16 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları…

16 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


KOÇ:

Gökyüzü bugün, gerginlikler ve tartışmalara karşı sakinliğinizi koruyarak hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. Tahammül gücünüz oldukça zayıftır. Her zaman olağan karşıladığınız şeyler bugün sizi bir hayli kızdırabilir. Özellikle birlikte çalıştığınız insanlardan kaynaklanan sorunlara karşı hazırlık olmalı, onların yapmadığı ya da yapamadığı işleri siz tamamlamaya bakmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin birbirini tutmayan ifadeleri ondan şüphelenmenize ve buna bağlı tartışmalara yol açabilir.

BOĞA:

Gökyüzü bugün, ailenizi ilgilendiren konularla ilgilenebileceğinize işaret etmekte. Sizin önerileriniz, önemli kararlar almalarına yardımcı olabilir. Olabildiğince geniş kapsamlı düşünmeli ve görüşlerinizi dürüstçe paylaşmalısınız. İş hayatınızda ise birtakım karışıklıklar yaşanabilir. Önemli bir evrak veya belge kaybolabilir. Bugün olabildiğince işinizle kendiniz ilgilenmeli, birlikte çalıştığınız insanlara güvenerek hareket etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek olan sevgi dolu mesaj ya da sözlerle stresten uzaklaşacaksınız.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün, oldukça pozitif bir ruh halinde olduğunuza işaret etmekte. Çevrenizde ve iş hayatınızda olup biten her şeyi son derece akılcı bir şekilde değerlendirmeli, kendinize ilgili faydalı kararlar alıp bunları uygulayabilirsiniz. İş hayatınızda beklentilerinizin üstünde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bugün ruhsal enerjiniz oldukça kuvvetlidir. Deneyimlerinizden kazandıklarınızı uygulamaya başladığınız günlerdesiniz. Geçmişte sizi üzen, size zarar veren her şeyi ve herkesi bir bir yaşamınızdan ayıklıyorsunuz adeta. Kişisel gelişiminizin en üst seviyelerindesiniz. Karşınızdakiler size nasıl davranıyorsa sizde kendilerini görmeye başlayacaklar. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken endişeye kapılmamak olmalı. Sizi siz yapan değerlerinizden uzaklaşmıyorsunuz. Sadece herkese hak ettiği gibi davranmaya başlıyorsunuz.

YENGEÇ:

Bugün iş yaşamınızla ilgili konularda kendinize olan güveninizi kuvvetlendirmenize sebep olacak olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bu gelişmeler, mesleki konularda yeteneklerinizi daha da geliştirip hedeflerinize hızla ilerlemenizi sağlayacaktır. Yakın zamanda çabalarınızın karşılığını almaya başlayacak ve kazanımlarınızı akılcı bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Fikirlerinizi net bir şekilde ortaya koymalı ve birlikte çalıştığınız insanların desteğiyle hızlı sonuçlar almaya yönelik girişimlerde bulunmalısınız. Gerçekçi ve belirli bir hedefin üstüne gitme tutkunuzun yoğun olacağı bugün; kendinizi tanıtmak, topluluklar içinde yer almak gayet kolaydır. İşte bu kolaylık size maddi getiriler sağlayabilir. Kafanızın içindeki bazı projeleri önemli kişilerle bir araya gelerek paylaşmak ve onların desteğini alarak parasal anlamda güç kazanmak da yine bu günün size hediyesidir.

ASLAN:

Gökyüzü bugün, iş hayatınızda sizin dışınızda gelişecek aksiliklere işaret etmekte. Beklenmedik ve düşüncesizce yapılan harcamalar zor durumda kalmanıza neden olabilir. Bugün hemen her konuyu inceleyin ve ayrıntılara fazlasıyla önem verin. Birlikte çalıştığınız insanların kraldan çok kralcı tavırları yeni kapıları aralarken problemler yaşamınıza neden olabilir. Uzlaşmacı ve ikna edici bir tutumla çevrenizi etkileyebilir ve bakış açınızın haklılığında hemfikir olmalarını sağlayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın verdiği sözleri yerine getirememesi, ona olan yaklaşımınızı tamamen değiştirerek ondan uzaklaşmanızı sağlayabilir.

BAŞAK:

Bugün işinizle ilgili konularda eleştirici davranmayın, sözlerinize dikkat edin ve iyi işler çıkarayım derken boş yere gerilim yaratmayın. Size göre olmayan monoton veya sevmediğiniz bir işte çalışıyorsanız meydana gelebilecek huzursuzlukların bilincinde olarak dikkatli olun. En azından bunların olabileceği ihtimaline karşı kendinizi ayarlayın. Gezegenlerin size mesajı birleştirmek ve bütünleştirici düşünceden geçmektedir. Eğer böyle hareket ederseniz çalışma hayatınızla ilgili olumlu planlamalarda da bulunabilirsiniz. Projeler hazırlayabilir, zekice ve yaratıcı çalışmaların altına imza atabilirsiniz. Başkalarına danışmaktan asla çekinmeyin.

TERAZİ:

Her sözünüz ve her davranışınız beğeni kazanacak. İş hayatınızda, yaptırım gücünüzle istediklerinizi elde etmenin huzurunu yaşayabileceksiniz. Zam talebiniz varsa bugün şansınızı denemelisiniz. Sahip olduğunuz olumlu enerji, iş hayatınızda güzel ve maddi olarak kazançlı çıkabileceğiniz gelişmeler yaşamanızı sağlayabilir. Özel hayatınızda ise sürpriz bir evlilik teklifi alabilirsiniz. Bu süreç size yenilikleri getirirken, eskimiş olan tüm düşüncelerinizden ve geçmişte kalan insanlardan tamamen uzaklaşmalısınız.

AKREP:

İş hayatınızı ilgilendiren konularda kendinize göre geliştireceğiniz taktiklerle zorlandığınız konuları olumlu yönde lehinize çevirebilirsiniz. Maddi olarak şanslı bir gün sizler için. Çevrenizdeki insanlar yaşanan olumlu gelişmelerden huzursuz olabilirler. Tam düştüğünüzü düşünürlerken kuvvetli bir şekilde ayağa kalkmanızın hazımsızlığıdır bunlar. Şimdi yaşamış olduğunuz olayların bir değerlendirmesini gözünüzün önünden geçirerek tavırlarınızı buna göre belirleyin. Karşılaştığınız fırsatların uzun süreli olması için çok iyi değerlendirin. Özel yaşamınızda ise yalnız kalma ihtiyacınızın çok yüksek olduğu bir gündesiniz.

YAY:

Gökyüzü bugün, özel yaşamınızla ilgili konulara dikkat çekmekte. Siz ya da beraber olduğunuz kişi ilişkinizi sarsacak, gerçekliği olmayan bir suçlama ile karşılaşabilir. İnsanların mutsuzluğu ile beslenen kötü niyetli kişilerin isteklerine ulaşmalarına izin vermemeli ve birbirine olan güveninizin ne kadar güçlü olduğunu herkese göstermelisiniz. İş hayatınızda ise gecikmeler, verilen sözlerin yerine getirilmemesi, ödemelerin zamanında yapılmaması gibi sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK:

Bugün eş ya da sevgilinizi ilgilendiren konularda duyarlı olmalı ve bildiğini okuyan tarzda davranışlar içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. İş hayatınızda ise her türlü engellemeye karşı kariyerinizde yaşanacak olumlu gelişmeler, yakın çevrenizde bulunan bazı insanların gerçek yüzlerini de görmenizi sağlayacak. Bu durum sizleri hiç şaşırtıp üzmemeli, geçmiş dönemlerde de insanların türlü türlü halleriyle karşılaştınız. Bu kez sadece görmekten çok anlamalı, iyi bir insanı kötü edemeyeceğiniz gibi kötü birini de iyi edemeyeceğinizi bilmeli ve bu kişilere karşı tavrınızı, duvarlarınızı örerek göstermelisiniz. Ak kara olur mu hiç?

KOVA:

Gökyüzü bugün, bencilce davranacak kişilere karşı gardınızı almanız konusunda uyarıyor sizleri. Birçok fırsat, iş yerinde yaşanan sen ben tartışması yüzünden geldiği gibi değerlendirilemeden elinizden uçup gidebilir. Aklınızı ve otoritenizi kullanmamanız için hiçbir sebep yok. Özel yaşamınızda ise yakın arkadaş ve dostlarınızla bir araya gelip günün stresinden uzaklaşacak keyifli aktiviteler içinde olabilirsiniz. Bu esnada sürpriz bir karşılaşma ile aşk hayatınız canlanabilir.

BALIK:

Gökyüzü bugün, ticari anlamda risk almaktan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Büyük umutlar beklediğiniz bir işiniz hiç de umduğunuz gibi gerçekleşmeyebilir ve işin içinden çıkmakta bir hayli zorlanarak resmi kurumlarla oldukça ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün sağlığınıza da özen göstermeli ve yorgunluğunuzu ciddiye alarak hareket etmelisiniz. Evli Balık’lar, bugün eşinizin aşırı kıskanç ve her yaptığınızı kontrol eder tarzdaki davranışlarına isyan edebilir ve bir anda ilişkiyi bitirme kararı alabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Mide ve bağırsaklarla ilgili problemler yaşanabilir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Siyah Kuru Erik ,Sağlam Kemik

Siyah Kuru Erik ,Sağlam Kemik  Prof Dr Müftüoğlu siyah kuru eriğin Kalsiyum zengini bir besin

0 1 6 Aralık 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید