21 Aralık Maya Kehaneti GerçeğiSon günlerin ten çok konuşulan konularından biri olan Mayalar’ın söylentileri gittikçe yayılıyor.21 aralık günü kıyamet kopacağı hipotezi neye dayanıyor?Söylentilere göre Maya takviminin günü son buluyormuş.Bundan dolayı 21 aralık günü kıyametin kopacağına,dünyanın sonunun geleceğine inanılıyor.

Tabi bu hipoteze inanan ve bu hipotezden çok fazla tedirgin olan milyonlarca insan var.Ve bir söylentiye göre de dünyanın sonu sadece dünyada iki yerde  kopmayacak,bunlardan biri Fransa’nın güneyindeki Bugarach köyü bir diğeri ise İzmir’in şirin ilçesi .

Mayalar’a göre kıyametin kopmasının ardından  yani 22 Aralık 2012 tarihinde Hz İsa dünyaya inecek ve Şirince’ye gelecekmiş.Kıyamete inanan ve bu anları kaçırmak istemeyen binlerce kişinin Şirince’ye gelmesiyle turizm patlaması yaşayan Şirince’de tüm yataklar dolmuş durumda.Kıyametten sağlam bir şekilde çıkmak isteyen Mayazedeler :) buralara akın etmiş durumda .

Tabi bu durum en çok da Şirinceliler’i sevindiriyor. Mayalar’a inanmayanlar da Şirince’ye çadır kurmuşlar,sebebi ise sadece o atmosferi yaşamak.Bakalım 21 Aralık günü neler olacağı bizleri de meraklandırıyor. Mayaların Şirincelilerle bir bağının olup olmadığı insanı şüphelendiriyor

Batıl, sahte ve hurafe kıyamet senaryolarına itibar etmeyin diyen Diyanet İşleri Başkanı Görmez, twitter mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Gelen yoğun sorular üzerine derim ki; batıl, sahte, hurafe kıyamet senaryolarına itibar etmeyelim. Ebedi âleme hazırladıklarımıza bakalım. Dünya ahiretin tarlasıdır. Cennet tohumunu bu dünyada ektiğimiz bir bahçedir. Cehennem ise ateşini bu dünyadan götürdüğümüz bir ocaktır. “Rabbimiz, bize dünyada da ahirette de güzellikler ver” diye dua edelim…”Çağrısında bulundu.

Alıntı

Arananlar :21 aralık 2012
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید