2015 İlkbahar Yaz Modasında Göze Çarpan Trend: 70′ler Modası

2015 İlkbahar Yaz Modasında Göze Çarpan trend 70'ler Modası (6)
Paylaş
 


2015 İlkbahar Yaz Modasında Göze Çarpan Trend: 70′ler Modası

Yaz aylarının yaklaşmasıyla gardıroptaki kıyafetlerimiz değiştirme zamanı. Peki bu yıl yaz aylarında hangi tarz kıyafetleri tercih edeceğiz ? Eski ye dönüşün son zamanlarda ön plana çıktığını hepimiz görmekteyiz. Yine 2015 yaz sezonunda da geçmiş yıllardan 70 lerden esintiler oldukça rövaşta. Şimdiden modacıların çalışmalarında ve defilelerine baktığımızda şüphesiz hemen hemen hepsinde 70 ler den kombinler ve parçalar görmekteyiz.

En çok kullanılan parçalar İspanyol diye tabir ettiğimiz geniş paça pantolonlar. Bunlara yüksek belli pantolonlarda eşlik etmekte. Deri ye dönüşün olduğu son zamanlarda yine 70 li yıllarda kullanılan deri aksesuarları, deri büyük  kemerleri , erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı büyük papyonlar  hatta deri görünümlü büyük kovboy şapkası olarak ta bilinen şapkaları görmekteyiz.

Pantolon , panço ve bluzlarda vazgeçilmezi parçalara  canlılık katan püsküller. O yıllardan günümüze uyarlanmış püsküller kıyafetlerinize buna nazaran tarzınıza canlılık katmakta.

Üfür üfür ipeksi kumaşlar yaz aylarına uygunluğuyla zannediyorum hepimizin ilk sıradaki tercihi olacaktır.  Tabi 70 li yılların ayakkabılarını unutmamak gerekiyor. Yine bu yıl da ayakkabılarda geniş paça pantolonlarda kombinlenen sivri burun hafif yüksek topuklu ayakkabıları görmekteyiz. Açık ayakkabı tercih edenlerin vazgeçilmezi sandaletlerde bilekten bağcıkları, dizlere kadar yükselen ipleriyle farklı tarzlarda bağlanarak 70 li yıllara dönüşün en büyük göstergesi.

Açık yaka gömlek ve bluzlarınızla İspanyol veya yüksek bel  pantolon la bağcıklı sandalet ve büyük güneş gözlükler ve benzeri kombinlerle sizlerde 70 li yılların  modasını yansıtabilir siniz .

2015 İlkbahar Yaz Modasında Göze Çarpan trend 70'ler Modası (6)

2015 İlkbahar Yaz Modasında Göze Çarpan trend 70'ler Modası (3)

 

2015 İlkbahar Yaz Modasında Göze Çarpan trend 70'ler Modası (1)

 

 

Resimlerin büyük halini görmek için resmi tıklayınız

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey Hemen hemen hepimiz karşı cinste çekici bulduğumuz tuhaf seyleri

0 1 15 Temmuz 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید