2016 Yaz Trendi Bol Paça Pantolonlar İle Rahatlığı Yaşayın

2016 Yaz Trendi Bol Paça Pantolonlar İle Rahatlığı Yaşayın www.sosyetikcadde.com
Paylaş
 


2016 Yaz Trendi İle Rahatlığı Yaşayın

n geçmişi 1920-30’lu yıllara dayanıyor. Elbise ve Eteklerin kadınlar için önemli olduğu o dönemlerde Coco Chanel, Katharine Hepburn ve Marlene Dietrich gibi 3 kadın ciddi eleştiriler alsalar da vazgeçmemişler. O günlerden de bugünlere kadar farklı modeller alarak günüzde de halini aldı.Bol paça pantolonlar ile Spor, şık, veya casual stillerde kombinler yapabilirsiniz.

?

Eğer bir manken Fiziğe ve Uzun boya sahipseniz istediğiniz kesim bol paça pantolonu giyebilir, düz ayakkabılar ile de rahatlığınızdan da ödün vermemiş olursunuz.

2016 Yaz Trendi Bol Paça Pantolonlar İle Rahatlığı Yaşayın www.sosyetikcadde.com

Özellikle lar bacak boyunuz uzun değilse sizi kısa gösterebilir. Bu durumda yüksek bel bol paça pantolonlar en doğru seçim olacaktır. Ancak . Bu pantolonları da platform veya yüksek topuklu ayakkabılar ile giyilmesi ve pantalon paçasının ayakkabıyı tamamen örtmesi gerekmektedir..Böylece daha uzun boylu görüneceksiniz.

 

Geniş basen yapısına sahipseniz, Düşük bel veya da direk basenden pantolonun bollaşması basenlerimize daha fazla vurgu yapacaktır.

Bu pantolon modelleri ile daha zayıf ve Uzun Boylu görünmek istiyorsanız yüksek bel , koyu renk seçim yapabilir ve baştan ayağa aynı renk giyinerek de hem uzun boylu hem de zayıf görünebilirsiniz.

Resimlerin büyük halini görmek için resmi tıklayınız

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 11 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید