2012 Makyaj Modası Nasıl?Makyaj, kadınların vazgeçilmezleri arasında ilk sıralarda yer alır. Hemen hemen her yıl birbirinden farklı bir makyajda baskın olur. 2012 makyaj modasında sizlere örnekler vereceğiz.

makyaj moda 2011in makyaj modası

2012 yılında iki renkli var. Gözler ve yanaklar iki rekli olacak.

2012 Göz Makyajı Modası :
Göz Kapaklarının iç tarafına altın rengi veya krem rengi bir far sürüp, dışa yakın kısımlarına da, daha koyu tonlar ile gölge yapacaksınız.Göz makyajınızla etrafınızdakileri büyülemek istersiniz herhalde. Bakır bronz renkteki farı kirpik diplerinize kadar sürün. Kaşınızın bitttiği bölgeden başlayarak gözünüzün ortasına doğru mor farı sürün ama ağırlığı bronz renkte toplayın. Sonra kirpiklerinize yoğunlaştırıcı bir maskara uygulayın ve buğulu bakışlara sahip olun.

2012 Ruj Modası :
Dudaklar bu yıl kontürlenecek. İki ruju karıştırırken dikkate almanız gereken aynı renk kartelasından birbirine yakın renkleri tercih etmeniz. Açık renk ruju dudak içinize uygularken, çerçeveyi koyu renkle kontürleyin.

2012 Allık Modası :
Burada ilk ihtiyacınız olan, baz olarak kullanacağınız bronzlaştırıcı, sonrasında da allık. Bronzlaştırıcı elmacık kemiklerinizi ortaya çıkartır ve yüzünüze üç boyutlu bir ifade kazandırır; allık ise parlaklık verir.

Arananlar :dalgalı fön modelleri 2012,moda ile ilgili fotoğraflar
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 10 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید