21 Mayıs 2014 Günlük Burç Yorumları…21 Mayıs 2014 Yorumları…

KOÇ:

Bugün kendinizi oldukça yorgun hissedebilirsiniz, her şey size zorlayıcı görünür. İçinizden hiçbir şey yapmak gelmez. Fakat bu şekilde hareket etmeniz sadece kendinize yapacağınız haksızlıktır. Arkanızdan dönen dolapların ve size zarar vermek isteyen kişilerin planlarının ters tepeceği, bıçağın keskin tarafının onlara yöneleceği bir gündesiniz. Bilmelisiniz ki bugün kim sizin için iyi niyetli düşünceler içinde değilse bunun karşılığını ilahi sistem ona fazlasıyla verecektir. Siz gönlünüzü ferah tutun ve sahip olduğunuz güzellikler için ne kadar şanslı olduğunuzun farkına varın. Maddi konularda güzel gelişmelerle moral bulacaksınız.

BOĞA:

Gökyüzü hemen her konuda cesur ve gerçekçi davranışlar içinde bulunarak, tüm rahatsızlıklarınızdan bir bir uzaklaşacağınıza işaret etmekte. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken tek konu, geçmişte bırakmanız gereken düşüncelerinizi zihninizde uyandırmamak olmalı. İş hayatınızda maddi anlamda şansınız yükselirken ev, araba, iş yeri gibi yatırımlarda bulunmalısınız. Özel yaşamınızda ise evli Boğa’lar, düzeltmediğiniz konular üzerinde tartışma içine girmeden, suskunluğunuzu koruyarak kararlar almalısınız. Uygun zamanı bekleyerek hareket edin. Bekar Boğa’lar sürpriz ilişkiler söz konusu olabilir.

İKİZLER:

Bugün kendinizi ruhsal anlamda sıkıntılarınızdan, ağırlığını taşıdığınız yaşanmışlıkların kötü izlerinden arınmış hissedeceksiniz. Gün içinde karşılaşacağınız eski bir arkadaşınızdan sürpriz bir iş teklifi alabilirsiniz. Yaşadığınız yorgunlukla acele kararlar almamaya özen gösterin. Beraberliği olmayan İkizler burçları ise ilgi duyduğunuz birinin sevecen yaklaşımlarıyla yeni bir ilişkiye başlangıç yapabilirsiniz. Bu konuda sezgilerinize güvenmeniz yeterlidir. Size doğruyu işaret edeceğinden emin olabilirsiniz.

YENGEÇ:

Keyifli bir gün sizleri karşılamakta. İş hayatınızda başarılı olmanız için birçok fırsatla karşılaşacaksınız. Günü akıllıca değerlendirmeli ve hızlı kararlar vererek hareket etmelisiniz. Beklediğiniz ödemelerin zamanından önce gelmesi ile oldukça rahatlayacaksınız. İkili ilişkilerinizde samimiyetiniz ve güven veren tavırlarınız arkadaşlarınızdan da destek almanızı sağlayacak, bulunduğunuz ortamın hakkını vereceksiniz. Özel yaşamınızda gerginliklere dikkat etmeli ve sakinliğinizi muhafaza etmelisiniz. Anlayışlı davrandığınız sürece kazanan siz olacaksınız.

ASLAN:

Gökyüzü günlerdir zihninizi meşgul eden soruların cevabını bularak, kararsız kaldığınız konularda net fikirlerinizle hareket edeceğinize işaret etmekte. Geçmişte yaşanan, görmezden gelmeye çalıştığınız gerçeklerle adeta sert bir tokat yemişçesine karşılaşacaksınız. Ardından da doğruları görmeye başlıyorsunuz. Bu sayede yaşamınızda rahatsızlık duyduğunuz, size zararı dokunan kişi ve olaylara karşı tavrınızı net bir şekilde ortaya koyacaksınız. Hiç kimsenin size zarar vermesine, iyi niyetinizi suistimal etmesine izin vermeyeceksiniz. Bu hayat sizin ve sahip olduğunuz yeteneklerinizi kullanıp size sunulan şansları değerlendirmelisiniz.

BAŞAK:

Bugün kendinizi son derece hırçın bir ruh hali içinde bulabilir ve özellikle işinizle ilgili konularda tahammülsüz davranışlar sergiler bir tutum içinde olabilirsiniz. Aman dikkat, pire için yorgan yakmanın zararı size dokunacaktır. Sakin olmalı, olamıyorsanız suskunluğunuzu muhafaza etmeyi başarmalısınız. Maddi konularda alacaklarınızı tahsilde birkaç saatlik gecikmeleri hoş görü ile karşılayın ve tartışma içine girmekten uzak durun. Bugünün en önemli faydası uzun zamandır aradığınız, artık umudunuzu kaybettiğiniz bir eşya ya da evrağın sürpriz bir şekilde elinizin altına gelmesi olacaktır. Özel yaşamınızda ise bekar Başak’lar, geçmişte reddettiğiniz bir kişi yeniden karşınıza çıkabilir ve ısrarlı davranışları ile gün boyu sizi meşgul edebilir.

TERAZİ:

İş ve özel yaşamınızda engellendiğiniz, aksi giden birçok konuda doğru davranışlarınızla sorunlarınızı ortadan kaldırabileceksiniz. Bugün beklediğiniz maddi gelişmeler istediğiniz şekilde gelişebilir. Ödemelerle ilgili sıkıntılarınızın sona ermesi ile rahat bir nefes alacaksınız. Bugün maddi olarak oldukça şanslı bir gündesiniz, önemli bir teklif alabilir ve maaşınızla ilgili beklenmedik bir artış yaşayabilirsiniz. Kişisel bakım için oldukça iyi bir gündesiniz; saç ve cilt bakımınızı bugün yaptırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın yaşamınızdaki sorumluluklardan kaçan, sorumsuzca davranışları tahammülünüzü zorlayabilir. Buna bağlı ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz.

AKREP:

Bugün iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ciddi gerginlikler yaşayabilir ve tepkinizi sert bir dille ifade edebilirsiniz. Bunu yapmanız birileri tarafından eleştirilse de kısa bir süre ne denli haklı bir tepki verdiğiniz için takdir edileceksiniz. Hayalini kurduğunuz önemli bir projenizi hayata geçirmek için destek alabilir, farklı alanlarda da başarıyla boy göstermeyi başarabilirsiniz. Beraberliği olmayan Akrep’ler, sürpriz bir beraberlik söz konusu olabilir. Bu beraberliği karşınızdaki kişinin ısrarcı tavırları sonucunda kabul etmeniz, büyük pişmanlıkları beraberinde getirebilir. Yeni bir ilişkiye başlamak için hiç acele etmemelisiniz.

YAY:

Bugün insanlarla iletişiminizde, sezgilerinizin rehberliği doğrultusunda hareket ederseniz başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bugün yakın çevrenize karşı her zamankinden daha duyarlı olmayı başarabilirseniz, iş hayatınızda sizin için çok olumlu sonuçlar getirebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün kendi fikirlerinizi geliştirerek, mesleğinizde önemli işlerin altına imza atabileceğiniz bu şanslı duygularınızı bir tarafa bırakarak tamamen aklınızla değerlendirmelisiniz. Maddi konularda mucize niteliğinde gelişmeler olmasa da kısmen rahatlayacak ve birikim yapabileceksiniz.

OĞLAK:

Bugün kendinizi ruhsal anlamda sıkıntılarınızdan, ağırlığını taşıdığınız yaşanmışlıkların kötü izlerinden arınmış hissedeceksiniz. Gün içinde karşılaşacağınız eski bir arkadaşınızdan sürpriz bir iş teklifi alabilirsiniz. Yaşadığınız yorgunlukla acele kararlar almamaya özen gösterin. Beraberliği olmayan Oğlak’lar ise ilgi duyduğunuz birinin sevecen yaklaşımlarıyla yeni bir ilişkiye başlangıç yapabilirsiniz. Bu konuda sezgilerinize güvenmeniz yeterlidir. Size doğruyu işaret edeceğinden emin olabilirsiniz.

KOVA:

Gökyüzü bugün sezgileriniz sayesinde hemen her konuda kazançlı çıkacağınıza işaret etmekte. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir projeniz kabul görebilir. Kariyer hayatınızda şans sizden yana, girişimci davranın ve hak ettiğinizi alın. Çalışma arkadaşlarınızdan birine geçmişte bulunduğunuz maddi-manevi yardım, size görünmeyen kapıların açılmasına vesile olabilir. Karşılıksız iyiliğinizin mükafatını ilahi bir şekilde alacaksınız. Özel yaşamınızda ise şaşırtıcı gelişmeler söz konusu. Uzun süredir zaman zaman tekrar eden sorunlarınız, eş ya da sevgilinizin yaptığı davranışın hatalı olduğunu anlayarak hareket etmesi ile ortadan kalkabilir. Aşkın, emeğin ve saygının getirdiği tüm güzellikleri doyasıya yaşayacağınız keyifli zamanlardasınız.

BALIK:

Gökyüzü iş ve aşk hayatınızda yaşanacak değişimlere dikkat çekmekte. Sürpriz bir terfi alabilir ya da bulunduğunuzdan farklı bir sektöre, oldukça iyi maddi şartlarda geçiş yapabilirsiniz. Kimsenin etkisi altında kalmadan, gelen şansı sezgilerinize güvenerek değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda beraberliğinize katılacak bebek haberi ile sevinebilirsiniz. Karmaşık bir ilişki içindeyseniz yaşanan gerginliklerle bir anda büyük bir telaşa neden olabilir. Zamanında bitirmediğiniz bir ilişkinin getirdiği sorunları zorlayıcı bir şekilde deneyimleyebilirsiniz

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

24-30 Haziran Burç Yorumları

24-30 Haziran Burç Yorumları 24-30 Haziran burç yorumlarına göre, bu hafta ilişkilerimize, iş bağlantılarımıza ve

0 4 22 Haziran 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید