17 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları

17 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


Bugün 17 Kasım Pazartesi… Ay günündeyiz…

Başak burcunda ilerleyen Ay somut ve pratik değerleri ön planda tutabilir. Sabah saatlerinde günlük işlerle daha rahat ilgilenebilir, verimli sonuçlar alabiliriz.

Ay öğlen 13:12’de Akrep burcundaki Satürn ile sextile açı yapacak ve ardından boşluğa girecek. Önemli iş, görüşme ve alışverileri sabah saatlerinde bitirmek, öğleden sonra günlük rutin işlerle ilgilenmek daha doğru olabilir. Akrep burcunda ilerleyen Merkür ve Balık burcundaki Şiron arasında oluşacak üçgen açı iş veya sağlıkla ilgili süregelen problemleri çözme konusunda yol gösterici olabilir. Gerekli iletişimleri kurabilir, programları yapabiliriz. Akşam 21:31’den itibaren Ay, Terazi burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün ilişkiler ve sosyal kavramlar daha fazla gündemimizde olabilir.

17 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Son derece canlı ve enerjik olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Aklınız fikriniz, hareketli bir sosyal yaşam ve eğlencede olabilir. Ancak; görevlerinizin her şeyden önce geldiğini kendinize hatırlatmalı, eğlenceyi sonraya bırakmalısınız.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Aşk hayatınızın hareketleneceği, duygularınızın yoğunlaşacağı bir gündesiniz. Kendinizi bu güzel duygulara bırakıp bambaşka dünyalarda gezinebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Keyfini çıkarın.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Ev yaşamınıza verdiğiniz önemin artacağı bir gün geçirebilirsiniz. Aile, sizin için her şeyden önce gelebilir ve aile bireyleri ile olan ilişkilerinizi güçlendirmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Ev ortamındaki enerjiler sizi rahatlatacak.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Partneriniz veya eşinizle, hatta yakın arkadaş çevreniz ve akrabalarınızla yapacağınız bazı konuşmalar ya da tartışmalar, belli başlı olaylara bakışınızı olumlu biçimde etkileyebilir. Sorunları çok boyutlu olarak inceleyebilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sahip olduğunuz malvarlıkları ile ilgili tasarruflarda bulunmak isteyebilirsiniz. Daha lüks bir eve taşınmak, daha konforlu bir araba almak gibi düşünceleriniz olabilir. Bütçenizi de göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün kişiliğiniz yaşamınızda parıldayabilir. İnsanlar çevrenizde olmak isteyeceklerdir. Aranızda ortaya çıkan uyum ve keyifli hava size son derece büyük haz alacağınız renkli bir gün geçirtebilir..

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Eğer üzerinde düşünmeniz gereken konular varsa, bu işi bugün yapın. Kendinize sakin bir köşe bulun ve objektif değerlendirmelerinize başlayın. Olayları analiz ettikçe, onları daha net biçimde kavramaya da başlayacaksınız.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Sosyal yönünüzün ağırlık kazanması muhtemeldir. Çevrenizle yoğun bir iletişim ve etkileşim içine girebilirsiniz. Kendinizi kalabalık insan gruplarının içine atmak isteyebilir ve gerçekten de insanların arasında rahat edebilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Kariyerinizdeki başarılarınız öne çıkabilir ve çevrenizdeki kişiler tarafından takdir görebilirsiniz. Kimi yeteneklerinizi ortaya çıkaracak şartlar oluşabilir ve insanlarda hayranlık uyandırabilirsiniz. Cesaretinizi toplayın ve fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Her ne kadar mantığı genellikle duyguların önüne geçirmeye eğilimli olsanız da, durum bugün daha farklı olabilir. Duygusal hassaslığınız sayesinde çevrenizdeki kişilerin sizden beklentilerine odaklanabilirsiniz. Çocuklar ve gençlerle zaman geçirmek yaratıcılığınızı ve ufkunuzu geliştirebilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Alacaklarınız veya miras, nafaka, tazminat gibi meblağlarla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Yakın zamanda elinize belli bir miktar para gelecek olabilir. Beklediğinizden daha yüksek olabilecek bu geliri nasıl kullanacağınızı şimdiden düşünmeye başlayabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün, yakın ilişkilerinizle ilgili olumlu etkiler alabilirsiniz. Sıcak iletişimler, kendinizi oldukça hafiflemiş hissetmenizi sağlayacaktır. Yakınlarınızın sorunlarını dinlemek ve çözmek konusunda istekli olabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید