11 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları…

11 Mart Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


11 Mart 2014

KOÇ:

Gökler bugün yüksek enerjinizin davranışlarınıza olumlu bir şekilde yansıyacağına işaret etmekte. Bu güzel etkiyi iş hayatında fazlasıyla kullanabilirsiniz. Olumlu enerjiniz birlikte çalıştığınız insanların da motive olmalarını sağlayacak ve ilgilendiğiniz konularda onların da desteğini alacaksınız. Yeniliklere alışmaya başladığınız bu süreçte taşlar yerli yerine oturacak ve sizler kendinizi daha da güvende hissedeceksiniz. Özel yaşamda süregelen sorunlarda ortak değerlerde buluşabileceğiniz bir gündesiniz.

BOĞA:

Bugünün sizin için şifresi kendine güvenmek, sistemli bir şekilde çalışmak ve başarıya odaklanmaktır. Fırsatların kapınızı çalmasını beklemeden kendi fırsatınızı kendiniz yaratacağınız süreçtesiniz. Kendinize sistemli bir çalışma tarzı benimsemelisiniz. Size güvenen, seven insanların sözlerini önemseyerek bunları yaşamınızda uygulamaya başlamalısınız. Sizi hiçbir eleştirinin ya da yaşamış olduğunuz zorlukların engellemesine izin vermeyin. Söylenenlere kulaklarınızı tıkayın, her şeyin bir zamanı vardır. Siz yapacağınız başarılı işlerle en güzel cevabı vereceksiniz. Bunlara takılıp enerjinizi düşürmemelisiniz. Sizin en büyük hazineniz olan yeteneklerinizin hakkını verme zamanı şimdi.

İKİZLER:

Bugün uzunca bir zaman sonra gelen beklenmedik ticari, sosyal veya romantik fırsatlar kapınızı çalabilir. Cazibeniz ve çekiciliğinizle ışıl ışıl bir yıldız gibi parlıyorsunuz şimdi. İş hayatınızda yeteneklerinizi cesurca ortaya koydukça kariyer yolunuzda yeni kapılar ardı ardına açılmaya devam ediyor. Sezgileriniz çok kuvvetli ve onları izlemekten çekinmeyin. Bu süreçte kendinizi daha da geliştirecek yeni girişimlere açık olmalı, bu şansı çok iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise ruhunuzda dışarıya yansıyan müthiş enerjiniz karşı cinsi size yakınlaştırıyor. Yeni tanıştığınız bir insanla enerjiniz öylesine uyuşabilir ki her an her şey olabilir yaşamınızda.

YENGEÇ:

Bugün problem yaşadığınız insanları daha iyi tanımaya çalışarak, çözüm üreten tavırlar sergileyeceğinize işaret etmekte. İş hayatınızda bugün her zamankinden daha özenli olmanız, şartların olumlu yönde değişmesine sebep olabilir. Yaşadıklarınızı sorgulamaktan zihniniz yeterince yorgun durumda, bir fırsatını yaratın ve meditasyon yapın. Bugün ruhunuzda hakim olan tüm sorumluluklarınızdan kaçmak arzunuzu yenmeye çalışın. Asla gerçeklerden kaçmayın. Onlarla yüzleşin ve kendinizin muhafızı olun. Araç kullanırken dikkatli olmanızda fayda var, bir anlık dalgınlık istenmeyen sonuçları doğurabilir.

ASLAN:

Kendinizi çekici hissediyorsunuz ve çevrenizdeki insanlardan duyduğunuz sözler ruhunuzu okşuyor. Yaratıcılık ve sezgiler bugün sizlere rehberlik edecektir. İş hayatınızda sorunlar devam edebilir. İçinde bulunduğunuz ruh hali ile her şeyi daha yapıcı bir şekilde değerlendirebileceğiniz için ortaya sonuca yönelik işler çıkacaktır. Özel yaşamınızda ise ilişkisi devam edenler aradaki buzları eritmenin keyfini çıkaracaklardır. Beraberliği olmayan Aslan\’lar kendinizi bir anda büyük bir aşkın içinde bulabilirsiniz.

BAŞAK:

Göksel enerjiler bugün sizleri psikolojik olarak rahatlatacak, aydınlanmanızı ve ruhsal enerjinizin dengelenmesini sağlayacak konulara yöneltecek. Tereddüt ettiğiniz konular netlik kazanacaktır. Her şeyi bir bütün olarak değerlendirir ve işinizi ilgilendiren konularda daha pratik çözümler üreterek isteklerinizi elde etme yönünde etkili davranışlar sergileyebilirsiniz. Özel yaşamınıza gelince bugün sevgiye ve sevilmeye büyük bir ihtiyaç duyarsınız. Beraber olduğunuz insandan gelecek sevgi dolu bir mesaj, sahip olduklarınızın ne kadar değerli olduğunun bir kez daha farkına varmanızı sağlayacaktır.

TERAZİ:

Son derece duyarlı, hayal gücü yüksek, kolay etkileyen ve başka insanlara hoş gözüken bir portre çiziyorsunuz bugün. İş hayatınızı ilgilendiren konularda uyum sağlamaya ve zor konularda diplomatik tavırlarınızla çözüme yönelik tavırlar sergilemeye özen gösterin. Özel yaşamınızda ise duyduğunuz her şeye itibar etmemeli ve bu durumu size söyleyen kişiye karşı tavrınızı ortaya koymalısınız. Duygularınızla değil, aklınızla hareket edip dengeyi kurmaya çalışmanız gereken bir gündesiniz.

AKREP:

Gökler bugün uzun zaman önce gündeminizi meşgul etmiş, fakat bir sonuca bağlanmamış konuların yeniden ortaya çıkacağına işaret etmekte. O dönemde yaşadıklarınızı hatırlayın ve şimdi aynıları tekrar etmeden, size ikinci kez sunulan bu şansı en iyi şekilde değerlendirmeye bakın. Maddi konulardaki şanslı sürecinizi ne kadar doğru değerlendirirseniz o kadar karlı çıkarsınız.

YAY:

Gökler bugün sizlere sürprizlere hazır olun diyor. Uzun zamandır beklediğiniz, işinizi ilgilendiren bir konuda olumlu bir haber alabilirsiniz. Gerek iş gerekse özel hayatınızdaki arkadaşlarınızla zevkli konuşmalar ve ahenk günün size verecekleri arasındadır. Size yakın olan insanlara duygularınızı rahatlıkla açın ve kendinizi anlatın. Bugün arabanızı değiştirebilir, yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Arzularınız coşkuludur ve size hayır demek başkalarına zor gelir. Beklenmedik bir para gelebilir ve sizi mutlu edebilir.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün maddi konularda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Özellikle ortaklıkları olan Oğlak’lar, bugün yapılan ödemeleri kontrol etmeli ve bilginiz dışında bir gelişmenin olup olmadığını özellikle kontrol etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkinizi sorgulayacağınız ve fedakarlıklarınıza rağmen uğradığınız haksızlıkların farkına varmanız, bir uyanış yaşamanıza ve bundan sonrası için kararlar almanıza sebep olabilir.

KOVA

Bugün iş hayatınızda gururunuz okşanacak ve yetenekleriniz için şükredeceksiniz. Kendinizi, yaşadıklarınızı ve yaptıklarınızı değerlendirerek öz disiplininizin sizi yönlendirdiği doğrultuda önemli kararlar alabilirsiniz. Bugünlerde işinizle ilgili çok daha öz verili ve prensipli bir çalışma tarzı belirlemelisiniz. Maddi anlamda çok şanslı bir dönemdesiniz. Verdiğiniz emeğin mükafatını fazlasıyla alacaksınız. Yurt dışı ile bağlantılı eğitim ya da işinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Korkularınızı, başkalarının bu konuda ne düşündüğünü bir tarafa bırakın ve içinizdeki ışığı eğitimle geliştirmeye bakın. Özel yaşamınızda ise gerginliklere meydan vermemelisiniz.

BALIK:

Birlikte çalıştığınız insanların kraldan çok kralcı tavırları yeni kapıları aralarken, problemler yaşamınıza neden olabilir. Uzlaşmacı ve ikna edici bir tutumla çevrenizi etkileyebilirsiniz. Sizin bakış açınızın haklılığında hemfikir olmalarını sağlayabilirsiniz. Maddi konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun getirdiği güvenle risk içeren yatırım ve harcamalardan uzak durmalısınız. Bu dönemde yaşamınızın her alanında dürüst ve şeffaf olmayı seçerseniz evren sizi iş ve özel hayatınızda fazlasıyla mükâfatlandıracaktır.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید