2015 KIŞ TRENDİ DESENLER

2015 Sonbahar Kış Trendi DESENLER
Paylaş
 


2015 KIŞ TRENDİ DESENLER

Yeni yılın ilk ayında hepimizi bir telaş aldı. Bu yılın modası nedir? Kıyafetlerimizde seçmemiz gereken desenler nelerdir ? ne tarz kombinler ile hangi motifleri kullanmalıyım ? bizler sizler için yaptığımız araştırmalar sonucunda bu yıl özellikle geometrik motiflerin dikkat çektiğini görmekteyiz. Ufak detaylarla bu yılın gözdeleri geometrik motifler. Farklı tarzlardaki motifler ile yaratabilir siniz. İdeal kumaşlara uygun baskılar ile göze çarpmakta bu desenler. Yine ekoseler vazgeçilmez. Zıt renklerin kontrastıyla göz alan ekoselerde ön plana çıkmakta.

2015 Sonbahar Kış Trendi DESENLER

Bu yıl farklı olarak tarzının konuşturmak isteyenlerin seçimi ise canlı motifler. Kısaca bitki , hayvan doğa desenleri bu yıl tercih edilen motifler arasında ilk sıralarda yerini koruyor. Koyu ton kumaşın üzerine açık renkteki yansımalı bitki hayvan doğa ve manzara resimleri kişiliğinizin canlılığı ile doğru orantıda olup tarzınızı konuşturmakta.

Son günlerin defilelerini dikkate aldığımızda ise yine bu desenlerin yanında bohem tarzında uzak doğu – hint esintileri ve çiçek motifleri farklı stiller oluşturmakta. Özellikle siyah kumaş üzerine basılan çiçek desenleri içinizdeki canlılığı sergileyip tüm dikkatleri üzerinize çekmekte. Bu canlı çiçek kombinleri ile bulunduğunuz ortama da canlılık katmak sizin elinizde.

Sizlerin de gerek spor gerek klasik ister gece kıyafetlerinizde ister günlük veya iş kıyafetlerinizde kullanacağınız bu motifleri kullanarak uygun kombinler ile dikkat çekmemeniz ve beğeni toplamanız imkansız görünüyor.

Resimlerin büyük halini görmek için resmi tıklayınız

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید