2 Yiyeceği Bırakarak 31 Kilo Verdi. Nasıl mı?

2-yiyecegi-birakarak-31-kilo-verdi-www-sosyetikcadde-com
Paylaş
 


2 Yiyeceği Bırakarak  31 Kilo Verdi. Nasıl mı?

Kristy hayatındaki 2 aışkanlık haline gelmiş yiyeceği bırakarak 31 kilo verdi.

Daily Mail’in haberine göre, 27 yaşındaki Kristy çikolatalı bisküvi ve portakal suyu alışkanlığını sağlıklı alternatiflerle değiştirerek 85 kilodan 54 kiloya düştü. 1 çocuk annesi kadın,   şekeri bırakmasının depresyonla savaşına da yardımcı olduğunu iddia etti..

2-yiyecegi-birakarak-31-kilo-verdi-www-sosyetikcadde-com

31 kilo veren Kristy, eskiden sürekli kremalı bisküvi, bol şekerli kahve cips, kek ve  fast food  tüketiyordu.  Susadığında ise su içmek yerine Portakal Suyu içiyordu. de yapmıyordu. Şimdi, atıştırmalıklarını yüksek proteinli ve şekersiz olanlarla değiştirdi.

Genç kadının hayatındaki dönüm noktası oğlunun doğumu oldu. Özsaygısını kaybeden Kristy’in mental sağlığı da kötüye gidiyordu. Başta birkaç niyetindeydi. Ancak sağlıklı beslenme konusunda okuduklarından sonra yediklerini sağlıklılarıyla değiştirerek daha iyi sonuç alabileceğine karar verdi.

Kristy, fast foodun yerine yüksek proteinli etler ve sebzeleri, meyve suyunun yerine suyu, şekerli abur cuburların yerine elma ve yüksek proteinli fıstık ezmesini koydu.

Genç kadın hayatındaki büyük değişimi şu sözlerle anlattı:
“En büyük problemim şekerdi. Şekerli kahve olmadan güne başlayamıyordum. Saat kaç olursa olsun paketlerce cips ve çikolata yiyordum. Gece uyanıp çikolatayı fıstık ezmesine batırıp yedikten sonra yatıyordum. Eski yeme alışkanlıklarımı düşününce gerçekten midem bulanıyor. Hayatımın kontrolünü tekrar elime almış gibi hissediyorum. Daha sağlıklı ve mutluyum. Oğlumla her saniyenin tadını çıkaracak enerjim var.”
milliyet

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey Hemen hemen hepimiz karşı cinste çekici bulduğumuz tuhaf seyleri

0 1 15 Temmuz 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید