12 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları…

12 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


12 Mart 2014 Yorumları…

KOÇ :

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde yaşanabilecek üzücü olaylara karşı uyarıyor sizleri. Bugün kimsenin avukatlığına soyunmayın. Bu kişi çok yakınınız olsa bile, hiç beklemediğiniz tepkiler alabilir ve oldukça kırılabilirsiniz. Haksızlığa tahammül edemeyen yapınız hiç hak etmediğiniz sözler duymanıza sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise oldukça sıkıntılı geçen dönemlerden sonra ilişkisi devam eden Koç’lar ciddi kararlar alacaklar. Duygularını tüm netliğiyle ifade edecek, ilişkinizin gidişatını duygularınızın doğrultusunda belirleyeceksiniz.

BOĞA :

Gökyüzü bugün ruhsal ve kişisel gelişiminizde deneyimleyeceğiniz olumlu gelişmelerle, sizi yaşamın her alanında farklı noktalara taşıyacak enerjilere sahip. Farkındalığınızın oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. Daha önce farkına varamadığınız birçok ayrıntıyı fark edebilir, bunların üzerine düşünerek bilinç düzeyinizi yükseltecek çalışmalara başlayabilirsiniz. Değerlerinize daha fazla sahip çıkacağınız, kendinize her zamankinden daha fazla değer vermeye başlayacağınız özel zamanlardasınız. Yaşamınızdaki dengelerin yer değiştirmeye başlaması ile birlikte hem iş hem de özel yaşamınızda isteklerinizi net bir şekilde ortaya koyacak ve rotanızı belirleyerek hareket edeceksiniz.

İKİZLER :

Gökyüzü hedeflerinizi belirlemeden, hayatın rüzgarına teslim olarak yaşamı ağırdan aldığınız takdirde zarar görebileceğinize işaret etmekte. Doğru kararlar almakta ve yaşamınızda doğru tercihler yapmakta zorlanabilir ve sahip olduğunuz yeteneklerinizi gerektiği gibi kullanamayabilirsiniz. Bu konuda gökyüzünün tüm olumlu enerjilerinin sizi desteklediğini bilerek, bu şansı çok iyi değerlendirin. Sizin gibi yaşamın getirileri ile olgunluğa ulaşmış bir ruh ne istediğini, neler yapabileceğini bilir ve rotasını istediği yönde tayin eder. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin davranışlarını rahatsız edici bulsanız bile bu süreçte sabırlı davranın. Her şeyin bir yeri ve zamanı olduğunu unutmayın.

YENGEÇ :

Gökler yeni insanlarla tanışmaların, iş hayatınıza size sunacağı şanslara işaret etmekte. Kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni bilgiler, yeni öğretilerle kendinizi mesleğinizle ilgili konularda daha da uzmanlaştırabilirsiniz. Ufkunuzu geniş tutmalı ve kalıplaşmış düşüncelerinizi yıkmalısınız. Yenilikler ve değişim gözünüzü korkutmamalı, sizin gibi duygularıyla yaşayan bir burcun insanı için bunları yapabilmek ilk etapta zor olabilir. Ancak siz herhangi bir şeyi istediğinizde gerçekleştirebilecek irade gücüne sahipsiniz. Şimdi iradenizi ortaya koyma zamanı. Özel yaşamınızdada ise gerçek dostların her konuda tüm desteğiyle yanınızda olması işinizi oldukça kolaylaştırarak ve güvenle hareket etmenizi sağlayacaktır.

ASLAN :

Gökyüzü yeni başlangıçlar yaşamanız yönünde sizleri destekliyor. Gün içinde karşılaşacağınız en ufak bir yenilik bile sizi var olan sıkıntılarınızdan uzaklaştırarak yeni adımlar atmanız için cesaretlendirecektir. Yaşamınızdaki her konuyla ilgili ayrıntılara önem vererek hedeflerinizi belirleyin. Özel yaşamınızda ise güvendiğiniz, sevdiğiniz insanlardan beklemediğiniz davranışlar görebilir ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Dikkatli davranın, sizin görmek istediğinizle gerçekler aynı olmayabilir. İnsanları olduğu gibi görüp kabullenin. Davranışlarınızı buna göre belirlemeniz, karşılaşabileceğiniz olumsuz davranışların tekrar edilmemesi ve için koruyucu bir kalkandır. Bugün önemli kararlar almaktan kaçının. İşinizle ilgili konularda kendinizi net bir şekilde ifade ederek hareket edin.

BAŞAK :

Gökyüzü bugün düşüncelerinizi, planlarınızı uygulamanız için tüm enerjisi ile destekliyor sizi. Şimdi size düşen uygulamaya geçmeden önce başkalarının dayatma ve engellemelerine izin vermemelisiniz. Boş yere gerilime düşmeden, nerede durup nerede tepkinizi ortaya koyacağınızın bilinci içinde yolunuza ve hedefinize doğru ilerleyin. İkili ilişkilerinizde denge ve uyumun yüksek olduğu bugün, eşiniz ya da sevgilinizle gerçekleştireceğiniz dayanışma sizleri çok daha güçlü kılacaktır. Beraberliğe yeni adım atan Başak’lar ise ani kararlar vermemeli, öncelikle karşınızdaki kişiyi iyi tanımaya çalışmalısınız.

TERAZİ :

Gökyüzü sorumluklarınızı arttırarak sizleri zihinsel ve bedensel olarak yorabilir. Bu sürecin sonunda bunun mükafatını fazlasıyla göreceksiniz. Ticari konularda ilişkilerinizin gittikçe önem kazandığı bu süreçte sabırlı olmanız gerekiyor. Özel yaşamınızda ise bugün maddi konular üzerinde yapılan konuşmalar gerilmenize neden olabilir. Sakin olmalı ve sevdiklerinizin fikirlerine saygı duymalısınız. Belki de onlar sizin göremediklerinizi fark ederek yorumlarıyla sizlere rehberlik edeceklerdir. Bugün empati kurmaya çalışmalı ve söylenenleri öfkeyle değerlendirmemelisiniz.

AKREP :

Bugün işinizi ilgilendiren konularda haksız davranış ve uygulamalarla karşılaşabilirsiniz. İnatlaşmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Ne yaparsanız yapın karşınızdaki insanların kasıtlı tutumları, işinizin gün içinde işlerinizi sekteye uğratacaktır. Sabırlı olun ve bekleyin, birkaç gün sonra her şey istediğiniz yönde gelişecek. Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insanın gereksiz kıskançlıkları ve buna bağlı suçlamalarıyla dengeniz bozulabilir. Tartışma içine girmeden sakinleşmeyi bekleyin. Sizi gereksiz suçlamalarla huzursuz etmemesi ve ilişkinizde güven duygusunun zedelendiği anda neler olabileceği yönünde düşüncelerinizi ifade etmekten çekinmeyin.

YAY :

Kendinize sistemli bir çalışma tarzı benimsemelisiniz. Size güvenen, sizi seven insanların sözlerini önemseyerek bunları yaşamınızda uygulamaya başlamalısınız. Sizi hiçbir eleştirinin ya da yaşamış olduğunuz zorlukların sizi engellemesine izin vermeyin. Söylenenlere kulaklarınızı tıkayın, her şeyin bir zamanı vardır. Siz yapacağınız başarılı işlerle en güzel cevabı vereceksiniz. Bunlara takılıp enerjinizi düşürmemelisiniz. Yeteneklerinizin hakkını verme zamanı şimdi. Özel yaşamınızda ise bir beraberlik içinde değilseniz kendinize haksızlık etmekten vazgeçin. Aşkın ve doğru insanın size nerede, nasıl geleceğini bilemezsiniz.

OĞLAK :

Gökyüzü size kendinizi yenilemeniz, ruhsal olarak daha güçlü olmanız için güzel bir şans veriyor. Kişisel bakımınızı ve ruhsal beslenmenizi bugün yapabilirsiniz. Bugün sezgileriniz ve hayal gücünüz oldukça kuvvetlidir. Bu enerjileri yaratıcılık gerektiren tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Bugün bilinçaltınız adeta seslenir sizlere. Bu sese kulak verin ve sizi yönlendirdiği doğrultuda ilerleyin. Meditasyon, spritüel öğretiler için fırsat yaratın ve öğrendiklerinizi uygulayın.

KOVA :

Gökyüzü şanslı bir günde olduğunuzu müjdeliyor sizlere. Suskun ruhunuz bugün son derece enerjik. İç sesiniz, kendinizi doğru sözlerle ifade etmenize sebep olacak kadar sesli bugün. Kendinizi hangi alanda ifade edip ön plana çıkarmak istiyorsanız o yönde ilerlemeli ve görüşmeler gerçekleştirmelisiniz. Bugün hiç kimsenin sizi engellemesine ve enerjinizi düşürmesine izin vermeyin. Günün enerjilerini kendiniz için en iyi şekilde kullanmaya bakın. Özel yaşamınızda ise yeni bir ilişkinin içinde iseniz beraber olduğunuz insanı daha yakından tanımaya çalışın. Gereksiz kıskançlıklar sergileyerek partnerinizin tepkisini almamaya özen gösterin. Korku ve kaygılarınızın sizi mutsuz etmesine izin vermeyin.

BALIK :

Gökyüzü sezgilerinizin, ilham perilerinizle size rehberlik edeceğine işaret etmekte. Yaşayacağınız birçok olayı sezinleyerek tedbirli davranabilir ve lehinize çevirebilirsiniz. İş hayatınızda sürpriz teklifler alabilirsiniz. Zamanı yeterince iyi değerlendirebildiğiniz takdirde tüm teklifleri kabul edebilirsiniz. Yeteneklerinizin hakkını verin, yorulduğunuza fazlasıyla değecektir. Kendinizi geri planda tutma duygunuzdan arının. İşinizle ilgili konularda şartlarınızı yükseltebilecek, her türlü fırsatla karşı karşıya olduğunuz bugünlerde elinizi çabuk tutmalı ve kararlılıkla ilerlemelisiniz.

Arananlar :2014 yazlık pardesü modelleri
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید