11 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları…

11 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


KOÇ:

Gökyüzü bugün sezgilerinize güvenerek hareket etmeniz yönünde uyarıyor sizleri. Sezgileriniz aklınızdan üstündür bugün. Olabilecek birçok aksiliğin önüne geçebilir, zarar görmeden kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz. Bugün işinizle ilgili konularda iletişime olabildiğince önem vermelisiniz. Beklemediğiniz insanların desteğini alabilir, önemli görüşmeler yaparak başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle tartışmalardan uzak durun.

BOĞA:

Kendinize ve yakınlarınıza olan güveni sorgulayabileceğiniz bir gündesiniz. Ailenizle ilgili konularda anlamaya çalışmak yerine olayların üzerine giderek, ufak şeylerden büyük tartışmalar çıkarabilirsiniz. Sakin olun ve sizinle aynı fikirde olmayan insanları da saygıyla anlamaya çalışın. Unutmayın ki dünyada sular tek yöne aksa evrensel sistemde denge olmazdı. Siz de evrenin bir parçası olarak, birlikte yaşadığınız insanları dinleyerek dengenin bir unsuru olmalısınız. Özel yaşamınızda ise şans sizden yana bugün.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün yeni başlangıçlar yaşamanız yönünde sizleri destekliyor. Gün içinde karşılaşacağınız en ufak bir yenilik bile sizi var olan sıkıntılarınızdan uzaklaştırarak, yeni adımlar atmanız için cesaretlendirecektir. Yaşamınızdaki her konuyla ilgili ayrıntılara önem vererek hedeflerinizi belirleyin. Özel yaşamınızda yaşadığınız gerginlikleri sona erdirebilecek enerjiler sizin için fırsattır. Bugün sevdiğiniz insana duygularınızı ifade eden güzel bir mesaj atın. Onunla yemeğe çıkın ve birlikte yapılacak aktiviteler belirleyerek ilişkinizi sağlam temeller üzerine oturtun.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün ortaklaşa hareket ettiğiniz konularda sorunlarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Birlikte çalıştığınız insanlar sizin gösterdiğiniz özen ve disiplini göstermeyerek, sorumluluk aldığınız konularda sıkıntılı bir gün geçirmenize ve insanların tepkileriyle karşılaşmanıza neden olabilirler. Buna öfkelenip kendinizi sınırlandırmak yerine, yolunuza kimlerle devam etmeniz konusunda oturup düşünerek kararlar almanız yerinde bir tavır olacaktır. Bu durumun özel yaşamınızdaki huzurunuzu kaçırmasına izin vermeyin. Geçmişte yaşadığınız deneyimlerinizi hatırlayın. Şu anda yaşadığınız deneyimlerin sizi ne kadar güçlü kıldığının idrakine vararak hareket edin.

ASLAN:

Bugün işinizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sorumlu olmadığınız bir alanda, yardımcı olacağınız bir konu kariyerinizi sürpriz bir şekilde bir adım ötesine taşıyabilir. Mesai arkadaşlarınız bu durumdan pek memnun olmasa da siz bunlardan etkilenmeden, dikkatinizi işinize verin. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, eski günleri yad ederek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Evliliğinde problem olan Aslan’lar ise eşlerinin baskıcı tavırlarıyla karşılaşabilirler. Ne öfkeyle kırıcı sözler söyleyin ne de olağan karşılayıp sessiz kalın. Gerginliğin geçmesini bekleyin ve eşinizle problemlerinizi sakin bir şekilde birlikte değerlendirin.

BAŞAK:

Gökyüzü bugün çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda daha profesyonel ve dikkatli hareket etmeniz için sizleri destekliyor. Sorumluluklarınızın farkına vararak, dikkatli ve titizlik göstererek çalışmanız sizi şu anda bulunduğunuz yerden çok daha ileri noktalara taşıyacaktır. Ortaklaşa yapılacak faaliyetlerde sözleşme, kontrat gibi belgeleri tüm ayrıntıları ile ele alarak değerlendirmeli ve bir an önce faaliyete geçmelisiniz. Beraber çalıştığınız insanlar size daha önce denemediğiniz yollarla yeni başlangıçlar denemenizi önerebilir. Bu durum gözünüzü korkutmasın fakat her zamanki tarzınıza sadık kalmak kaydıyla yeniliklere de açık olun. Ailenizle huzurla geçireceğiniz keyifli paylaşımlar, sizleri tam anlamıyla yaşadığınız stresten uzaklaştıracak.

TERAZİ:

Gökyüzü bugün kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak son derece enerjik hissedeceğinizi müjdelemekte. Bugünlerde çabalarınızın karşılığını almaya başlar ve kazanımlarınızı akılcı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Fikirlerinizi net bir şekilde ortaya koymalı ve birlikte çalıştığınız insanların desteğiyle hızlı sonuçlar almaya yönelik girişimlerde bulunmalısınız. Bekar Terazi’ler arkadaşlarınızın vesilesi ile ruh eşinizi tanıma şansını elde edebilirsiniz. Aşk kapınızı çalabilir, beraberliği devam edenler ise yersiz tartışmalardan kaçınmalı, ilişkiyi zedeleyecek kıskanç tavırlardan uzaklaşmalısınız.

AKREP:

Bugün yaratıcı zekanızı sonuna kadar kullanın. İkili ilişkilerinizde karşınızdaki insanı anlamaya çalışarak hareket etmeniz, tüm sorunları ortadan kaldırabilecek güçtedir. Hiç kimse kusursuz değildir, olayların hep eksisiyle değil artıları da hesaba katarak değerlendirin. Sorun ettiğiniz konuların aslında çok da önemli olmadığını fark edeceksiniz. Ufak bir adımla başlayıp hayal ettiğiniz konuma azim ve gayretlerinizle kısa bir süre içinde ulaşabilirsiniz. Eşiniz ya da aileden birinin eleştirel davranışlarıyla karşı karşıya kalabilir ve duygusal olarak etkilenebilirsiniz. Bu gelip geçici bir konudur, zihninizde büyüterek gününüzü kendinize zehir etmeyin. Çocuk sahibi olan Akrep’ler hesapta olmayan harcamalarla karşılaşabilirler.

YAY:

Gökyüzü bugün geçmişte yaptığınız ve rahatsızlık duyduğunuz bir olayın ortaya çıkıp huzurunuzu kaçırabileceğine işaret etmekte. Bu durum özel hayatınızı ilgilendiren bir konuysa dürüst davranmanız en doğrusu olacaktır. İnkar etmek ya da başkalarını suçlamak sorunun içinden çıkılmaz bir hale gelmesini sağlayacak. İş hayatınıza bağlı konularda kendinizle ilgili duyacağınız haberle şüpheyle yaklaşın. İlerlemenizin önüne geçebilmek adına öfkenizi kabartarak, ilişkilerinizi bozmak isteyen insanlar olabilir, dikkatli olun. Sakin ve akılcı davranarak hazırlanan tuzağa düşmeyin.

OĞLAK:

Sizi zorlayan hemen her konudan uzaklaşabileceğiniz, yüreğinizden geçen tüm isteklerinizi doğru sözcüklerle ifade edip dileklerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir gündesiniz. Emek verdiniz, sevdiniz ve karşılığını göremediniz. Bunların gelecek günlerde yaşayacağınız olumlu gelişmelere engel olmasına izin vermeyin. Geçmişi dünde bırakarak hareket etmeniz gerektiğini zihninize yerleştirin. Yaşamın size sunduğu fırsatların farkına varma zamanı sizler için. Bugün yaşamınızda ruhsal arınmanızı sağlayacak ve yaşamınızda sonlandırmanız gereken konuları disiplinli bir şekilde değerlendirecek enerjiler sizden yanadır. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle güven ve aşk tazeleyebileceğiniz keyifli bir gündesiniz.

KOVA:

Bugün geçmişte yaptığınız olumlu davranışlarınızın, iyiliklerinizin ödülünü hiç beklemediğiniz bir şekilde alabilirsiniz. Sezgileriniz son derece kuvvetlidir, bilinçaltınız sezgileriniz yoluyla size mesajlar yollayacaktır. Sanatın herhangi bir alanıyla ilgiliyseniz ilham perileriniz bugün yeteneklerinizi yansıtmanız için iş başındadır. Özel yaşamınızda ise son derece hırslı tavırlar sergilemeniz mümkün. Sözlerinizle sevdiğiniz insanın üzerine gitmekten keyif alırsınız. Bu enerjinizi olumlu bir şekilde kullansanız çok daha iyi olur sizler için. Sağlığınızın kuvvetlendiği bir dönemdesiniz. Spora başlayabilir, yürüyüş ve nefes çalışmaları yaparak bünyenizi daha da kuvvetlendirebilirsiniz.

BALIK:

Kendinize olan güveniniz, işinizle ilgili konularda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Yeni ve orijinal düşüncelerinizi uygulamaya koymak için uygun zamandasınız. Organize gerektiren çalışmalarda ön plana çıkabilirsiniz. İşinizle ilgili finansal görüşmeler ya da yönetici ve patronlarınızdan zam talebinde bulunmanız için reddedilmekten korkmadan hareket edebileceğiniz enerjilere sahipsiniz. Duygusal olarak sevgiye duyduğunuz ihtiyacı ve yüreğinizde taşıdığınız sevgiyi birlikte olduğunuz insana yansıtmaktan çekinmeyin. Karşınızdaki insan da sizin ona ne kadar değer verip sevdiğinizi bilme hakkına sahip. İlişkilerinizi kuvvetlendirin ve beraberliğinizin tadını çıkarın.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey Hemen hemen hepimiz karşı cinste çekici bulduğumuz tuhaf seyleri

0 2 15 Temmuz 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید