20 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları…

20 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


20 Şubat 2015

20 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

KOÇ:

Gökyüzü bugün finansal planlamalarda yaşanacak zorluklarla karşılaşacağınıza işaret etmekte. Özel yaşamınızda ise gerginlikler söz konusu bir anda gelişen olaylar arkadaşlarınızın da etkisi ile sıkıntılar yaratabilir dikkatli olun.

BOĞA:

Gökyüzü bugün iş ve aile hayatınızda pozitif etkiler hakim. İşinizle ilgili hukuki bir sorunuz varsa her şey lehinize dönecek ve başarınız katlanarak artacak. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek sürprizlere hazır olun.

İKİZLER:

Bugün eş ya da sevgilinizin söyleyecekleri ilişkinizin gidişatını fazlası ile belirleyici olacaktır. Samimiyet ve güven varsa çok daha iyi ve belirleyici bir hal alacak yaşadığınız sorunları tekrar yaşamayacaksınız.

YENGEÇ:

Bugün ailevi içinde gelişen olumlu etkiler sizleri heyecanlandıracak ve sevineceğiz haberler alacaksınız. İş hayatınızda da gün içinde can sıkıcı durumlar olsa da akşam üzeri her şey yoluna girecek ve önemli işlerinizi neticelendireceksiniz.

ASLAN:

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde yapılan eleştirilerin hedefinde yer alabileceğinize işaret etmekte. Haklı haksız ayırt etmeksizin yapılan bu tavra karşı sessiz kalın ve kendi hatalarını anlamalarını bekleyin. Özel yaşamınızda da şanslı etkiler hakim eş ya da sevgilinizden göreceğiniz ilgi sizleri fazlası ile mutlu edecek.

BAŞAK:

Gökyüzü aşk hayatınızda gerginlikler yaratmamanız için uyarıyor sizleri. Eş ya da sevgilinizi yanlış yargılar ve kuşkularınızla üzebilir kırılan bir kalbin sorumlusu olabilirsiniz. İş hayatınızda ise yöneticilerinizle iş birliği içinde olmanız krizleri aşmanızı sağlayacaktır.

TERAZİ:

Bugün duygusal zekanız ilişkinizdeki sorunlara çözümler üretmek için çalışıp doğruyu bulmanızı sağlayacaktır. Aklınıza geleni uygulayın mutluluğu ve başarıyı yakalayın. İş hayatınızda ise önemli bir teklifle karşılaşabilirsiniz.

AKREP:

Gökyüzü bugün iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınızla gecikmelere bağlı sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Tartışmaların boyutu yükselirse işinizden olabilirsiniz sabırlı ve dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise tutku arayışı hızlı ve yanlış ilişkilere yönelip pişmanlıklara neden olabilir.

YAY:

Gökyüzü bugün bencilce yaklaşımlarda bulunmamanız için uyarıyor sizleri. İnsanlara tepeden bakan bir tutumla hareket ederseniz maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden alacağınız bir haber sizleri çok mutlu edecek.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün takıntılarınızı kontrol altında tutup söyleyeceklerinize dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. İş hayatınızda ciddi eleştiriler alabilir özel yaşamınızda ise kırdığınız kalp kadar kırılabilirsiniz.

KOVA:

Güne sevindirici bir haberle uyanabilir korkularınızın yersiz olmasına şükredebilirsiniz. Bu haber işinizle ilgili bir konuyla ilgi olacaktır. Özel yaşamınızda ise günler sonra huzura kavuşuyorsunuz.

BALIK:

Gökyüzü bugün finansal konularda yaşanacak zam terfi gibi konularla sevinebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle iletişime önem vermenin güzelliği her anlamda birbirinizi tamamlamanızı sağlayacak.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 3 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید