2015 İlkbahar Yaz Trendi: Gingham Desen

2015 İlkbahar-Yaz  Trendi Gingham Desen
Paylaş
 


2015 İlkbahar – Yaz Trendi: Gingham Desen

Ünlü modacılar tasarımcılar ve modellerden özelikle yurt dışında ve yurt  içindeki defileler haftaları tüm bunları gözlemlediğimizde dikkat çeken parçaların  gingham desenlerin olduğunu görmekteyiz.

İlk görünüşte Kareli –Ekoseli parçalar dense de aslında Gingham Ekose değildir. Ekose hemen hemen tüm reklerde kullanılmakta. Oysa Gingham da ana renk alt tabaka Beyazdır. Beyaz üzerine farklı tonlar kullanılarak kontrast yakalanmakta.Ekosede çizgiler rast gele olsa da. Gingham desenlerin çizgileri müntazam ortantılı ve hepsi aynı orandadır.

Modacıların jargonunda Pötikare olarak ta adlandırılan bu desenleri 2015 te oldukça fazla göreceğiz. Zıt renklerin kontrastı tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi başarmakta.

2015 İlkbahar-Yaz  Trendi Gingham Desen

2015 İlkbahar-Yaz Trendi Gingham Desen

Sadece kıyafet olarak kullanılmayan Gingham tarzı adında anlaşılacağı gibi yeni tarz yaratmak isteyenler farklı tarz peşinde koşanlar ve Moda’yı takip edenlerin ilk tercihi olmakta.

Sade kıyafetleriniz için de küçük aksesuarlar ile de Gingham tarzını sergileyip  tarzınızı konuşturabilirsiniz. Toka dan gözlük çerçevesine en çok kullandığımız telefon kılıflarından, defter kaplarına kadar farkı çeşitleri ile herkesin zevkine hitap etmekte.

Sizlerde çantalarınızda , ayakkabı platformlarında veya ayakkabı tokalarınızda, bandana ve fularlarınızda, şapkalarınız , etekleriniz ve şallarınızda daha birçok kombinde insanların gözünü almanız kaçınılmaz olacak. Tüm dikkatleri üzerine çeken gingham tarzınından esintilerle stilinizin de dikkat çekeceğine şüphemiz yok.

Resimlerin büyük  halini görmek için resmi tıklayınız 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید