17 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları…

17 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


KOÇ:

Gökyüzü bugün, sezgileriniz sayesinde hemen her konuda kazançlı çıkacağınıza işaret etmekte. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir projeniz kabul görebilir. Kariyer hayatınızda şans sizden yana! Girişimci davranın ve hak ettiğinizi alın. Çalışma arkadaşlarınızdan birine geçmişte bulunduğunuz maddi manevi bid yardım, görünmeyen kapıların açılmasına vesile olabilir. Karşılıksız iyiliğinizin mükafatını ilahi bir şekilde alacaksınız. Özel yaşamınızda ise şaşırtıcı gelişmeler söz konusu. Aşkın, emeğin ve saygının getirdiği tüm güzellikleri doyasıya yaşayacağınız keyifli zamanlardasınız.

BOĞA:

Gökyüzü, kendi içinizde dönüşümünüzü sağlamanız, arınmanız gereken düşünceleriniz ve davranışlarınız için harekete geçiriyor sizleri. İş ve özel yaşamınızda kararlar alacak, yaşamak zorunda bırakıldığınız olay ve konuları değerlendirecek, zincirlerinizi kırarak dönüşümünüzü tamamlama başarısını sağlayacaksınız. İş hayatınızda disiplinli çalışmalı ve elinizdeki işleri bir an evvel tamamlamaya bakmalısınız. Hukuksal konularda oldukça şanslısınız, uzun zamandır devam eden bir davanız varsa bu süre içinde istediğiniz gibi sonuçlanabilir.

İKİZLER:

Gökyüzü, iş ve aşk hayatınızda yaşanacak değişimlere dikkat çekmekte. Sürpriz bir terfi alabilir ya da bulunduğunuzdan farklı bir sektöre oldukça iyi maddi şartlarda geçiş yapabilirsiniz. Kimsenin etkisi altında kalmadan gelen şansı sezgilerinize güvenerek değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise özellikle erkek İkizler burçları, beraber olduğunuz kişinin hamilelik haberi ile sarsılabilirsiniz. Bir anda büyük bir telaşa kapılabilir ve ne yapacağınızı belirlemekte zorlanacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. Zamanında bitirmediğiniz bir ilişkinin getirdiği sorunları zorlayıcı bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün, geçmişe duyduğunuz özlem ve yaşanmışlıkların getirdiği acı tatlı olayların yansımaları ile duygusallığınızı artırabilir. Yaşadıklarınızı zenginliğiniz olarak değerlendirebilirseniz her şey sizin için çok daha aşılabilir hale gelecektir. İş hayatınızda ise zorlandığınız hemen her konuda yaşanacak güzel gelişmelerle önemli ilerlemeler kaydedecek ve isteklerinize ulaşabileceksiniz. Bugün eski dostlarınızla karşılaşabilir ve keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise geçmişte yaşananları bir kenara bırakmayı ya da en doğrusu kabullenmeyi öğrenmelisiniz ki şu anın huzuru bozulmasın.

ASLAN:

Gökyüzünün güçlü etkileri ile yaklaşık 18 aydır yaşanan olumsuzluklar, hayata bakış açınızı köklü bir şekilde değiştirebilir. İş ve özel yaşamınızda yenilikler, fırsatlar ve beklenmedik olumlu sürprizler söz konusu. Değişime inanın, alışkanlıklarınızın esiri olmadan kararlı davranın ve kendinize hedefler seçerek ilerleyin. Bu dönemde hemen her konuda şans sizden yana, bunun bilinci ile hareket etmeniz yeterli.

BAŞAK:

Evli Başak’lar, beraberliğinizin en özel zamanlarındasınız. Birçok sıkıntıyı el birliği ile alt etmiş olmanın huzuru ilişkinizi güçlendirirken, birbirinize olan bağınızı da kuvvetlendiriyor. Bugün kendinizi ve sevdiğiniz insanı şımartın. Kariyer hayatınızda ise bir dönem bitip yeni bir dönem başlıyor. Bu süreçte seçimlerinizi akıllıca yapmalı ve sizi olduğunuz gibi kabullenmeyen insanlara gerekli tavrınızı koymalısınız.

TERAZİ:

Bugün, inatçılığınız bir hayli güçlenebilir. İşle ilgili konularda sınırlarınızı zorlayabilirsiniz ama başkalarının size yapmasını istemediğiniz davranışları sergilemekten kaçının. Açık görüşlü olmaya özen gösterin. Şimdi herkesle fikir alışverişi yapıp kendinizi daha da geliştirme zamanı. İlişkinizde ciddi bir adım atmayı düşünüyorsanız bugünkü enerjiler bu anlamda sizleri destekleyecek. Evli çiftler ise birlikteliklerinin keyfini çıkaracakları dönemdeler. İşle ilgili kendinizi geliştirebileceğiniz bu süreçlerde yardım istemekten çekinmeyin.

AKREP:

Bugün, yüreğinizden gelen sese kulak verin. Başarıya giden yolda karşılaşabileceğiniz zorlukların sizi korkutmasına izin vermeden, emeğiniz ve azminizle her şeyin üstesinden gelebileceğinizin bilincinde olun. Sizin gibi yaşamın getirileri ile olgunluğa ulaşmış bir ruh, ne istediğini, neler yapabileceğini bilir ve rotasını istediği yönde tayin eder. Maddi olarak şartlarınızı iyileştirmek için bazı düzenlemelerde bulunmanız sizleri rahatlatacak ve daha doğru kararlar almanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise bir beraberlik içinde değilseniz kendinize haksızlık etmekten vazgeçin. Aşkın ve doğru insanın size nerede ve nasıl geleceğini bilemezsiniz.

YAY:

Gökyüzü bugün, ortaklığı olan Yay burçlarını ortaklaşa kararlar alırken temkinli olmaları için uyarıyor. Sizin beklentilerinizle sizden istenenler çok uç noktalarda olabilir. Bir anlık kaygı ya da önerilerinizin kabul görmeyeceği endişesi ile yanlış bir adım atmamaya karşı dikkatli davranın. Maddi konularda ise uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınızla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda ise her şeyi umutsuz bir şekilde akışa bırakırsanız neye uğradığınızı şaşıracağınız olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi bir an evvel toparlamalı, rahatsızlıklarınızın üzerine giderek çözüm odaklı hareket etmelisiniz.

OĞLAK:

Maddi konularda birtakım zorlanmalar söz konusu olabilir. Alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanabilir, ödemelerinizi zamanında gerçekleştirememenin sıkıntısını yaşayabilirsiniz. Bu durum sizleri öfkelendirmemeli. Bundan sonrası için doğru adımlar atıp tedbirli davranmalısınız. Bu durum sizin bireysel davranışlarınızdan çok, başkaları için yaptığınız fedakarlıklardan kaynaklanacaktır. Zamansız harcamalar ve sevdiğiniz insanlara hayır kelimesini kullanamamanın faturası da denilebilir. Özel yaşamınızda her geçen gün birlikte olduğunuz insanın kıymetini daha çok anlayacak ve ona daha da büyük bir aşkla bağlanacaksınız.

KOVA:

Gökyüzü, aşk hayatınızda yaşanacak sansasyonel bir olayla sarsılabileceğinize işaret etmekte. Birlikte olduğunuz insanın sakladığı gerçeklerle şiddetli bir yüzleşme yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ise birlikte çalıştığınız insanlar sizin gösterdiğiniz özen ve disiplini göstermeyerek sorumluluk aldığınız konularda hak etmediğiniz davranışlar sergileyebilirler. Buna öfkelenip kendinizi sınırlandırmak yerine yolunuza kimlerle devam etmeniz konusunda oturup düşünerek kararlar almanız yerinde bir tavır olacaktır. Önemli kararlar almamanız gereken bir gündesiniz, sabırlı davranın.

BALIK:

Gökyüzü, iş yaşamınızda yıldızınızın parlamaya başlayacağına işaret etmekte. Tüm yeteneklerinizi ortaya koyma zamanı. Bunun karşılığını birden fazla fırsatla karşılaşarak alacaksınız. Sezgilerinize kulak verin, bırakın size iç sesiniz önderlik etsin. Bu dönemde önemli bilgiler öğrenebilirsiniz. Öğrendiklerinizi kendinize saklayın ve özellikle iş arkadaşlarınızla paylaşmayın. Öğrendiklerinizin zamanı geldiğinde size kazandıracakları oldukça yüksek olacaktır. Özel yaşamınızda sabırlı davranın ve olayları başka insanların bakış açılarından değerlendirmeye çalışın. Bu size ilişkiler konusunda önemli şeyler öğretecektir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید