2 Haziran 2014 Günlük Burç Yorumları…

02 Haziran 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


2 Haziran 2014 Günlük

KOÇ:

Bugün, özel yaşamınızda her duyduğunuza inanmamalı, eş ya da sevgilinize itimat ederek hareket etmelisiniz. Birlikteliğiniz sizi her anlamda kazançlı çıkaracak iki zeki ve birbirine değer veren insanın aşkla birbirine bağlı olması, kıskanç insanları rahatsız edecektir. Böyle insanlara fırsat vermemelisiniz. İş hayatınızda ise şans sizden yana. Yeniliklere, değişime hazır olun ve ilk adımı bir an önce atarak harekete geçin. Üretkenliğinizin çok yüksek olduğu zamanlardasınız. Beklemede kalan tüm işlerinizi düzenlemeli ve bir an evvel harekete geçmelisiniz. Zamanı iyi değerlendirerek hareket edin.

BOĞA:

Gökyüzü, günü iş hayatınız önem vererek geçirmeniz için harekete geçiriyor sizleri. Uzun zamandır ağırdan aldığınız konularda hızla ilerlemeler kaydedebilir, yeni bağlantılar yaparak var olan şartlarınızı daha iyi seviyelere taşıyabilirsiniz. Çekimser kaldığınız hemen her konuda şans sizden yana. Yeter ki biraz cesaretli olun ve isteklerinizi gerçekleştirmek için acele edin. Özel yaşamınızda ise hissettiğiniz gibi yaşamalı ve hiç kimsenin sizin düşünceleriniz üzerinde baskı kurmalarına izin vermemelisiniz. Eş ya da sevgilinize içinizden geldiği gibi davranın ve duygularınızı özgür bırakın.

İKİZLER:

Gökyüzü yaşamınızın karanlık yönlerini ışık olup aydınlatıyor adeta. Yaşamınızda bir çok sürpriz olay deneyimleyebilir, var olan şartlarınızı iyileştirecek hatta olumlu yönde kökten değiştirecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün kendinize güvenin ve yüreğinizden gelen sese kulak vererek hareket edin. Maddi manevi yükselişiniz yakınınızda bulunan birçok insanı rahatsız edebilir. Bu durum sizleri duygusal anlamda etkilememeli ve insanların gerçek yüzlerini görebildiğiniz için şükretmelisiniz. Özel yaşamınızda ise aşka doğru adım adım yürüdüğünüzü bilmelisiniz.

YENGEÇ:

Huzurlu ve enerjinizin oldukça yüksek olduğu bir gün karşılamakta sizleri. Yüreğinizde bilmediğiniz bir heyecanın tatlı çarpıntılarını deneyimleyebilirsiniz. Adeta üzerinizde ki büyük bir ağırlıktan kurtulmuşçasına özgür hissedersiniz kendinizi ve bu keyifli ruh haliniz başta iş hayatınız olmak üzere yaşamınızın her alanına yansıyacaktır. İşinizle ilgili önemli görüşmeleri bugün gündeminize alabilirsiniz emin olun tahmininizden iyi geçecektir. Özel yaşamınızda ise aşka aşık ruhunuz bugün birlikte olduğunuz insanın size olan hayranlığı sevgisi ve bu güzel duygularını ifade eden söz ve davranışları ile yeniden var.

ASLAN:

Gökyüzü uzun zaman sonra gelen maddi şanslara işaret etmekte. Bugün beklemediğiniz gelirler ve alacakları tahsil söz konusu olabilir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz ev ya da araba için yeterli kaynağı elde edebilir ve bir an önce satın almak için harekete geçebilirsiniz. Bugün yakınlarınızdan gelecek haberlerle canınız sıkılabilir. Mümkünse her olayın içinde olmamaya özen göstermeli ve taraf olmaktan çekinmelisiniz. Aksi halde iki insanın arasında yaşanan bir yanlış anlaşılmanın sorumlusu olarak gösterebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizi ihmal etmemeye özen göstermeli, ona olan sevgi ve aşkınızı her fırsatta dile getirmelisiniz.

BAŞAK:

Kendinizi geliştirebileceğiniz alanlara yönelebilir, farkında olmadığınız yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz insanla iletişiminiz oldukça kuvvetli olacağı için ikinizin de keyif alacağı ortamlar, ilişkinize heyecan katacaktır. Bugün işinizle ilgili tüm planlarınızı yapmalı ve maddi gelirlerinizi kendinizi mesleki anlamda geliştirmeye yönelik eğitimler için de kullanmalısınız. Özel yaşamınızda sevdiklerinize sahip çıkmanız, muhteşem duyarlılığınız sayesinde yıkılmaz bir kalenin içinde mutluluğunuzu pekiştireceksiniz. İlahi adaletin gerçekleşeceği özel zamanlardasınız. Birçok kişinin gizli kalmış sırlarını öğrenecek, geçmişte size zarar veren insanların sizden yardım talepleriyle karşılaşacaksınız.

TERAZİ:

Gökyüzü ev ve aile ilgili yapacaklarınız için enerjinizi yükseltiyor. Çalışarak hayal ettiğiniz hemen her şeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Eğer tasarladığınız herhangi bir şeye henüz başlangıç yapmadıysanız şimdi tam zamanı. Bir kere başladığınızda devamını getirecek, yüksek ruh halinde olacak ve yaptıklarınızın sonucundan son derece memnun kalacaksınız. Ruhsal olarak yenileniyor ve oldukça parlak bir döneme merhaba diyorsunuz. Arkadaşlarınız aracılığıyla hayatınıza rehberlik edecek, sizi doğru bir şekilde yönlendirecek önemli bir insanla tanışabilir ve kısa süre içinde birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda fikir ayrılığı yaşayacağınız insanlarla tartışmak yerine, fikirlerinizi kabul ettirmeye yönelik iyi niyetli davranışlar sergilemeniz faydanıza olacaktır.

AKREP:

Sevmek ve sevilmenin yaşamınıza kattığı değerlerin keyfine vararak, enerjinizi daha da yükselteceksiniz. Maddi konularda yaşanan gelişmeler, geleceğe yönelik planlarınızı yapılandırmanız açısından oldukça önem taşıyacaktır. Eski bir arkadaşınızın telefonuyla sürpriz bir görüşme yapabilirsiniz. Kişisel gelişiminizin en üst seviyelerindesiniz. Ayna olup yansıtmayı öğrendiniz. Karşınızdakiler size nasıl davranıyorsa sizde kendilerini görmeye başlayacaklar. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken konu endişeye kapılmamak, sizi siz yapan değerlerinizden uzaklaşmıyorsunuz. Sadece herkese hak ettiği gibi davranmaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise Bekar Akrep’ler sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YAY:

Bugün yakın çevrenizle yanlış anlaşılmalar ve buna bağlı suçlamalar söz konusu olabilir. Söylenenleri doğru anladığınızdan emin olun ve gereksiz alınganlıkların huzurunuzu kaçırmasına izin vermeyin. İş hayatınızda sürpriz teklifler alabilirsiniz. Tüm riskleri hesaplayarak hareket etmeli ve sizden yaşça büyük aile bireylerinin görüşlerini alarak kararlar vermelisiniz. Özel yaşamınızda ise sıkıntılı süreçlerden sonra gerçek mutluluğu yakalayabilecek, ilişkinizde var olan sorunları birbirinize olan anlayış ve sevginizle aşabileceksiniz. Beraberlik içinde olmayan Yay’lar, sosyal çevrenizde tüm etkinliklere katılın. Yeni tanışacağınız insanlar, anlamlı rastlantılar kendinizi büyük bir aşkın içinde bulmanıza neden olabilir.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün hem iş hem de özel yaşamınızda inatçı tavırlar içinde bulunmamanız için uyarıyor sizleri. Bildiğinizi ve doğruluğundan emin olduğunu zannettiğiniz konularda yapacağınız ısrarlı inatlaşmaların sonunda zararlı çıkabilirsiniz, dikkatli davranın. Özellikle özel hayatınızda daha anlayışlı davranmalı; sözlerinizin nelere mal olacağını hesaplayarak konuşmaya özen göstermelisiniz. Bugün enerjiniz oldukça kuvvetlidir, kendinize öz eleştiride bulunmalısınız. Yaptığınız davranışların eş ya da sevgiliniz üzerinde ne gibi olumsuz etkiler yaptığının farkına vararak hareket etmelisiniz.

KOVA:

Günün sizler için şifresi, endişelerinizden kurtulun. İş ve özel yaşamınızı ilgilendiren konularda haklılığınızı ispatlamak adına, birlikte olmaktan hoşlanmadığınız kişi ya da kişilerle iletişim kurup enerjinizi düşürmekten vazgeçmelisiniz. Kendinize haksızlık yapmamalı ve sezgilerinizin sizi yönlendirdiği yola yönelerek hareket etmelisiniz. Kendinize güvenerek hareket edin. Özel yaşamınızda ise ailenizle ilgili umutsuzluğa kapıldığınız konularda da yaşanacak olumlu gelişmeler, sizleri mutlu edecek. Şimdi olayları iyi değerlendirin ve duygularınızı özgür bırakın.

BALIK:

Bugün iş hayatınızı ilgilendiren konularda kendinize göre geliştireceğiniz taktiklerle, zorlandığınız konuları olumlu yönde kendinize çevirebilirsiniz. Düşünceleriniz ve hitabetinizle insanların güvenini kazanacak ve yapmak istedikleriniz konusunda muhalefetle karşılaşmadan sonuca ulaşacaksınız. Maddi konularda güzel gelişmeler yaşayacağınız güzel bir süreç. Beklediğiniz bir paranın gelmesi, maaş artışı gibi ya da yatırım yaptığınız bir işin karşılığı gibi durumlar söz konusu olabilir. Özel yaşamınıza gelince uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz bugünlerde ilişkinizi resmileştirmek adına olumlu kararlar alabilirsiniz. Bekar Balık’lar sizler bugün iletişime önem vermeli ve karşı cinsin gösterdiği yoğun ilgiyi karşılıksız bırakmamalısınız.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey Hemen hemen hepimiz karşı cinste çekici bulduğumuz tuhaf seyleri

0 2 15 Temmuz 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید