10 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları10 Kasım 2014 Günlük Yorumları

Bugün 10 Kasım Pazartesi… Ay günündeyiz…

Güne boşlukta başlayan Ay sabah 10:39’da Yengeç burcuna geçecek. Özel yaşamımız, evimiz ve ailemiz ile ilgili konular öne çıkarken, düşüncelerimiz duygularımız ve geçmiş anılarımızın etkisinde kalabilir.

Gizli ve bilinmeyen konuları, sırları merak edebilir, araştırma yapabiliriz. Sezgilerimiz ve telepatik yeteneklerimiz daha güçlü olabilir.

Manevi ve ruhsal enerjiler çevremize karşı daha hassas ve duyarlı olmamızı sağlayabilir. Aile üyelerimize sevgi ve şefkat gösterebilir, yardıma ihtiyacı olan kişilerle ilgilenebiliriz.

10 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Hem eviniz hem işinizle ilgili bazı planlamalar yapmanız mümkündür. Bazı sunumlar yapabilir, üstlerinizle toplantılara katılabilirsiniz. Aniden gelişen bazı şartlar, sizi yeni bir programa yöneltebilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Sevgi ilişkinizde uyumlu ve açık bir iletişim içine girmeniz mümkündür. Aynı şey iş ilişkilerinizde de geçerli olabilir. Bu açık iletişimin ortaya çıkartacağı bazı konular nedeniyle program değişikliği yapabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Gelecekle ilgili hayaller kurabilirsiniz. Bu hayalleri gerçekleştirmek için parasal konulara yaklaşımınızı değiştirmeniz, kariyerinizde daha farklı hamleler yapmanız mümkündür.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Önümüzdeki günler için planladıklarınız sizi heyecanlandırıyor olabilir. Bunları çevrenizdekilere aktarmak isteyebilirsiniz. İletişime geçmek için istek duyacaksınız; bunu herhangi bir yolla gerçekleştirebilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Duygularınızı ve düşüncelerinizi rahatlıkla anlayabileceğiniz ve gerçekte ne istediğinize karar verebilecek bir gündesiniz. Kendi iç dünyanıza dönerek orada yaşadıklarınızı gözden geçirmeniz, günün ana konusu olabilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

İletişim gücünüz sayesinde, çevrenizdeki insanlarla bağlantı kurmak zor olmayabilir. Aynı iletişim yeteneğiniz, kalabalık gruplara hitap ederken de çok işinize yarayacaktır.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

İşlerinizle alakalı bazı eski konuları açıklığa kavuşturup bunların ağırlığından kurtulabileceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcılığınız ve hayalgücünüzü kullanarak sorunları aşacak yöntemleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Kalabalık bir sosyal ortamda çeşitli fikir alışverişlerinde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Diğer taraftan, kendi görüş ve inançlarınızı da rahatça ifade etmeniz mümkün olacaktır.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

İletişimin artacağı ve iş ile ilgili bağlantılarınızı güçlendirmenize yardım edebileceği bir gündesiniz. Ev yaşantınızla ilgili bazı konularla ilgilenirken de iletişim yeteneğinizi öne çıkarabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Aşk hayatınızda ve kariyerinizde oldukça dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Dikkatinizi çevrenizdeki kişilere yönelterek gözlemleriniz doğrultusunda uzun vadeli planlamalar yapmaya eğilebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Günün konusu işiniz olacaktır. Ortaklarınızla iletişiminizi artırabilir, maddi boyutu olan hamleler veya iş hayatıyla alakalı stratejiler hakkında bazı toplantı ve görüşmelerde bulunabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Anlayış, uyum ve iletişimdeki açıklık bugünün ana konulardır. İçinizdekileri paylaşmakta zorlanmayacaksınız. Sevdiğiniz insanla, ilişkinizdeki bazı noktalar üzerine konuşmalar yapabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey Hemen hemen hepimiz karşı cinste çekici bulduğumuz tuhaf seyleri

0 2 15 Temmuz 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید