20 MAYIS 2014 Günlük Burç Yorumları…

20 MAYIS 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


20 MAYIS 2014 Yorumları…

KOÇ:

Gökyüzü bugün duygularınızla aklınız arasındaki uyumun getireceği şanslara işaret etmekte. Sürekli ertelediğiniz, ihmal ettiğiniz, belki de yapmak için yeterli cesareti bulamadığınız konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise karmaşık duygular içinde olabilir, birlikte olduğunuz insanın davranışlarını itici ve samimiyetten uzak bulabilirsiniz. Anlık tepkiler vermemeye çalışın, sakinliğinizi sağladığınızda duygu ve düşüncelerinizi net bir şekilde ifade edin. Sizler samimiyetten uzak, yapmacık tavır ve davranışlara tahammül edebilecek kişiler değilsiniz.

BOĞA:

Yoğun ve stresli görüşmeler zihninizi fazlasıyla yorabilir. Kısa süreli de olsa zihninizi dinlendirmeye çalışın, özellikle de dikkat gerektiren bir işte çalışıyorsanız daha fazla dikkat etmelisiniz. Gözünüzden kaçan bir konu, meslek hayatınızda zorlayıcı etkilere sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sorunları sizi bir hayli bunaltabilir. Birlikte olduğunuz insanın hayatındaki yerinizi sorgulayabilir ve onun kararsızlıkları karşısında isyan edebilirsiniz. Ne olursa olsun bugün sakin davranmalısınız. Yaşananları sakinlikle değerlendirdikten sonra konuşmayı tercih etmelisiniz.

İKİZLER:

Gökyüzü tamamlamanız gereken işleriniz varken yeni girişimlere girmeniz konusunda aceleci davranmamanı için uyarıyor sizleri. Var olanı tamamlamadan yeni bir olgu içine girmeniz birçok riski beraberinde getirebilir. Ayrıca hali hazırda devam eden ilişkilerinizin bozulmasına da neden olabilir. Hayat uzun soluklu bir maraton, nefesinizi ve enerjinizi kısa sürede tüketmemeyi öğrenmelisiniz. Maddi konularda olumlu gelişmeler yaşamaya başlayacağınız bu süreçte, sorumluluklarınızı yerine getirerek hareket ettiğinizde erteledikleriniz zaten karşınıza çıkacaktır. Özel yaşamınızda ise beraberliğinizde gerçek anlamda aradığınız huzuru bulamadığınız zamanlardasınız. Üçüncü şahıslardan kaynaklanan konulara karşı sevdiğiniz insanla birlikte set çekmeli ve o seti aşmalarına izin vermeden hareket etmelisiniz.

YENGEÇ:

Gökyüzü yaşam enerjinizi yükseltiyor. Siz de geçmişin ruhunuzda bıraktığı izleri tamamen silebilmiş olmanın heyecanı ile iş ve özel yaşamınızda yeni başlangıçlar yaşayacaksınız. Aklınız, ruhunuz ve yüreğiniz yenilik diye haykırırken farklı bir davranış içinde bulunmanızda beklenemez. İş hayatınızda her türlü fikir alışverişine açık olun fakat son kararı kendiniz verin. “Var olan şartlarımı nasıl yükseltebilirim? Sesimi daha fazla kitleye nasıl duyurabilirim?” gibi soruları sorun kendinize. İş hayatınızı yapılandırırken bu cevapları kullanın. Yetenekleriniz, iletişime verdiğiniz önem ve disiplinli çalışmanızın sonunda kazanacağınız mükafat çok büyük olacak. Özel yaşamınızda ise eşinizin ruhunuzu okşayan sevgi dolu sözleri ile mutluluğunuzu pekiştireceksiniz. Bekar Yengeç’ler, yoğun ilgi karşısında duygularınızın yönünü tayin etmekte zorlanabilirsiniz.

ASLAN:

Gökyüzünün bugün sizler için şifresi: Her doğruyu her yerde söylememeli ve karşıt fikirlere karşı muhalefet etmemelisiniz. Siz sorumluluklarınızı yerine getirin yeter. Maddi ve hukuksal konularda oldukça şanslı bir gündesiniz. Kazançlarınızın artacağı bir süreçtesiniz ve hukuki konularda her hakkınızı arayarak olumlu sonuçlar elde edebileceğiniz zamanlardanız. Özel yaşamınızda eşinizin çevresinde bulunan insanların kıskanç davranışlarını görmezden gelin ve ona olan sevginizi bilhassa bu insanların yanından içinizden geldiği gibi ifade edin. Düşündüklerini hayata geçirmenin imkansız olduğunu anlamalarına katkıda bulunun.

BAŞAK:

Gökyüzü bugün eş ya da yakınlarınız sebebi ile münasebette olduğunuz insanların canınızı sıkacak tavır ve davranışları ile karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Birebir sizi ilgilendirmediği sürece sakinliğinizi koruyun. Yok davranışları direkt sizi hedef alıyorsa karşılığını verin. Fakat ipleri koparma noktasına taşıyan kişi siz olmamaya bakın. Aynı dili konuşmak, anlaşılabilir olmak anlamına gelmiyor bilmelisiniz. Bu insanlarla işiniz gereği ortaklıklar söz konusu ise bir an evvel yolları ayırmanız faydanıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın kendi yakınlarından kaynaklanan problemleri size mal etmeye kalkması gerginliklere sebep olabilir. Kontrollü davranın ve onu yaptığının yanlış bir davranış olduğuna ikna etmeye çalışın.

TERAZİ:

Gökyüzü bugün iş hayatınızda profesyonelliğinizi göstermeniz için destekliyor sizleri. Heyecanınızın bildiklerinizi ortaya koymasına engel olmadan, sizi daha başarılı kılması için kontrollü davranmalısınız. Fikirlerinize karşı çıkanlar, sizin doğrularınızı kabul etmek istemeyenler ve değişiklik yapmanızı talep edenler olabilir. Buna izin vermemeli ve bildiğiniz yolda ilerlemelisiniz. Maddi olarak durağanlığın sona ermesi ile birlikte olumlu gelişmelerle düzenli nakit akışının başladığı bir gündesiniz. Öncelikle biriken ödemelerinizi yapmalı ve kendinize finansal konularda bir strateji belirleyerek değerlendirmelerde bulunmalısınız. Özel yaşamınızda ise fiziksel çekiciliğiniz eş ya da sevgilinizin tüm ilgisinin sizin üzerinizde olmasını sağlayacak.

AKREP:

Gökyüzü bugün ilahi adaletin şaşmaz mükemmelliğini bir kez daha deneyimletecek sizlere. Belki uzun belki de kısa bir süre önce canınızı yakan, hak etmediğiniz olaylara sebep olan kişilerin, sizin müdahaleniz olmaksızın yaşadıklarını görüp duyacaksınız. Hiçbir iyilik ve hiçbir kötülük karşılıksız kalmaz. Evrensel kurallar geçerliliğini hiçbir zaman yitirmeyecek ve bu şekilde işlemeye devam edecektir. Bu durum sizleri bir hayli rahatlatacak ve kendinizi büyük bir ağırlıktan kurtulmuş hissedeceksiniz. Bugün sevdiğiniz insanlarla bir araya gelin ve duygularınızı sevincinizi paylaşın.

YAY:

Gökyüzü bugün işinizle ilgili her konuda hızlı ve başarılı sonuçlar elde edeceğinizi müjdelemekte. Bugün enerjiniz öylesine kuvvetli ve etkileyicidir ki çevrenizdeki tüm insanların hayranlığını kazanacağınız kesin. İşinizle ilgili önemli bir projeniz varsa sunumu bugün gerçekleştirebilir, yine toplantı ve görüşmelerinizi gün içerisinde yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır yüreğinizde biriktirdiğiniz konuları konuşmanın zamanı geldi. Duygularınızı bastırmaktan vazgeçmeli ve her şeyi tüm açıklığı ile birlikte olduğunuz insanla konuşmalısınız. Bekar Yay’lar bugün karşılaşacağınız ya da tanıştırılacağınız biri sizi fazlası ile etkileyebilir. İlerleyen günlerle birlikte birbirinizi daha yakından tanıyarak keyifli bir ilişkiye merhaba diyebilirsiniz.

OĞLAK:

Azminiz, inancınız sizi hayallerinize kavuşturacak. Gerçek dostlardan gelecek teşvik edici davranışlar da motivasyonunuzu fazlası ile güçlendirecek. Maddi konularda da birikimlerinizi değerlendirmek için yine dostlarınız aracılığı ile fırsatlar yakalayabilirsiniz. Elinizi çabuk tutun ve size sunulan fırsatı iyi değerlendirin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sürpriz bir seyahat planı ile sevinebilirsiniz. Bekar Oğlak’lar bugün olabildiğince sosyal olun ve arkadaşlarınızla bir araya gelin. Aşk kapınızı çalabilir.

KOVA:

Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda gerçekleşmesini istediğiniz isteklerinize odaklanarak, tüm kalbiniz ve zihninizle isteklerinizi gerçekleştirmeniz için bir adım atmanız için destekliyor sizleri. Dua edin, dileyin ve gerçekleşeceğinden emin olun. Yeni başlangıçlar ve yeni deneyimlere hazırsınız. Şimdi hedeflerinize doğru tüm donanımınız ve yüksek enerjinizle ilerleyin. Bugün duygu ve düşüncelerinizi coşkulu bir şekilde ifade eder ve olumlu tepkiler alırsınız. Hem iş hem de özel yaşamınızda etkisi oldukça mutlu edecek sizleri. Birine özel duygular besliyorsanız bugün aşkınızı ifade etmekten çekinmeyin.

BALIK:

Özel yaşamınızda canınızı yakan ve yüreğinizde derin izler bırakan kişi ya da kişilerin yaşadıkları pişmanlıklara şahitlik edeceksiniz. Merhamet duygunuzu gerçekten hak edenlere saklayın ve geçmişte size yaşatılanları hatırınıza getirin. Bu kez sadece görmekten çok anlamalı, iyi bir insanı kötü edemeyeceğiniz gibi kötü birini de iyi edemeyeceğinizi bilmelisiniz. Bu kişilere karşı tavrınızı duvarlarınızı örerek göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin size olan sevgisinin gitgide artması, ilişkinizde güven ve saygının getirdiği güzelliklerin en güzel karşılığı olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise bugün ilgi duyduğunuz insanın duygularını açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید