15 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları…

15 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


...

KOÇ:

Gökyüzü bugün, özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın kırıcı davranışlarına karşı sakinliğinizi korumanız fakat geçmişte yaşananların tekrar etmesine de izin vermeden hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. Haklı da olsanız tartışma içine girmeyin ve oto kontrolünüzü elden bırakmayın. Bugün dikkat etmeniz gereken diğer bir konu da sağlığınız olmalı. Strese bağlı ani rahatsızlıklar söz konusu olabilir. Kendinizi düşünün ve negatif olayların sizi etkilemesine izin vermeden hareket edin.

BOĞA:

Gökyüzü bugün, beklenmedik ailevi olaylara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Suskunluğunuzu muhafaza edin ve tartışmayı çıkaran taraf siz olmayın. Aynı etkiler özel yaşamınızda da kendini gösterebilir. Bugün, zorlayıcı olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız ve çözüme kavuşturulmadan üstü kapanmış olaylar tekrar gündeminize gelebilir. Bu kez son derece net tavırlar sergileyerek duygu ve düşüncelerinizi ifade etmelisiniz. Haksız olan taraf kimse hatasını kabul etmeli ve düşünceli davranmayı bilmeli.

İKİZLER:

Gökyüzü, özel hayatınızda mutluluğu yakalamak ve ona sahip çıkmak adına, sizleri daha fazla mücadele etmeniz konusunda disipline edecek. Gün içinde ilişkinizle ilgili alacağınız kararlarda aceleci davranmayın. Gerçek mutluluğu ve huzuru yakalamanız için öncelikle sorumluluklarınızı gözden geçirmeli, kendinize öz eleştiride bulunmalısınız. Bugüne kadar yaşadıklarınızdan dersler çıkarmak bundan sonra yaşayacaklarınızda sizin için son derece önem taşıyacaktır. İş hayatınızda beklenmedik fırsatlar kapınızı çalacak. Ani kararlar vermeden, iyice araştırarak, temkinli davranışlar sergileyerek işe koyulmalısınız. Bugün geçmişte çözümleyemediğiniz sorunları, hesaplaşmaları ve güzellikleri yeniden değerlendirebilirsiniz. Bu sayede kafanızdaki keşkelerden de kurtulmuş olacaksınız.

YENGEÇ:

Gökyüzü sizleri, rahatsız olduğunuz alışkanlıklarınız, olaylar ve kişileri, olması gerektiği yerde muhafaza etmeniz ya da tam anlamıyla yaşamınızdan uzaklaştırmanız için harekete geçiriyor. Duygularla aklınızı uyum içinde kullanabileceksiniz. Bilgilerinizi ve tecrübenizi insanlarla paylaşarak bir yıldız gibi yükselecek, insanların sevgi ve desteğini kazanacaksınız. Düşlerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz muhteşem bir gündesiniz.

ASLAN:

Bugün popüleriteniz bir hayli yükselecek. Yeni insanlarla tanışabilir ve yepyeni teklifler alarak farklı alanlarda da boy gösterecek çalışmaların içine girebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise gerginlikler söz konusu olabilir. Ani öfke patlamaları yaşayabilir ve bir anda gemileri yakarak ardınıza bile bakmadan kesin bir kararla yola tek başınıza devam etme kararı alabilirsiniz.

BAŞAK:

Gün içinde ailenizden insanların baskı ve kontrollerine maruz kalmanız mümkün. Bu durum sizi sinirlendirip kırabilir. Sizlere tavsiyem, birbirinizle güç mücadelesi ve baskın gelmek adına sonradan pişman olacağınız davranışlar sergilemekten kaçınmanız olacaktır. Bekâr Başak\’lar bugün hayatlarının kadını ya da erkeği ile tanışabilirler. Beraberliği olanlar ise ilişkilerini evlilikle tamamlayıp aşklarına sonuna kadar sahip çıkacaklar. Bugünün sürpriz gelişmelerinden biri de yıllar önce bitmiş bir ilişkinizin tekrar gündeme gelmesi. Bugün içinde alacağınız kararlarda aceleci davranmayın.

TERAZİ:

Kendinizi baskı altında hissedecek ve sinirlerinize hakim olmakta bir hayli zorlanacaksınız. Ne olursa olsun sakinliğinizi muhafaza etmeli ve köprüleri yakmamalısınız. Birlikte çalıştığınız insanların ben merkezli davranışları yüzünden potansiyelinizi düşürmemeli ve hedeflerinize emin adımlarla kararlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise özellikle Evli olan Terazi’ler, eşinizle iletişim kurmakta bir hayli zorlanabilirsiniz. Size karşı gardını almış izlenimi yaratması, ona karşı yeterince zaman ayıramıyor olmanızdan kaynaklanabilir.

AKREP:

Gökyüzü bugün, özgürlük duygunuzun yükselerek olumlu etkileri getireceğine işaret etmekte. Bu özgürlük, var olan şartlarınızı iyileştirerek çalışma ortamınızda daha iyi imkanlar sağlayabilmeniz için mücadele gücünüzü harekete geçirecek. Sorumluluğunu aldığınız hemen her konuda olumlu sonuçlar alabilmek için kararlar alacaksınız. Ailevi ilişkilerinizde birtakım kararsızlıklar kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekte zorlanmanıza neden olabilir. Bugünün şifresi ne olursa olsun sakinliğinizi korumak ve olayları daha da işin içinden çıkılmaz bir hale getirmemeye çalışmak olmalıdır.

YAY:

Bugün kişisel büyüme yönünde ilişkilerinizdeki tutumunuz önem taşıyor. Alışkanlıklarınız ya da olaylar karşısındaki tutumunuzu kendinize dair daha sakin ve uyumlu bir tavırla yönünüzü belirlemek için doğru bir şekilde kullanabilirsiniz. Problem yaşadığınız insanlarla ortak noktalarda buluşabilirsiniz ve kişisel çıkarlarınızı koruyarak doğru adımlar atabilirsiniz. Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın konuşmaları canınızı sıksa da anlayışlı davranmayı deneyin. Sizi gerçekten seven insanlar zarar görmenizi istemezler, bunu eleştiri olarak algılamayıp onların da fikirlerine önem vererek hareket edin. Bugün sakin olmalısınız.

OĞLAK:

Beklenmedik ve düşüncesizce yapılan harcamalar zor durumda kalmanıza neden olabilir. Duygusal konularda uzlaşı sağlamanız oldukça güçtür. Hırçın bir ruh hali içinde olabilir, başkalarının öfkesini sevdiğiniz insandan çıkarabilirsiniz. Fiziksel olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Duygusal konularda yapacağınız ani çıkışlar zararlı çıkmanıza sebep olabilir. Sakin davranın ve olayları sadece kendi tarafınızdan değil karşınızdakilerin yönünden de ele almaya çalışın. Uzlaşmacı tavrınızla yaşananları dengeleyebilirsiniz.

KOVA:

Son derece huzurlu ve keyif dolu bir gün sizleri karşılıyor. Sevdiklerinizle hoş vakit geçirebilirsiniz fakat hesapta olmayan rahatsızlık duyduğunuz insanlarla karşılaşabilir, onların iğneleyici sözlerinden etkilenebilirsiniz. Son derece sakin davranarak gereken cevabı vermekte gecikmeyin. Kendi kendinize sinir harbi yapacağınıza bırakın onlar sinirlensin. Bugün size özel olsun, kendinizi şımartın ve sevdiğiniz şeylerle ilgilenin.

BALIK:

Enerjinizin kuvveti tüm çevrenizin dikkatini çekecek ve size olan hayranlığın artmasını sağlayacaktır. Bu hayranlık sadece fiziksel anlamda değil, zekanız ve bilginizi birleştirerek işinize olan hakimiyetinizle de ilişkilidir. Bugün dikkat etmeniz gereken konu özel hayatınız olmalı. Eş ya da sevgilinizin görmezden geldiğiniz veya iyi niyetli düşündüğünüzden dolayı fark edemediğiniz bazı davranışları sizi rahatsız edebilir. İlişkinizin bundan sonraki gidişatı için kendi içinizde derin düşüncelere dalabilir ve kararlar alabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 9 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید