18 Eylül Günlük Burç YorumlarıDuygularımız ve geçmişe ait kavramlar düşüncelerimizi etkileyebilir. Yakınlarımızla ilişkilerde fikir ayrılıkları ve bazı iletişim sorunları yaşayabiliriz. Objektif bakış açısından ayrılmamalıyız.

18 Eylül 2014 Günlük Burç Yorumları

Akşam saatlerinden itibaren Ay, Başak burcundaki Güneş ile sextile açı yapacak. Duygu ve düşüncelerimizi dengelemek daha kolay olabilir. Karşı cinsle ilişkiler başarılı ilerleyebilir.

Ay 21:39’ dan itibaren boşlukta olacak.

18 Eylül yorumlarınız!
KOÇ (21 Mart – 20 Nisan) 

Aile ilişkilerinin ön planda olacağı bugün özellikle annenizle olan iletişimlere dikkat etmelisiniz. Onun her sözünü eleştiri olarak algılayıp gereksiz tepkiler gösterebilirsiniz. Günlük işlerde biraz destek vermeniz ilişkinizi güçlendirebilir

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs) 

Bugün önemli bir fırsattan haberdar olabilirsiniz ve bunu değerlendirmek için apar topar kısa bir seyahate çıkmanız gerekebilir. Bazı çalışma arkadaşlarınızla görüşme talebiniz de ana konulardan olabilir.

Kafanızı maddi konulara fazla takabilir, huzursuz olabilirsiniz. Keyif aldığınız konular ya da bir hobiniz için bütçenizde yer açmanız gerekebilir. Merak etmeyin; yetersiz kaldığınız noktada aileniz size destek olabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz) 

Günlük yaşamınızı sürdürdüğünüz mekanlarda kullandığınız iletişim cihazlarında bazı ani sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum planladığınız günlük işlerinizi aksatsa da çabuk çözüm bulmanız mümkün. Kendinize güveniniz yüksek olacağı için maddi konularla ilgili önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos) 

Maddi konularda kontrol dışı oluşabilecek bazı durumlar kafanızı karıştırabilir ve sizi tedirgin edebilir. Çok güvendiğiniz bir arkadaşınızın sözünde durmaması da ani bir şaşkınlık yaratabilir. Ticari faaliyetlerinizden beklediğiniz gelirlerin gelmesi moralinizi düzeltebilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül) 

Arkadaş veya iş çevrenizde yer alan bir bayanla yaşayabileceğiniz fikir ayrılıkları gündüz saatlerinde huzursuzluk verebilir. Ayrıntılar üzerinde çok fazla takılmayın. Akşam saatlerinde iç dünyanızı dengelemeniz, aklınızla kalbiniz arasında uyum yaratmanız mümkün olacaktır.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim) 

Genel olarak iç dünyanızda yaşadıklarınızı ve hissettiklerinizi kimseye belli etmek istemiyorsunuz. Ancak; bugün kuracağınız iletişimler sırasında, politik davranmayı bir kenara bırakabilirsiniz. Gerçek düşüncelerinizi açıkladığınızda çok şaşırdıklarını görebilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım ) 

Yurt dışı bağlantılı işleriniz veya planladığınız seyahatte kontrol dışı bazı durumlarla karşılaşabilir, aksilikler yaşayabilirsiniz. İş çevreniz ve arkadaşlarınızdan birinin vereceği destekle kısa sürede çözüm bulmanız mümkün.

YAY (23 Kasım-21Aralık) 

Üzerinde çalıştığınız projelerin maddi paylaşımları ile ilgili kısa süreli fikir ayrılıkları oluşabilir. Maddi beklentilerinizi uzun vadeye yaymanız daha doğru olabilir. Kariyer yaşamınızda üstlerinizin sizi desteklediğini hissetmek güveninizi arttıracak.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak) 

İşbirliği içerisinde olduğunuz kişilerle iletişimlerde dikkatli olmalısınız. Bazı fikir ayrılıkları ile karşılaşabilirsiniz. Önemli olan herkesin aynı fikirde olması değil, ortak bir zeminde anlaşabilmesidir. Uzman kişilerin öğütleri yol gösterici olabilir. Hukuki süreçlerde olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat) 

Sağlığınıza biraz özen göstermelisiniz. Küçük ev kazaları veya sindirim problemleri günlük rutinlerinizi aksatabilir. İhmal ettiğiniz tedavileri ve kişisel bakımları yaptırmak için de günü değerlendirebilirsiniz. Düşündüğünüz sağlık sigortasına uygun şartlarda kavuşmanız mümkün.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart) 

Duygusal ilişki içerisinde olduğunuz kişilere bugün şüphe ile yaklaşabilir, gereksiz kuruntular yapabilirsiniz. Her sözün ve davranışın altında bir sebep aramayın. Bu durum gereksiz yere sizi huzursuz edecektir. Akşam saatlerinde partnerinizin ilgisi keyfinizi yerine getirebilir.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Bu Maske İle Kırışıklıklara Elveda

Bu Maske İle Kırışıklıklara Elveda  Yaşınız ne kadar genç olursa olsun cildinizde kırışıklıklar başladıysa yaşam

0 3 30 Haziran 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید