21 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları…

21 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


21 Nisan 2014

KOÇ:

Gökyüzü haddinden fazla duygusal bir ruh hali içine olabileceğinize dikkat çekmekte. Özellikle eş ya da sevgilinizin yaklaşımlarını adil bir şekilde değerlendiremeyebilirsiniz. Geçmişte yaşananlarla hesaplaşarak, ona karşı kırıcı bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu haliniz iş hayatınızda da zamanı yeterince iyi değerlendirememenize sebep olabilir ve buna bağlı olarak çalışma arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler yaşanabilir. Duygularınızı gözyaşlarınızla dengeleyebilirseniz gün sizin için daha kolay geçecektir.

BOĞA:

Gökyüzü bugün hemen her konuda sabırlı tavrınızı korumanız için uyarıyor sizleri. Haklı olduğunuz konularda dahi tartışmaktan kaçınmalı ve öfkenizi kontrol altında tutmalısınız. Özellikle eşinize karşı tutumunuz fazlası ile önem kazanmakta. Bırakın bugün için o haklı olsun. Sonrasında siz rahat edecek ve göstermiş olduğunuz sabrın mükafatını fazlası ile alacaksınız. Maddi konularda şanslı bir gündesiniz. İş ilişkilerinizi fazlası ile önemseyin.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün davranışlarınızda tutarlı olmanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık duygusallık, geri dönüşü mümkün olmayan kararlar alıp tebliğ etmenize sebep olabilir. Yaşadıklarınızın bilincindesiniz ve seçimlerinizi bu doğrultuda yapmalısınız. Kendinizi zor bir durumun içine sokacak davranışlardan kaçınmalısınız. Gökyüzü sizleri cesaretli olmanız için desteklerken, zaaflarınızdan faydalanmak isteyen insanlara karşı dikkatli olmalısınız. İş ve özel yaşamı birlikte ilerleyen İkizler burçları korku ve kaygılarınızı bir tarafa bırakmalı, gerçeklerle cesur bir şekilde yüzleşmelisiniz.

YENGEÇ:

Bugün hemen her konuda cesaretli davranmalı, ne kadar değerli ve özel olduğunuzun farkına vararak hareket etmelisiniz. Enerjinizi yükseltin ve yaşama dört elle bağlanın. Hür iradenizi ortaya koymak, rahatsızlık duyduğunuz her şeyden uzaklaşmak için gereken güç ruhunuzda saklı bu gücün farkına varın ve yenilenin. İş hayatınızda hızlı girişimlerde bulunup istediklerinizi kabul ettirebileceğiniz şartlar elde edebileceksiniz. Kararlı tavrınız, ikna edici konuşmanız karşısında çevrenizdeki insanların sizden etkilenmemesi imkansız.

ASLAN:

Aşk hayatınızda yaşanan olumlu gelişmeler özellikle evli Aslan’lar için oldukça sevindirici olacak. Başkaları yüzünden doyasıya yaşayamadığınız duyguları hiçbir engel olmadan yaşayabilmenin mutluluğu yaşamınızın tümüne yansıyacak. İş görüşmelerinizde umduğunuzu bulamadığınızı düşündüğünüz zamanlarda yaşayacağınızın olumlu gelişmelerle kendinize olan güveniniz yenilenecek ve yepyeni başlangıçlar içinde yerinizi alacaksınız.

BAŞAK:

Gökyüzü bugün özel yaşamınızdaki belirsizliklerin netleşmesi ile huzur bularak, ilişkinizi yeniden yapılandırabileceğinizi müjdelemekte. Bekar Başak’lar, ilişkiniz yoksa yeni bir aşk yaşayabilir ve kısa sürede resmileştirme kararı alabilirsiniz. Bu olumlu etki iş yaşamınıza da yansıyacak. Yaşadığınız onca haksızlıktan sonra güçlü bir şekilde ayağa kalkacaksınız. Kendinizi hiç olmadığınız kadar güçlü ve kararlı hissedeceksiniz, bu haliniz size birçok kapıyı aralayacaktır. Doğru yerde, doğru zamanda olmanın getireceği şansları en iyi şekilde kullanacak, özellikle maddi konularda önemli gelişmeler kaydedeceksiniz. Beklentilerinizi, hedeflerinizi belirleyin ve ilerleyin. Ufak tefek zorluklar söz konusu olsa da kazanan siz olacaksınız. Kendinize inancınız, sizi şu anda bulunduğunuz noktadan çok daha farklı yerlere taşıyacaktır.

TERAZİ:

Hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz, sessiz çığlıklarınızı duyurarak isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz özel bir aydasınız. İş hayatınızda elinizdekileri akıllıca değerlendirerek, kendiniz için daha iyi şartlar oluşturabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu süreçte zam ya da terfi alabilirsiniz, yeter ki cesaretli davranın. Sürekli ertelediğiniz ya da uygun ortamı bulamadığınızdan dolayı ifşa edemediğiniz görüş ve projeleriniz için başlangıç zamanıdır şimdi. Bir an evvel harekete geçin ve gökyüzünden aldığınız gücü yaşamınızın her alanına başarı ile yansıtın. Özel yaşamınızda ise ailenizden göreceğiniz destek ve onların sevgisi, yaşadığınız zorlukların üstesinden gelmeniz için adeta doping olacaktır.

AKREP:

Gökyüzü yaşadığınız karanlık günlerden sonra gelen aydınlık günleri müjdelemekte sizlere. Cesaretinizin kırıldığı, hayal kırıklıkları yaşadığınız hemen her konuda göstereceğiniz kararlı tutum birçok sorun ve problemi aşmanıza yardımcı olacak. Bitmesi gerekenin bittiği ve yeni başlangıçların olacağı özel bir süreçtesiniz. İş hayatınızda bitiş ve başlangıçlar aynı hızla gerçekleşebilir. Cesur olun ve yaşamın size sunduğu şansları hakkı ile değerlendirin. Özel yaşamınızda ise yalnızlık korkunuzu bir kenara bırakacak ve istemediğiniz bir beraberliğin ağırlığını daha fazla taşımamak için ilk adımı atacaksınız. Bekar Akrep’ler aşk ve tutku tüm ruhunuzu sarabilir.

YAY:

Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaşanabilecek ani değişikliklere dikkat çekmekte. Yeni bir göreve getirilebileceğiniz gibi mesai arkadaşlarınızdan birinin görevine kısa süreli bir geçiş yaşamanız da söz konusu olabilir. Bu dönemde size sunulandan çok kendi isteklerinizi hayata geçirmek için çabalamalı ve mümkün olduğunca ön planda olmaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise özellikle evli Yay’lar eşinizin minnet ve sevgi dolu tutumu ile romantik bir gün geçirebilirsiniz. Böylece beraberliğinizin ne kadar özel olduğunun farkına varabilirsiniz. Bekar Yay’lar, sizler ise eski bir aşkın yeniden kapınızı çalması ile duygusal karışıklıklar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK:

Bugün işiniz gereği karşılaşacağınız insanların sebep olacağı konular yüzünden, kendinizi gergin bir ruh halinde hissedebilirsiniz. Bu durum özellikle sabah saatlerinde daha yoğun olacaktır. Önemli görüşme ve kararlarınızı günün ilerleyen saatlerinde almanız, sonuçları olumlu yönde etkileyecektir. Özel yaşamınızda ise eşinize olan tutumunuz önem kazanıyor. Ona daha yakın olmalı ve sevginizi her fırsatta dile getirmelisiniz. İş hayatınızda yaşadığınız gerginlikleri ona yansıtmak yerine ona açık olmak ve desteğini istemek, ilişkinizi çok daha iyi bir duruma getirmenize yardımcıdır.

KOVA:

Gökyüzü şanslı bir günü müjdeliyor sizlere. Yatırımlar, ev değişikliği gibi konular gündeminize gelebilir. Ayrıntıların öneminin bilinci ile hareket ederseniz istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz evi bugün alabilir, yeni bir iş yeri için uygun mekanı bulabilirsiniz. Gizliliğe önem vermeli ve iş bitirici davranarak hızlı hareket etmelisiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken konu özel yaşamınız. Evli Kova’lar eşinizle gereksiz inatlaşmalar içinde olmamaya özen göstermeli ve sen-ben kavgası yerine anlayışlı davranmayı seçmelisiniz.

BALIK:

Parlak zekanız, bugün yapacağınız önemli gelişmelerle kariyer hayatınızda sizi önemli bir mevkiye taşıyabilir. Öz disiplininizi sağlayın ve ilerleyin. Kariyerinizde yaşanacak olumlu gelişmeler, maddi anlamda da sizleri sevindirecek. Uzun zamandır beklediğiniz bir haberi günün ilerleyen saatlerinde alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise beraberliklerinizde bir türlü aradığınızı bulamadığınızı düşünmeniz, yaşadığınız olumsuz beraberlikler aşka ve karşı cinse olan güveninizi yıktı. Ancak bu dönemde karşılaşacağınız bir insan sizi tüm bu düşüncelerinizden uzaklaştırarak, adeta yaşama yeniden geldiğinizi düşündürebilir. Ön yargılarınızı ve yaşanmışlıkların olumsuz izlerini söküp atın ruhunuzdan.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید