13 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları…

13 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları...
Paylaş
 


13 Şubat 2015 Günlük ..

13 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları...

KOÇ:

Gökyüzü bugün işinizle ilgili değişiklerden uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Anlık hevesler yanılgılara neden olabilir. Bugün alışkanlıklarınızın esiri olmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise başkalarının etkisi altında kalarak yanlış kararlar verebilirsiniz.

BOĞA:

Bugün finansal konularda şans sizden yana beklenmedik ödemeler alabilirsiniz. İş hayatınızda aniden gelişen konular büyük fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayabilir. Özel yaşamınızda ise son derece güzel bir gündesiniz.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün iş hayatınıza odaklanmanız gerektiğini vurgulamakta. Mükemmel gelir kaynakları elde edebilir içinde bulunduğunuz finansal krizi parlak fikirlerinizi uygulamaya koyarak aşabilirsiniz. Özel yaşamınızda küçük meseleleri büyütmeyin büyük krizler yaşanabilir.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün şansın eğitimle ilgili konularda sizden yana olduğunu müjdelemekte. Konsantrasyonunuz yüksektir. Özel yaşamınızda ise eşinizin fazla stresli hali sizi endişelendirebilir sakin olun ve onun rahatlaması için yardımcı olun. Bugün bir seyahat planınız varsa iptal olabilir kısa süreli bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

ASLAN:

Gökyüzü bugün duygusal konularda sürekli engellendiğinizi düşünmenize neden olacak durumlarla karşılaşabileceğinize dikkat çekmekte. Kimsenin umutsuz ve karamsar hissetmenize neden olmasına izin vermemeli ve zorluklara takılıp kalmadan iyi ve güzel olana odaklanmalısınız. İş hayatınızda da bugün birlikte çalıştığınız insanlar yüzünden zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK:

Bugün yakın çevrenizde sürekli eleştirdiğiniz kişilerden aynı tepkileri alabilir ve neye uğradığınızı şaşırabilirsiniz. Sizlere tavsiyem fikirleriniz sorulmadıkça insanları değiştirmeye kalkmayın ve eleştirilerinizi dozunda tutun. İş hayatınızda ise finansal olarak beklentileriniz gerçekleşebilir.

TERAZİ:

Gökyüzü bugün kendinizi pek çok konuda yetersiz hissederek karamsar ve huzursuz olabileceğiniz yönünde dikkatli olmanız enerjinizi yükseltecek konularla ilgilenmeniz için uyarıyor sizleri. Aksi halde iş ve özel yaşamınızda yanlış kararlar alarak büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz aldığınız kararlardan dolayı.

AKREP:

Gökyüzü bugün sevdiğiniz insana karşı yerine getiremeyeceğiniz sözler vermemeniz için uyarıyor sizleri. Size olan güveninin sarsılmasını ve zaten zor olan sürecin daha da zora girmesini istemiyorsanız şayet. İş hayatınızda ise resmi evraklarla ilgili konularda dikkatli davranmalısınız.

YAY:

Bugün sizi huzursuz hissettirecek çalışma arkadaşlarına dikkat etmeli ve dikkatinizi dağıtmalarına izin vermemelisiniz. Aksi halde sizin için fazlası ile önem taşıyan bir konuda hatalar yapabilir ve finansal olarak zararlı çıkabilirsiniz. Gün içinde gerilimin yüksek olduğu görüşmeler yapabilirsiniz sakinliğinizi koruyun ve işinize odaklanın. Özel yaşamınızda ise gecikmeler yüzünden sorunlar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün sağlığınıza özen göstermeniz için uyarıyor sizleri. İltihaplar göz sağlığı ile ilgili hassasiyetler söz konusu olabilir. İş hayatınızda ise her türlü spekülasyondan uzak durmalı aklınıza yatmayan hiç bir işin altına imza atmamalısınız. Özel yaşamınızda ise kıskanç insanların düşmanca tavırlarına karşı dikkatli davranın.

KOVA:

Bugün son derece hassas ve kırılgan bir ruh hali içinde olabilir geçmişle bugün arasında yaşadıklarınızı duygusallıkla sorgulayabilirsiniz. Emin olun daha doğru kararlar alacak ve bugüne kadar fark edemediğiniz pek çok konuyu daha derin şekilde ele alacaksınız. İş hayatınızda da son derece olumlu gelişmeler söz konusu.

BALIK:

Gökyüzü bugün iş hayatınızda aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanacak hatalara karşı dikkatli olmanız kendinizi fazla yormamanız için uyarıyor sizleri. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizle şiddetli bir tartışma yaşayabilir verdiği sözleri yerine getirmiyor olmasını daha fazla kaldıramayacağınız düşüncesi ile yol ayrımları yaşayabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 9 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید