlar yapmadan, planladığınız şekilde ilerleyin. Geçmişin gölgesinin bugünün güneşine yansımasına izin vermeyin.

TERAZİ:

Göklerin bugün ki mesajı; cesaretini gereksiz yerde kullanma. Bugün iş hayatınızda başkaları ile yarış içinde olmamaya ve yakın çevrenizdeki insanların dolduruşuna gelmeden hareket edin. Siz yapmanız gerekenlere odaklanın, bırakın başkaları sen-ben kavgası içinde gereksiz tartışmalarda yarışıp dursunlar. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır ilgi duyduğunuz birinin sürpriz bir şekilde karşınıza çıkması ile heyecanlanabilirsiniz. Duygularını sizden önce ifade etmesi ile aşkın coşkusuna teslim olabilirsiniz.

AKREP:

İş hayatınızda tartışmalardan uzak durun ve olabildiğince olayların dışında kalarak sadece işinizle ilgilenin. Aile ilişkilerinizin güçlendiği, olumsuzlukları ardınızda bıraktığınız keyifli zamanlardasınız. İş birliği ve anlayışın getireceği olumlu etkiler, iş hayatınızda belirsizliklerin tamamen ortadan kalkmasını sağlayacak. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Akrep’ler, sevindirici gelişmelerle moral bulacaksınız. Eş ya da sevgilinizle ilişkinizde ise otokontrollü davranarak, dengeleri kolaylıkla sağlayacaksınız.

YAY:

Bugün iş ve özel yaşamınızda başkalarının etkisi altında kalmadan, kalbinizin sesine kulak vererek hareket edin. Bunu yaptığınız takdirde başarılı olacaksınız. Uzun zamandır sabırla kendiliğinden düzelmesini beklediğiniz, fakat bir adım bile ilerleme olmayan bir konuda kesin bir tepki koyarak rahatsızlığınıza son noktayı koyabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kıskançlığa bağlı tartışmalar yaşanabilir. Gereksiz kıskançlıklara kapılarak ilişkinizde huzurunuzu kaçırmamalısınız.

OĞLAK:

Bugün kendinizi huzursuz ve sinirli hissedebilirsiniz. Bir türlü şansın sizden yana olmadığını düşünerek, isyankar tavırlar sergileyebilirsiniz. Dikkatli olun, bu halinizi herkes olumlu karşılamayabilir ve yanlış anlaşılmalara bağlı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu duyguların sizi yükümlülüklerinizden koparmasına izin vermeyin. İşinizi dikkate alın ve özen gösterin. Böylece gerçekten istediğiniz şeyleri yapmak özgürlüğünü elde edersiniz. Bugünün sizler için şifresi sabır ve sükunet. Çevrenizdeki herkesin sizi işitmelerinizi isteyeceksiniz çünkü başka insanlara açıklamak istediğiniz düşünceleriniz var. Ancak bunları yapmak için uygun günde değilsiniz.

KOVA:

Evli Kova’lar bugün eşinizle gerginlikler olabilir, size olan ilgisizliğine bağlı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bekar Kova’lar ise mesai arkadaşlarınızdan birinin yoğun ve beklenmedik ilgisi ile karşılaşabilir, kendinizi bir anda tutkulu bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. İş hayatınızda önemli görüşmeler gerçekleştirebilir, başarılı ilklerin altına imzanızı atarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bugünün şifresi kendinize, yeteneklerinize ve sezgilerinize güven duymanızdır.

BALIK:

Gökyüzü bugün kendinize ve yaşama adil davranmanız için uyarıyor sizleri. İş ve özel yaşamınızda size tahammül gösteren, sürekli şans veren insanları yok sayarak kendinizi haklı görmekten, egonuzun ruhunuzu yanlış yönlerine sevk etmesinden bir an evvel uzaklaşmaya çalışın. Aksi halde olayları kontrol etmekte zorlanabilir ve derin pişmanlıklar, sert çıkışlarla iş ve özel yaşamınızda ani bitişler yaşayabilirsiniz. Sakin, duyarlı ve empati kurarak hareket edin.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 3 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید