2012 Yılının En Yeni ve Güzel Kokulu Parfümleri2012′nin En Yeni Parfümleri

2012 yılının en güzel kokan parfümleri ile en yeni parfümlerini sizlerle buluşturmak istedik. İte 2012 yılının en güzel kokulu parfümleri..

Loewe I Loewe Me Edt

Bu koku, 21. yüzyılda, kim olduğunu ve ne istediğini bilen çağdaş, eğitimli ve sosyal yaşamında aktif bir kız için uygundur.”Ne derler” diye düşünmeden kendi kararlarını alan, azimli ve bağımsız bir kız. Cesareti ve dayanıklılığı ile özgürlüğünün tadını çıkaran.

 

Diesel Only The Brave Tatoo Edt

Kim olduğunu ve neye inandığını bilmek ve inancını sonsuza kadar teninde taşıyacak cesarete sahip olmak! Bu, Diesel’in en son kokusuyla sunduğu yeni Only The Brave erkeğinin profili.

 

Dior Miss Dior Eau Fraiche Edt

Dior, couture’un sembolleri olan piyedopül ve couture kurdelesini bu şişede yeniden yorumluyor. Sofistike ve doğal bir güven timsali olan miss dior, Parisli kadının çekicilik ve cesaretle birleşmiş zarafetini temsil eder.

 

Armani Diamonds Elle Summer Edt

Armani Diamonds Elle Summer Edt 2012 yazı için yeniden yorumlandı. Baştan çıkarıcı bir yaza hazır olun! İçeriğinde Buzlu frambuaz ve elma şurubunun canlandırıcı baş notasının, peoni çiçeği ve beyaz miskin güçlendirici etkisiyle muhteşem uyumu yer almaktadır.

Armani Diamonds Men Summer Edt

Armani Diamonds Men Summer 2012 yazı için yeniden yorumlandı. Baştan çıkarıcı bir yaza hazır olun! İçeriğinde taze nane ve anasonun serinleten baş notası; kakao ve sedir ağacının benzersiz maskulen imzasıyla yer almaktadır.

Dior Homme Sport Edt

Dior Homme Sport enerji ve gözü pekliği çağrıştırır. Erkeklerin couture modasını yansıtırken bir taraftan da entelektüelliği vurgular.

Arananlar :İgne oyasi havlu kenari,gelin saç modelleri 2013,en güzel erkek parfümleri,giyinme odası dekorasyonu,farkli sac orguleri
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

24-30 Haziran Burç Yorumları

24-30 Haziran Burç Yorumları 24-30 Haziran burç yorumlarına göre, bu hafta ilişkilerimize, iş bağlantılarımıza ve

0 3 22 Haziran 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید