19 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları …19 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları …

KOÇ:

Gökyüzü bugün kendinizi son derece huzurlu hissedeceğinize işaret etmekte. İş hayatınızda olumlu sonuçlar elde edeceğiniz kararlar alıp hızlı hareket ederek kazançlı çıkacaksınız. Gün sizin için öylesine bereketlidir ki beklemediğiniz birçok fırsatla karşılaşarak her birini akıllıca değerlendireceksiniz. Ruhunuzdaki güçlü enerji, işinizle ilgili her konuda şansınızı arttıracak ve yaptığınız işe hakimiyetinizi kuvvetlendirecek. Özel yaşamınızda ise Bekar ve birlikteliği olmayan Koç’lar, başlıca hedefiniz eğitim hayatınız ve kariyeriniz olmalıdır. Aşka ne uzak durun ne de tamamen peşine düşüp yanılgılar yaşayın.

BOĞA:

Azimli çalışmanızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Önemli iş teklifleri alabilir, yeni ve hızlı gelişmelerle kariyerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyin ve ilerleyin. Çalışmaktan, cesur adımlar atmaktan korkmayın. Bugün yakın çevrenizde eş ya da yakınlarınız dolayısı ile muhatap olmak zorunda kaldığınız biriyle, geçmişte yaşadığınız olumsuz bir olay yeniden tezahür edebilir ve öfkeniz oldukça şiddetli bir şekilde ortaya çıkabilir. Fakat otokontrolünüz öylesine yüksektir ki bu kez haklıyken haksız duruma düşmenize sebep olmayacak şekilde haklarınıza sahip çıkacaksınız. Bu bir hukuksal konu ya da dava ise kazanacak, maddi anlamda kazanımlar elde edebileceksiniz.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde yaşanabilecek üzücü olaylara karşı uyarıyor sizleri. Bugün kimsenin avukatlığına soyunmayın. Bu kişi çok yakınınız olsa bile hiç beklemediğiniz tepkiler alabilir ve oldukça kırılabilirsiniz. Haksızlığa tahammül edemeyen yapınız hiç hak etmediğiniz sözler duymanıza sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise oldukça sıkıntılı geçen dönemlerden sonra ilişkisi devam eden İkizler burçları ciddi kararlar alacak ve duygularınızı tüm netliğiyle ifade edeceksiniz. İlişkinizin gidişatını, duygularınızın doğrultusunda belirleyeceksiniz.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün iş hayatınızda tereddütlere kapılarak, kendinizi geri planda tutmamanız yönünde uyarıyor sizleri. Bugün sezgilerinize güvenin, sizi yarı yolda bırakmayacak kadar kuvvetli ve yol göstericidirler. Sizler her ne kadar naif ve hassas bir yapıya sahip olsanız da canınıza tak ettiğinde savaşmayı da bilirsiniz. Şimdi tam da böylesi bir ruh halindesiniz. Amaçlarınız, idealleriniz ve doğrularınız için mücadele eden yapınızı ortaya koyma zamanıdır şimdi. Bugün özel hayatınızdaki gelişmeler oldukça dikkat çekici. Eş ya da sevgilinizle ilgili gerçeği yansıtmayan bir şeyler duyabilirsiniz. Emin olmadığınız hiçbir konuda yanılgıya düşmemelisiniz. Birlikte olduğunuz insana güveniniz tamsa aşkınıza sahip çıkmalı ve bu haberleri çıkaranlara meydan okumalısınız.

ASLAN:

Gökyüzü bugün, ruhsal ve kişisel gelişiminizde deneyimleyeceğiniz olumlu gelişmelerle sizi yaşamın her alanında farklı noktalara taşıyacak enerjilere sahip. Farkındalığınızın oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. Daha önce farkına varamadığınız birçok ayrıntıyı fark edebilir, bunların üzerine düşünerek bilinç düzeyinizi yükseltecek çalışmalara başlayabilirsiniz. Değerlerinize daha fazla sahip çıkacağınız, kendinize her zamankinden daha fazla değer vermeye başlayacağınız özel zamanlardasınız. Yaşamınızdaki dengelerin yer değiştirmeye başlaması ile birlikte hem iş hem de özel yaşamınızda isteklerinizi net bir şekilde ortaya koyacak ve rotanızı belirleyerek hareket edeceksiniz.

BAŞAK:

Gökyüzü bugün, özel yaşamınızda sizin ve birlikte olduğunuz insanın dışında gelişecek olaylar sebebi ile ikinizin birden üzülebileceğine işaret etmekte. Bu durum birlikte olduğunuz insanın geçmişte beraber olduğu bir insan ya da kendi yakınları tarafından bilinçli bir şekilde ilişkiniz hedef alınarak tasarlanmış olabilir. Şimdi size düşen yaşanan olay ne kadar can sıkıcı olsa da sabretmek ve aşkınıza sahip çıkan güçlü tavrınızı ortaya koymaktır. Hiç kimse ve hiçbir olayın ilişkinizi bozmasına izin vermeyin. Bilmelisiniz ki bu durum gelip geçicidir, huzurlu ve şanslı günlerin içindesiniz. Bitmesi gerekenin bittiği, maskelerin düşerek gerçekleri göreceğiniz bir gündesiniz. Yaşadıklarınız sizi üzmemeli, aksine gücünüze güç katmalı.

TERAZİ:

Aşk hayatınızda olumlu gelişmelerle ruhunuzun, yüreğinizin tamamen aydınlandığı harika bir gün karşılıyor sizleri. Bir beraberlik içinde değilseniz aşk kapınızı çalabilir ya da ilişkinizi resmileştirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Beraberliği devam eden ve problemler yaşayan Terazi’ler ilişkinizi kurtarabilmek, var olan sorunların üstesinden gelebilmek ve aşkınızı kuvvetlendirebilmek için gökyüzü tüm gücüyle destekliyor sizleri. Ruhunuzdaki aşk sözlerinize dökülsün ve aşkınız hayat bulsun. Bu olumlu etkiler kariyer hayatınızda da maddi şanslar ve statünüzün yükselmesi açısından oldukça önem taşımakta. Oturup kendinize, yaşadığınız sorunlara isyan etmek yerine kendinizi toparlayın ve bu güzel etkinin gücünden olabildiğince faydalanın.

AKREP:

Güçlü insanlardan göreceğiniz destek, meslek yaşamınızda rahatlamaları da beraberinde getirecektir. Fakat gün içinde işle ilgili, özellikle birlikte iş yaptığınız insanlarla paylaştığınız konularda gizliliğe önem vermeniz oldukça önemli. Mesleğinizle ilgili yaşanan olumlu gelişmeler birilerini fazlasıyla rahatsız edebilir. Kimsenin sizi sinirlendirmesine izin vermeyin. Sezgilerinizin sesine kulak verin ve sezgilerinizi daha fazla geliştirebilmek için meditasyon yapın. Duygusal hayatınızda ise olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Duymak istedikleriniz size söylenebilir, kendinizi çok özel ve değerli hissedebilirsiniz.

YAY:

Gökyüzü bugün, yakın çevreniz ya da eşiniz tarafından yapmak istemediğiniz şeylere mecbur bırakılmak isteneceğinize işaret etmekte. Size doğru gelmeyen ve düşünce yapınıza uymayan hiçbir şeyi yapmak zorunda olmadığınızı karşınızdaki insanlara ifade etmelisiniz. Hayır kelimesini kararlılıkla söylemeyi bilmelisiniz. Herkes birbirinin düşüncesine saygı duymayı öğrenmeli. Baskıcı tutumlara karşı tartışmak yerine kendinizi ifade ederek kararlı olmanız yeterlidir. İş hayatınızda enerjinizin oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. Sistemli bir şekilde çalışarak, tamamlamak zorunda olduğunuz işlerinizi kolaylıkla bitirebilirsiniz. Bugün ruhsal çalışmalar için oldukça uygun bir gündür. İbadet, meditasyon ve ritüeller yapabilirsiniz.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün ticari anlamda risk almaktan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Büyük umutlar beklediğiniz bir işiniz umduğunuz gibi gerçekleşmeyebilir. İşin içinden çıkmakta bir hayli zorlanarak, resmi kurumlarla oldukça ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün sağlığınıza da özen göstermeli ve yorgunluğunuzu ciddiye alarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bekarsanız hayatınıza aniden girecek biri ile bambaşka duyguların içinde bulabilirsiniz kendinizi. Aşırı şüpheci yaklaşımlarda bulunmadan sezgilerinizin sesiyle hareket etmelisiniz.

KOVA:

Gökyüzü bugün duygusal hayatınızda yaşanacak problemlere işaret etmekte. Seçimlerimizin bedeli olumlu ya da olumsuz sonuçları beraberinde getirir. Zamanında doğru gelen konularınızı size rahatsız edici gelebilir. İçinizde kopan fırtınaları birlikte olduğunuz insanla paylaşmalı ve birlikte neler yapabilirsiniz, yanlış giden konuları nasıl çözme kavuşturabilirsiniz bunları düşünmelisiniz. Gerçekleri görmezden gelerek hareket ederseniz tahmin bile edemeyeceğiniz sonuçlarla karşılaşabilir ve derin üzüntüler yaşayabilirsiniz. Gerçekler hoşumuza gitmese de acıdır. Herkesten önce kendinize dürüst davranmalısınız. Bugünün şansı ise talih oyunları olabilir sizler için.

BALIK:

Bugün çalışma temponuzun yüksek olmasından şikayet etmeyin. Sizi her geçen güçlendiren bu güzel etki maddi ve manevi olarak başarı çıtanızı yükseltecek. Ayrıca sizi olmanız gereken noktaya taşımaya yardım edecektir. Gökyüzü sizleri desteklerken kişilerin kendi aralarında çözmeleri gereken problemlerde sığınak olarak sizi seçmelerine izin vermemelisiniz. Kararlar alın, içinizdeki sese güvenin ve hedeflerinizi olabildiğince yüksekte tutun. Bu sizi başarıya sevk edecek yegane güçtür. İçinde bulunduğunuz durumlardan bir hamlede çok daha güçlü bir halde çıkarak, isteklerinize doğru koşar adım ilerlemeye başlayacaksınız. Özel yaşamınızda ise katıldığınız bir davet ya da toplantıda ilgi odağı olabilir, iş ve duygusal konularda sürpriz teklifler alabilirsiniz. Şans sizden yana…

Arananlar :ayakkabı kutusu süsleme,türk ünlülerın kırmızı halı kiya
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید