19 MAYIS 2014 Günlük Burç Yorumları…

19 MAYIS 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


19 MAYIS 2014KOÇ:

Bugün iş ve özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar alabilir, yol ayrımları yaşayabilirsiniz. Oldukça radikal kararlar alarak, yeni oluşumların içinde olabilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantılarınız varsa oldukça şanslısınız. Hayallerinize gittikçe yaklaştığınızı hissederek büyük bir heyecan yaşayacaksınız. Ancak karar aşamasında yakınlarınızdan çok kendi isteğinizin ne olduğuna önem vererek hareket etmelisiniz. Bekar Koç’lar, sizden yaşça büyük bir insanın yoğun ilgisi sizi yeni bir o kadar da dikkat edilmesi gereken bir içine sokabilir. Sezgilerinizin sesine her zamankinden daha fazla kulak vererek hareket etmelisiniz.

BOĞA:

Kendinize her zamankinden daha fazla değer verecek, bulunduğunuz şartları farklı gözlerle değerlendirerek ve doğru kararlar alabileceksiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu ilişkileriniz, ister iş ister aileniz olsun tüm ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve tek taraflı düşünmeden hareket etmelisiniz. Hepimiz aynı yöne bakıyor, farklı yönleri ile değerlendirmelerde bulunuyoruz. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Özel yaşamınızda ise eşinizin tutarsız davranışlarına tepki vermeden beklemede kalın, iyi bir gözlem ve sabır size çok şey kazandıracaktır.

İKİZLER:

İşinizle ilgili konularda rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Önemli bir terfi alabilir, kendi işinizin sahibiyseniz önemli bir çıkış yakalayarak maddi ve manevi üst seviyelere çıkabilirsiniz. Evliliğinizle ilgili duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Korkmayın, her şey sizi daha iyi şartlara taşımak için cereyan etmekte. Bu süre içinde sezgilerinize güvenin ve fevri olmamaya özen gösterin. Beraberliğinde problem olan İkizler burçları ayrılıklarla özgürlüklerine huzura kavuşurken, sevginin hakim olduğu ilişkilerde ise aşkın gücü kazanacak.

YENGEÇ:

Geçmişin gölgesini ruhunuzdan arındıramadığınız sürece, değişim enerjisi ne kadar kuvvetli olursa olsun yanlış seçimler yapabilirsiniz. Kendinize karşı adil olun ve yaptıklarınızı sorgulamaktan, kendinizi sürekli suçlamaktan vazgeçin. Özel yaşamınızda ise anlık kararlar tüm huzurunuzu kaçırabilecek etkiler doğurabilir. Duygularınızı dengelemeye çalışmalı, aklınıza esen her şeyi duygusal yaşamınızda yapmamalısınız.

ASLAN:

İş arkadaşlarınızdan birinin olumsuz davranışlarıyla karşılaşabilir ve haksız eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyun ve hakkınızı ulu orta değil, bire bir konuşarak arayın. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın hesap sorar şekilde davranışlarda bulunması öfkelenmenize sebep olabilir. Gökyüzü sizleri desteklerken bitirmeniz gereken bir ilişkiyi sürdürmek sadece kendinize değil, sizi gerçekten seven yakınlarınızı üzmekten başka bir şeye yaramayacaktır. “Daha sonra neden yapmadım” düşüncesi içinde boğulup kalmak istemiyorsanız bu süreci akıllıca değerlendirmelisiniz.

BAŞAK:

Ruhunuzdaki enerji yaşamınızın her safhasında kendisini güçlü bir şekilde hissettirecek. İş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenmeye başlayacak. Yeter ki kararlı tavrınızı, disiplinli bir şekilde sürdürün. İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir, tereddüt etmeden yolculukları gerçekleştirin. Yeni fırsatlar, yeni insanlar tanıyarak maddi anlamda karlı çıkacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Beraberliği olmayan Başak’lar, beraber olacağınız insanı siz seçeceksiniz. Güçlü, kendinden emin, yanında güven duyacağınız o özel insan karşınıza hiç beklemediğiniz bir şekilde çıkabilir. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşamadığınız heyecanlar sizleri karşılamakta.

TERAZİ:

Hayatınızın tüm alanlarında yenileşmeye ve dünyaya damganızı vurmaya başlayabilirsiniz. Eski olan her şey ortadan yavaş yavaş kalkmaya başlar. Ruhunuzun derinliklerindeki gizli güçleriniz yüzeye çıkarak, sizi gelişim için teşvik etmeye başlar. Mesleki konularda bugüne dek nasıl kararlar aldıysanız veya nasıl yaşadıysanız bunları yenilemek ve kuvvetlendirmek için kararlı olmalısınız. Bu yolda ilerlemelisiniz. Aşk hayatınızda ise güven ve sevgi dolu günler sizleri karşılamakta.

AKREP:

Hayatınızın tüm alanlarında yenileşmeye ve dünyaya damganızı vurmaya başlayabilirsiniz. Eski olan her şey ortadan yavaş yavaş kalkmaya başlar. Ruhunuzun derinliklerindeki gizli güçleriniz yüzeye çıkarak, sizi gelişim için teşvik etmeye başlar. Mesleki konularda bugüne dek nasıl kararlar aldıysanız veya nasıl yaşadıysanız bunları yenilemek ve kuvvetlendirmek için kararlı olmalısınız. Bu yolda ilerlemelisiniz. Aşk hayatınızda ise güven ve sevgi dolu günler sizleri karşılamakta.

YAY:

İş hayatınızda dikkat çekecek ve birçok teklifle karşılaşacaksınız. İş hayatınızda görüşmelerinizde, plan ve projelerinizi hayata geçirme safhasında gizliliğe önem vermeniz yararınıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise bilinç altınızda kökünü kurutamadığınız olumsuz deneyimlerle baş etmeyi öğreneceksiniz. Kendinizle yüzleşmekten kaçtığınız sürece ilişkilerinizde huzuru yakalayabilmeniz güç. Birlikte olduğunuz insanında desteği ile kendi engelleri aşabilecek güçtesiniz, ilk adımı atın arkası gelecektir.

OĞLAK:

İş ve özel yaşamınızda gizliliğe önem vermelisiniz. Düşüncelerinizde kararsızlıkların gölgesinin düşmesine izin vermemeniz gereken zamanlardasınız. Yakın çevrenizde yaptığınız işle ilgili baskı altında tutulduğunuz düşüncesi bocalamanıza neden olabilir. Enerjinizi sen-ben çekişmesi ile harcamak yerine, daha büyük amaçlar için harcamanız kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Sağlığınıza her zamankinden daha hassas davranmalısınız. Mikrobik enfeksiyonlara karşı bünyenizin hassas olduğu bir gündesiniz. Böyle bir durumda mutlaka uzman bir hekime danışmalısınız.

KOVA:

Bugün önemli yatırımlar gerçekleştirmemelisiniz. Bankalar, vergi daireleri gibi resmi kurumlarla ilgili konularda dikkatli davranarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın ailesinden kaynaklanan sorunların, ilişkiniz üzerinde kara bulutlar gibi dolaşmasını istemiyorsanız düşüncelerinizi sevdiğiniz insanla paylaşmalısınız. Bu ilişkiyi devam ettirmek istiyorsanız birlikte hareket ederek, var olan zorlukları aşmalısınız. Bekar Kova’lar bugün rastlantılar aşk hayatınızı renklendirebilir.

BALIK:

Uzun süren bir beraberlik ya da evlilik içinde olabilirsiniz. Bugüne kadar var olan sorunları, elinizden gelen her şeyi yapmış olmanıza rağmen düzeltemediyseniz yaşananları sorgulayacağınız ve kararlar alacağınız bir dönemdesiniz. Kendinize acımak ve mutsuzluğa teslim olmak yerine, gerçekten mutlu ve huzurlu olabilmek için bir karar vermelisiniz. İş yaşamınızda ise yetenek ve becerilerinizi ortaya koymanız gereken zamanlardasınız. Ağır ağır gelişmekte olan olaylar, sizi iş yaşamınızla alakalı olarak değişime uğratacak. Sizlerin gökyüzünden yansıyan bu kuvvetli etkiye direnmeniz oldukça sakıncalıdır.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey Hemen hemen hepimiz karşı cinste çekici bulduğumuz tuhaf seyleri

0 2 15 Temmuz 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com