13 Haziran 2014 Günlük Burç Yorumları…

2014-06-10 13.41.42
Paylaş
 


13 Haziran 2014

13 Haziran 2014 Günlük Burç Yorumları

KOÇ:

Gökyüzü bugün, finansal konularda dikkatli davranmanız için uyarıyor sizleri. Beklediğiniz ödemeler zamanında yapılmayabilir ve zor durumda kalabilirsiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da arkadaşlarınızdan gelecek finansal yardım talepleri olmalı. Özel yaşamınızda ise kontrol etmekte zorlanacağınız birçok durum söz konusu olabilir. Eşinizin yakınları ile tartışmalar veya ortak arkadaşlarınızdan duyacağınız can sıkıcı haberler karşısında öfke kontrolünüzü yapmakta zorlanabilirsiniz.

BOĞA:

Gökyüzü bugün, arkadaşlarınızdan gelecek şanslara işaret etmekte. Sürpriz hediyeler alabilir, işinizle ilgili önemli bağlantıları onlar aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Gerçek dostlara sahip olmanın güzel enerjisi yansıyacak yaşamınıza. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle romantizmin yoğun olarak yaşanacağı keyifli bir gündesiniz. Sevginizi ifade edin ve sevilmenin hoş şımarıklığını doyasıya yaşamaya bakın. Çocuk sahibi Boğa’lar, çocuğunuzun eğitim hayatında yaşadığı haksızlığa sessiz kalmadan hakkınızı arayın.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün, geçmişte yardımcı olduğunuz kişi ve kişilerden gelecek güzel haberlerle sevineceğinize işaret etmekte. İnsani değerleriniz hiç beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşmanıza sebep olabilir bugün. Çözümsüz ve çaresiz kaldığınız bir konuda bu insanlardan gelecek destek bir anda her şeyi olumlu yönde değiştirebilir; bu işinizle ilgili bir konu olabileceği gibi özel yaşamınızla ilgili bir durum da olabilir. Sonuç olarak rahatlayacak ve önünüze çıkan engelleri aşabilmiş olmanın sevincini yaşayacaksınız. Kişisel problemlerinizi aşarak yeni başlangıçlara yürüdüğünüz özel bir gündesiniz.

YENGEÇ:

Geç kalmışlıkların pişmanlığından sıyrılıp bir an önce neler yapabileceğinizi düşünmeniz yararınıza olacaktır. Kendinizi ait hissetmediğiniz bir beraberliğin içindeyseniz artık uzaklaşıp yolunuzu çizmenin zamanı geldi. Sezgilerinize ve kalbinizdeki sese güvenin. İş hayatınızda ise birtakım gecikmeler yüzünden yaşanacak tartışmalara karşı sakin davranın ve toleranslı olun. Kazanan ve takdir edilen kişi siz olacaksınız. İhtiyacınız olan tek şey cesaret. İsteyip de yapamayacağınız hiçbir şey yok! Yaşamınızın patronu siz olun, başkaları değil!

ASLAN:

İş hayatınızda uzun zamandır sessizliğinizi koruduğunuz konulara karşı sesinizi gür bir şekilde çıkarabilir, ya hep ya hiç deme cesaretini göstererek hakkınızı alabilirsiniz. Bugün boyun ve sırt bölgenizle ilgili rahatsızlıklar söz konusu olabilir, ani ve ters hareketlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise ailevi konularda hassas davranmalı, anlık kırgınlıklarla kesin kararlar vermemelisiniz. Özellikle babanızla ilgili konularda onun sizin büyüğünüz olduğunu düşünerek hareket edin.

BAŞAK:

Bugün her işiniz yolunda gidecek. Oldukça dikkat çekeceğiniz, bulunduğunuz her yerde ilgi görüp saygınlığınızın artacağı bir gündesiniz. Yüksek enerjiniz ve sezgilerinizin kuvveti ile kimsenin negatif enerjilerinin sizi etkilemeyeceğini aklınızdan çıkarmayın. Bugün evinize ait konularla ilgili son derece aktif ve girişken tavırlar sergilemeli, tüm düşünce ve isteklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Başak’lar, eş ya da sevgiliden gelecek sevgi dolu sözler ilişkinize yeni bir boyut kazandırabilir. Keyfini çıkarın ve ufak sorunları büyütmeyin.

TERAZİ:

Bugün hemen her konuda cesaretli davranmalı, ne kadar değerli ve özel olduğunuzun farkına vararak hareket etmelisiniz. Enerjinizi yükseltin ve yaşama dört elle bağlanın. problemi yaşayan Terazi’ler bugün olumlu haberler alarak sağlığınızda olumlu ilerlemelerle moral bulabilirsiniz. Bugün iş hayatınızda Doğru yerde, doğru zamanda olmanın getireceği şansları en iyi şekilde kullanacak, özellikle maddi konularda önemli gelişmeler kaydedeceksiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zaman once yaşanan bir problem tekrar gündeme gelebilir. Tartışmalardan uzak durun.

AKREP:

Gökyüzünün sizlere mesajı “İlahi adalete güvenin.” Bugün geçmişle ilgili önemli konular gündeminize gelebilir. O dönemde acı çektiğiniz ya da üzüldüğünüz konularda haklılığınızın ortaya çıkması ve hakkın yerini bulması ile bugün yaşadıklarınıza şükreder ve şu anda bulunduğunuz konumun yüceliğini daha iyi kavrarsınız. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızla ilgili aniden gelişen olaylar yaşayabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizle gün içinde tartışmalar söz konusu olabilir.

YAY:

İş hayatınızda başkalarının sebep olduğu gecikmelerden siz sorumlu tutulabilir, üstlerinizle buna bağlı problemler yaşayabilirsiniz. Diyaloga girmek yerine işinizi tamamlayarak sorumluların ortaya çıkmasını sağlamaya çalışmak sizler için daha doğru olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayan Yay’lar, mesai arkadaşlarınızdan birinin şaşırtıcı derece duygusal konuşması ve size olan ilgisini ifade etmesi ile şaşırabilir, bu itiraf karşısında ne tepki vereceğinizi belirlemekte zorlanabilirsiniz.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün, akrabalarınızla ilişkilerinizin önem kazanacığına dikkat çekmekte. Haksızlığa uğramış olduğunuz önemli bir konuda sizi yalnız bırakmaları daha doğrusu haklı olduğunuzu bile bile yaşadıklarınız karşısında sessiz kalmaları, yaşadıklarınızı yok sayarak hareket etmeleri sizleri duygusal olarak yaralayabilir. Değer verip her zaman fedakarlık yaptığınız insanların bu tarz yaklaşımları sizi yıkmak yerine daha da fazla güçlendirmeli. Bir an evvel toparlanın ve bu organize haksızlığın karşısında kendinizi ve haklarınızı nasıl savunabileceğinizi düşünmeye başlayın.

KOVA:

Gökyüzü bugün arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat çekmekte. Uzun zaman önce kırıldığınız ve yaralandığınız bir arkadaşınızın barışma talebini yine bir arkadaşınız aracılığı ile alabilir, barışıp barışmama konusunda tereddütler yaşayabilirsiniz. En iyisi acele kararlar vermemek ve geçmişte size yaşattığını adil bir şekilde değerlendirerek hareket etmek olacaktır. Bugün işinizle ilgili iletişim problemleri yaşayabilir, buna bağlı tartışmaların tam ortasında kalabilirsiniz. Sakin olun ve dengeleri sağlamak için çaba gösterin. Özel yaşamınızda ise eşinizle birlikte ortak kararlar almanızı gerektiren mecburiyetlerle karşılaşabilirsiniz. Ben merkezli davranmadan kararlar almanız her ikiniz için de olumlu etkiler sağlayacaktır.

BALIK:

Gökyüzü bugün, işinizle ilgili çok önem taşıyan bir anlaşmada yaşanabilecek aksiliklerin olabileceğine dikkat çekmekte. Sakın paniğe kapılmayın, bu kısa süre içinde çözüme kavuşturulacak bir durumdur. Enerjinizi düşürüp ruhunuzda olumsuz düşüncelerin hakim olmasına izin verirseniz bu sürece negatif yönde etki edebilirsiniz. Otokontrolünüzü yüksek tutun ve kazanın. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insana güvenmeyi öğremelisiniz. Kuşkularınız ve geçmişte başka bir ilişkide yaşadığınız olumsuz etkiler gerçek mutluluğu yakalamışken yakanızı bıraksın istiyorsanız güvenmeyi, mutlu olup mutlu etmeyi bir an evvel hayata geçirmelisiniz. Güvenin olmadığı yerde sevgi biter. Bunun bilinci içinde hareket etmelisiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید