2013 Yaz’ında Saçlardaki Moda2013 Yaz’ında Saçlardaki

Bu sene saçlarda ne moda,ne renk düşünmeliyiz,saç kesimleri nasıl olacak  Saç uzmanı Ertuğrul Erbay 2013 yaz trendleri ile ilgili tüyolar verdi. İşte sezonun saç renkleri ve modelleri.

Ertuğrul Erbay Kuaför, kadınlara yaza girerken saçlarında yapacakları değişikliklerin tüyolarını verirken, aynı zamanda hayallerini gerçekleştirmek için Yeşilköy’deki sımsıcak salonuna bekliyor.

Erbay’a göre yaz ayları değişim ve yeni kararları da beraberinde getiriyor. Giysilerle birlikte saçlardaki koyu renkler de yerini sıcak renklere bırakıyor… Birçok ünlü isme saç desitanörlüğü yapan, yurt dışı ve yurt içinde konusu ile ilgili dünya çapındaki uzmanlardan eğitimler alan Kuaför Ertuğrul Erbay, böylesine geçişlerin en usta uygulayıcılarından. Erbay, yaza doğru açılan saçlarda üst tarafı koyu uçlara daha açık renklerin uygulandığını, bal, karamel ve sıcak kahve tonlarının en gözde geçişler olduğunu söylüyor.

Ertuğrul Erbay, kadınlara ipuçları sunmaya devam ediyor: “Kadınların çoğu saçlarında yapılacak değişiklikleri kolay kolay kabullenmediği gibi kullandıkları saçlar haricinde hiçbir modelin kendilerine yakışmayacağını düşünüyor. Oysa ki bu yanlış bir düşünce. İyi bir saç danışmanı o kişinin hayatında fark oluşturmakiçin yaşam tarzı, iş ve günlük hayatındaki kıyafetleri, hatta makyajından bile yola çıkarak en doğru şekilde kılavuzluk edebilir.

Yüz hattınıza göre model seçin

Gündelik tarz dışında kişinin yüz hatlarından yola çıkarak ideal saç biçimini tespit etmek mümkün. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, enine dikdörtgen, ters üçgen, üçgen ve baklava yüz şekillerine göre saç kesimi değişir. Yuvarlak bir yüze sahipseniz ve bundan şikayetçi iseniz saçınızın volumünü yüksek tutacak modelleri tercih etmelisiniz. Kare şeklindeki yüzlerin en uygun saç kesimi yine karedir. Üçgen yüzlülerin enselerden saçı azaltarak tepesine doğru volumü artıracak modelleri kullanması daha doğrudur. Bu yüze kare kesim de uygulanabilir.”

Siz de hayallerinizdeki saçlara kavuşmak ve yaza girerken uygulayacağınız bakımlar için tüyolar almak ve değişiklik yapmak için profesyonel saç tasarımı uzmanı Ertuğrul Erbay’a uğrayabilirsiniz.


  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 5 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید