13 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları…

13 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


13 Mart 2014 Yorumları…

 

KOÇ:

Gökyüzü, iş hayatı devam eden Koç’lara önemli fırsatlarla karşılaşacaklarını müjdelemekte. Bu süre içinde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. İş hayatınızda ise yaptığınız iş her ne olursa olsun maddi-manevi kazançlı çıkacak, yeni fırsat ve tekliflerle karşılaşacaksınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin size olan sevgisinin gitgide artması, ilişkinizde güven ve saygının getirdiği güzelliklerin en güzel karşılığı olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise bugün ilgi duyduğunuz insanın duygularını açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

BOĞA:

Gökyüzü bugün kırdığınız bir insana karşı pişmanlık duygunuzun gün boyu sizi rahatsız edeceğine işaret etmekte. Sizler dostluklara fazlasıyla önem veren bir burcun insanlarısınız. Kendi kendinize günü zehir edeceğinize pişmanlığınızı ifade edin. Unutmayın ki özür dilemek büyük bir erdemdir. Hele ki bu kişi kaybetmeyi göze alamayacağınız kadar sevdiğiniz biri ise! İş hayatınızda bir takım karışıklıklar ve yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Ancak maddi anlamda sevineceğiniz güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Aile bireyleri, kardeşlerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Sevgiyle sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışmalısınız. Ailenizle ilişkilerinizi bozmaya çalışacak kişilere fırsat vermeyin.

İKİZLER:

Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda isteklerinize odaklanarak, tüm kalbiniz ve zihninizle isteklerinizi gerçekleştirmeniz adına bir adım atmanız için destekliyor sizleri. Dua edin, dileyin ve gerçekleşeceğinden emin olun. Yeni başlangıçlar, yeni deneyimlere hazırsınız. Şimdi hedeflerinize doğru tüm donanımınız ve yüksek enerjinizle ilerleyin. Yaşamınızın en keyifli döneminin heyecanı, tüm ruhunuzu saracak. Yaşamınızda ektiğinizi biçeceğiniz bir dönemdesiniz. İş hayatınızda sizden yaşça büyük dostlarınız vasıtasıyla hayallerinizi gerçekleştirme imkanı bulabileceğiniz önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız. Hiç kimsenin etkisi altında kalmadan, kendinize yüreğinize güvenin ve cesur davranın.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaşanabilecek tartışmalara karşı uyarıyor sizleri. Çalışansanız iş veren ve müdürlerinizle iletişime önem verin, sakin davranarak olayları büyütmemeye özen gösterin. İş verenseniz çalışanlarınız arasında sürekli baş gösteren huzursuzluğu bir an evvel sona erdirecek yaptırımlarda bulunmanızın zamanı geldi. Birçok fırsat iş yerinde yaşanan sen-ben tartışması yüzünden değerlendirilemeden gitmektedir. Aklınızı ve otoritenizi kullanmamanız için hiçbir sebep yok. Özel yaşamınızda ise yakın arkadaş ve dostlarınızla bir araya gelin. Günün stresinden uzaklaşacak keyifli aktiviteler içinde olun. Bu esnada sürpriz bir karşılaşma ile aşk hayatınız canlanabilir.

ASLAN:

Gökyüzü her zaman hoşgörü ettiğiniz konularda, yaklaşımlarınızı değiştirmeniz iş çevrenizde rahatsızlıklara hatta size karşı cephe almış tavırlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Aldırmayın ve iç sesinize kulak vererek ilerleyin. Sizler zaten nerede, kime fedakarlık etmeniz gerektiğini bilirsiniz. Fedakarlık ayrı bir şeydir, sömürü apayrı. Hiç kimsenin sizi bu anlamda kullanmaya kalkmasına müsaade etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli Aslan’lar, eşinizden gelecek hoş bir sürprizle oldukça duygulanacaksınız. Beraberliği olmayan Aslan’lar sizler ise arkadaşlarınızla bir araya gelin, sosyal olun. Ev ve iş arasında mekik dokumaktan yorulmadınız mı? Daha sosyal olmalı ve çevrenizle ilişkilere önem vermelisiniz.

BAŞAK:

İş hayatınızda beklentilerinizin üstünde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bugün yaşayacağınız gelişmeler, sizi derin bir uykudan dinç bir şekilde uyanmışçasına olumlu ve güçlü bir şekilde etkileyecek. Özel yaşamınızda ise yakın çevrenizde bulunan insanların olan biteni öğrenme merakları sizi rahatsız edecek. Bu durum dayanma sınırlarınızı zorlayabilir, bu duruma karşı tepkisiz kalmamalı ve meraklarını giderecek davranışlar içinde bulunmaktan uzak durmalısınız.

TERAZİ:

İş arkadaşlarınızın dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. İşinizle ilgili gecikmelerle, son anda çıkan problemlerle canınızı sıkmayın. İşlerinizin yoluna girmeye başladığını bilmelisiniz. Sabırlı ve diplomatik tavrınızı sürdürmeye devam edin. Bugün sağlığınıza dikkat etmelisiniz, özellikle yediğiniz besinlere dikkat edin. Mide ve bağırsaklarla ilgili hassas olduğunuz bir gündesiniz. Bugün mümkünse kendinizi dinlendirmeli ve aşırı stresli ortamlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise bekar Terazi’ler bugünlerde size yaklaşan insanlara karşı temkinli davranın. Geçmişte yaşadığınız olayların bilinci ile karşınızdaki insanı tanıyarak, aceleci davranmadan bir ilişkiye adım atın.

AKREP:

Kendinize olan güveninizin her geçen gün daha da güçlenmesiyle, iş hayatınızda yerinde çıkışlar sergileyeceksiniz. İnsanların beğeni ve desteğini alarak rahatlıkla ilerleyeceksiniz. Zihninizdeki planlarınızı uygulamaya başlamak için hazırsınız, kendinize olan güveniniz yerinde. Şimdi size düşen harekete geçmek. Bir takım şeyleri arkanızda bırakmak sizi biraz zorlayabilir. Kazanımlarınızın buna değdiğini göreceksiniz. Özel yaşamınızda olumlu gelişmelerle rahatlayacaksınız.

YAY:

Gökyüzü bugün, yakın çevrenizde huzurunuzu kaçırmak için size geçmişte yaşadığınız olumsuz olayları hatırlatacak ve enerjinizi düşürmek için uğraşacak kişilere karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Bu insanları çevrenizde tutmaya devam etmeyin. Yaşamınızın gidişatına siz müsaade etmediğiniz sürece karışamayacaklarını onlara anlayacakları tarzda ifade edin. Yoksa yanlış seçimler yaparak kendinize zarar verirsiniz. Geçmişin gölgesini ruhunuzdan arındıramaz ve içinde bulunduğunuz olumlu değişim enerjisini yeterince iyi değerlendiremezsiniz. İş hayatınızda gecikmeler, ertelemeler yerini yoğun görüşmelere ve maddi anlamda getirilere bırakıyor. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin hoş jestleriyle romantizmin yoğun olacağı bir gündesiniz.

OĞLAK:

Gökyüzü iş hayatınızda mali konularda çok şanslı olduğunuzu müjdelemekte. Yaptığınız işe göre sizden talepler fazlalaşacak ve para akışında oldukça önemli gelişmelerle yatırım yapma şansını yakalayabileceksiniz. Bu yatırım önemli bir borcun kapatılması olabileceği gibi kendinize ait bir mülk için atacağınız ilk adım da olabilir. Özel yaşamınızda ise bekar Oğlak’lar, yaşanacak sürpriz gelişmelerle aşkın heyecanı ve güzel enerjisi sizleri güçlendirerek. Bu enerji, yaşamı farklı gözlerle değerlendirmenize sebep olacak kadar güçlü.

KOVA:

Gökyüzü bugün özel yaşamınızla ilgili konuların gündeminizde olacağına işaret etmekte. Evli Kova’lar ayrılık aşamasındaysanız eşiniz sizin istememenize rağmen ilişkiyi devam ettirmek adına zorlayıcı davranışlarda bulunabilir. Kendi yakınlarınızın da desteğini alarak bu baskıya devam ediyor ve size psikolojik bir travma yaşatıyorsa tepkinizi koymalısınız. İstemediğiniz bir şeye sürüklenmeye devam ettirilmek istemenize sessiz kalmamalı ve önce ben diyerek hareket etmelisiniz. İş hayatınızda ise oldukça şanslı gelişmeler söz konusu; terfi, zam ya da yeni bir görev günün getirileri arasında olabilir.

BALIK:

Bugün kendinize güvenin ve sözlerinizi ruhunuzdan gelen enerjinin ışığıyla gönlünüzden geçtiği gibi ifade edin. Donanımınız, sahip olduğunuz yetenekleriniz ve her şeyden önemlisi sizi siz yapan mert ve sevecen yapınızın size sağladığı fırsatlardır bunlar. Özel yaşamınızda ise bugünlerde hayat arkadaşınız olacak kişiyle karşılaşabilirsiniz. Beraberliğinde sorun olan Balık’lar ise her şey yoluna girecek biraz sabırlı davranın. Yıkmak her zaman kolaydır, unutmayın.

Arananlar :moda kıyafet renkleri 2014,erkek bebek battaniye örnekleri,moda kıyafet renkleri
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey Hemen hemen hepimiz karşı cinste çekici bulduğumuz tuhaf seyleri

0 2 15 Temmuz 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com