10 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları…

10 Mart Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


10 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları..

KOÇ:

Gökyüzü bugün hemen her konuda adımlarınızı dikkatli atmanız yönünde uyarıyor sizleri. Düşüncesizce yapacağınız her davranışınız zorluklarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Özellikle işinizle ilgili konularda anlık kararlar almamalı ve başkalarının ne dediğinden çok sezgilerinize güvenerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise kendi yakınlarınızdan göreceğiniz destek, sizleri şu anda olduğunuzdan çok daha güçlü bir duruma getirecek. Bekar Koç’lar, çekiciliğiniz öylesine yüksek ki karşı cinsin yoğun ilgisi gün boyu üzerinizde olacak.

BOĞA:

Bugün zihinsel enerjiniz oldukça yüksektir. Dikkat gerektiren önemli işlerinizi ön plana alarak ilgilenebilirsiniz. Yapmayı düşündüğünüz girişimler için kararlar ve planlamalar adına mükemmel bir gündesiniz. Düşünceleriniz netleşecek; nerede, ne söyleyeceğinizi belirleyerek bunların getirdiği avantajları akıllıca değerlendireceksiniz. Maddi konularda istikrarlı yükseliş içinde iken hiç ummadığınız bir yatırım fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Elinizi çabuk tutup gelen fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizden gelecek sürpriz masum bir itiraf sizi bir hayli mutlu edecektir. Tereddütlerinizden uzaklaşarak rahatlamanın yanı sıra sizin için yaptığı davranıştan çok memnun olacaksınız.

İKİZLER:

Finansal konularda şans sizlerden yana bugün. Beklediğiniz, beklemediğiniz maddi gelişmeler yaşanabilir. Yaptığınız işlerden tatmin edici sonuçlar alarak kendinize yeni iş imkanları yaratabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün iletişime ve düşüncelerinizi özgür bırakmaya özen gösterin. Sizden yaşça büyük otorite konumundaki insanların dikkatini çekecek, belki de hayalini kurduğunuz pozisyona ulaşabilme imkanını yakalayacaksınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın bir yalanını yakalayabilir ve ona olan güveninizi kaybedebilirsiniz. Eğer siz yeni bir ilişki içinde iseniz dikkatli davranmayı seçmelisiniz. Uzun süredir devam eden bir ilişkiniz varsa neden böyle bir şey yaptığını sormalı ve alacağınız cevap doğrultusunda net kararınızı vermelisiniz.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün sizleri tüm güzellikleri ile kuşatıyor adeta. Yeni girişimler yapmayı düşünüyorsanız bugün biçilmiş kaftandır. Özellikle sanatın herhangi bir dalı ile ilgileniyorsanız büyük projeler içinde yer alabileceğiniz fırsatlar söz konusu olabilir. Bugün ailenizle ilgili konuları gündeminize alabilir ve sıkıntı ettiğiniz birçok şeyi aşacağınız olumlu ortamlar yaratabilirsiniz. Evli Yengeç’ler, eşinizden gelecek hoş bir sürpriz ona olan yaklaşımınızı çok daha içten bir hale getirebilir. Bekar Yengeç’ler bugün karşı cinsin aşk itirafı ile karışık fakat keyifli bir ruh hali içine girebilirsiniz.

ASLAN:

Gökyüzü bugün yaşanabilecek tartışmalara karşı uyarıyor sizleri. Özellikle yakın çevrenizde bulunan insanlardan gelebilecek tepkisel davranışlar, kırıcı sözler sinirlerinizi bozabilir. Bu durum merkezi sinir sisteminizde hastalıkları tetikleyecektir, bunun bilinci ile hareket etmelisiniz. İş hayatınızda ise son derece verimli bir gündesiniz. Düşünceleriniz kabul görür ve iş hayatınızdaki saygınlığınız hızla yükselir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz başkalarının etkisi altında kalarak size öfkeli davranışlar sergileyebilir. Bu kısa süreli etkilenmenin ilişkinizde huzursuzluk çıkarmasına izin vermemek elinizde. Onunla konuşun ve gerçeği fark etmesini sağlayın.

BAŞAK:

Bugün ruhunuzdaki enerji, auranıza öylesine güçlü bir şekilde yansır ki insanlar üzerinde hayranlık uyandırmamanız mümkün değildir. Bu durumu iş hayatınızda avantaja çevirmek tamamen sizin elinizde. Duruşunuz, sözlerinizle birleştiğinde isteyip de başaramayacağınız hiçbir iş yok bugün. Yeni başlangıçlar için şans sizden yana. Özel yaşamınızda ise akrabalarınızla ilgili şaşıracağınız haberler alabilir, bildiğiniz bir olayın size anlatılandan çok daha farklı olduğunu öğrenebilirsiniz. Bekar Başak’lar ise aşkın rüzgarı size doğru eserken daha ne kadar karşı koyacaksınız.

TERAZİ:

Gökyüzü bugün duygularınızla hareket etmeniz için sizleri desteklemekte. Ailenizle, sevdiklerinizle iletişime önem verin ve sezgilerinizin sizi yönlendirdiği şekilde hareket edin. Özel yaşamınızda ise hızlı gelişmelere hazır olun. Bitirmekte zorlandığınız bir ilişki içindeyseniz gökyüzü tüm gücü ile desteklerken bitirmeli, yeni başlangıçlara doğru yol almalısınız. Bu süre içinde kendinize zaman ayırın, ruhunuzu dinlendirin ve yüreğinizi özgürleştirin. Bekar Terazi’ler eski bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Korkmadan aşkın rüzgarına kapılabilirsiniz. Kalp kırıklıklarınızı unutturacak ruh eşi her an kalbinizin kapısından içeri girebilir.

AKREP:

Gökyüzü duygusal konularda huzursuz bir ruh hali içinde olabileceğinize işaret etmekte. Siz ayrılık aşamasındaysanız ve mecburiyetlerden dolayı aynı evde bulunmak zorunda kalıyorsanız iki kat dikkatli olmalısınız. kendinizi zarara uğratacak davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Aksi halde ciddi anlamda zor olaylarla karşılaşabilir ve tek başınıza mücadele edebilmek için yeterli gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Yaşamınız da öncelik sıralamanızın değiştiği bir gündesiniz yaşanmışlıklarının olgunluğunun nimetleridir bunlar. Kişisel gelişiminize fazlasıyla önem verecek ve iç dünyanızda keşfedilmeyi bekleyen özelliklerinizi dış dünyaya yansıtacaksınız.

YAY:

Tıkanıp kaldığınız konularda çözümler üreteceğiniz ve bitkin ruh halinizden çıkarak enerjinizle herkesin üzerinde olumlu etkiler bırakacağınız bir gündesiniz. İş ve özel yaşamınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir, yeni başlangıçlara dostlarınızın aracılığı adım atabilirsiniz. Bu dönemde kişisel olarak kendinizi geliştirmeli ve bu süreci çok iyi değerlendirmelisiniz. Mesleki anlamda kendinizi ne kadar çok geliştirirseniz mükafatınız da o denli büyük olacaktır. Özel yaşamınızda ise fırtınadan önceki sessizliğin hükmünü sürdüğü günlerdesiniz. Bir ayrılık yaşıyorsanız ve belirsizlik sizi yorduysa bu sessizlikte kendinizle, duygularınızla yüzleşin. İlerleyen günlerde aşk hayatınız bir hayli önem kazanacak.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün, sizi haklıyken haksız duruma düşürme çabası içinde olabilecek kişilere karşı dikkatli olmaya davet ediyor. Bugün hür iradenizi sonuna kadar kullanın ve kimsenin size böyle bir duyguyu, haksızlığı yaşatmasına izin vermeyin. İşinizle ilgili konularda da sakin davranmalı, ilk sözü söyleyen kişi siz olmayın. Beklemede kalın ve son sözü söyleyecek kişi siz olacaksınız, lakin o gün bugün değil, sabır! Bekar Oğlak’lar, çevrenizi saran aşk enerjisini görmezden gelmemeli, karşınıza çıkan fırsatları fark etmeli ve değerlendirmelisiniz.

KOVA:

Gökyüzü, bugün olayları kendi bakış açınıza göre değerlendirip yanlış aksettirmemeniz konusunda uyarıyor sizleri. Özellik Kova burcunun ilk 10 gününde doğanlar, bir anlık öfkenize yenilerek ve yaşadıklarınızı abartarak ifade etmemelisiniz. Daha sonra anlattıklarınız doğrultusunda başkalarının da işin içine katılıp tepkilerini şiddetli bir şekilde ortaya koymasından şikayetçi olmanız pek fayda etmeyecektir. Özel yaşamınızda ise ruhunuzda dışarıya yansıyan müthiş enerjiniz, karşı cinsi size yakınlaştırıyor. Yeni tanıştığınız bir insanla enerjiniz öylesine uyuşabilir ki her an her şey olabilir yaşamınızda.

BALIK:

Gökyüzü bugün yüreğinizde esen sessiz rüzgarlar, sizi sevdiklerinizle ilgili konularda daha hassas ve düşünceli tavırlar içine sokmasına neden oluyor. Onların sorunları, istekleri konusunda yaklaşımınız her zamanki gibi sevgi doludur. Fakat zaman zaman onlardan bunun duygusal karşılığını görememeniz sizleri üzebilir. Bu konularda dengeleri koruyabilmek için biraz da kendinize ve kendi isteklerinize önem vermelisiniz. Özel yaşamınızda ise yorgunluğunuzu atabileceğiniz keyifli aktivitelere katılabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Tatlı Krizine Avokado Puding

Tatlı Krizine Avokado Puding Suçluluk hissine kapılmadan yiyebileceğiniz bir tatlı tarifimiz olduğunu söylesek? Ne dersiniz?

0 2 13 Ocak 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید