10 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları…

10 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları...
Paylaş
 


10 Haziran 2015 Günlük

Bakalım Burcumuza göre bugün bizi ne sürprizler,ne gelişmeler bekliyor..

10 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları...

10 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları…

KOÇ:

Bugün yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz ve talihinizin yardımı ile günü en iyi şekilde değerlendirmeye bakın. Maddi manevi şans sizden yana iken hiç kimsenin sizi yolunuzdan çevirmesine izin vermeden hedefleriniz doğrultusunda ilerleyin. İnanın ve kazanın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin tutarsız davranışları karşısında ona nasıl davranmanız gerektiğini belirlemekte zorlanabilirsiniz.

BOĞA:

Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda kendinizi baskı altında hissederek sağlıklı düşünmekte bir hayli zorlanacağınıza işaret etmekte. Siz ne kadar sakin olmaya çalışsanız da şartlar sizi zorlayabilir. Ne olursa olsun sakinliğinizi koruyun ve tartışmalardan uzak durun. Günün sonunda takdir kazanacak ve olası bir çok olumsuz sonucun önüne geçebilmiş olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Bugün uzun zamandır aradığınız kaybettiğinizi düşündüğünüz değerli bir eşyanızı bulabilirsiniz.

İKİZLER:

Gökyüzü yönetici gezegeniniz Merkür yanlış anlaşılmalara ve ön yargılı davranışlar içinde olan kişilere karşı dikkatli davranmanız ve iletişime her zamankinden daha fazla önem vermeniz için uyarıyor sizleri. Özellikle işle ilgili konularda başkalarının sebep olduğu problemlerden sorumlu tutulabilirsiniz. Yine bugün yeni bir girişim ve karar olumsuz sonuçları beraberinde getirebilir. Özel yaşamınız da da eş ya da sevgilinizle iletişimde aksaklıklar boş yere kaygılanarak telaşa kapılmanıza neden olabilir. İletişime önem verin ve sakin davranmaya çalışın.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün aile ve yakınlarınızla ilişkilerinize karşı duyarlı davranmanız ve 3 ncü şahıslardan kaynaklanabilecek sorunlara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Kendinizi ruhsal olarak bir hayli yorgun ve isteksiz hissetmenizden faydalanmaya çalışarak sizi zayıf noktanızdan yakalamak isteyen art niyetli insanların oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili önemli görüşme ve talepleri daha sonra ki bir zamana ertelemeniz yaranınıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin harcamaları yüzünden maddi anlamda zorlanabilirsiniz. Tartışmak yerine kararlı bir ses tonu ile rahatsızlığınızı ifade etmeniz her ikiniz içinde olumlu olacaktır.

ASLAN:

Gökyüzü bugün iş hayatınızda duygularınızı kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Dürüst olmayan insanların tatlı sözlerine kanabilir maddi manevi zarar görebileceğiniz işlerin altına imza atabilirsiniz dikkatli davranın. Özellikle de yeni tanıştığınız ya da tanıştırıldığınız insanlara karşı tedbirli davranmalısınız. Özel yaşamınızda geçmişte kalan yüreğinizde ki yeri bir türlü dolmayan kişiye olan özleminiz sizi onunla yaşadığınız günlere götürebilir. Yüreğinizin sesini dinleyin ve tavrınızı buna göre belirleyin. Evli Aslan’lar ise eşinizden gelecek büyük bir sürpriz le ailece şaşkınlık ve sevinci bir arada yaşayabilirsiniz.

BAŞAK:

Gökyüzü yaptığınız işe bağlı olarak başarılı çalışmalarınızdan dolayı saygınlığınızın artacağına işaret etmekte. Bu dönem oldukça faal ve girişimlerinizi gerçekleştirebilecek imkanlarla karşı karşıyasınız. İhtiyaç duyduğunuz tek şey biraz cesaret ve kendinize tam anlamı ile güvenmeniz. Geçmişte yaşadıklarınızı hata olarak görmekten vazgeçin ve yaşadıklarınızı olgunluğunuz olarak kabul edin. Şimdi kendinize güven duyma zamanı. Özel yaşamınızda beraberliğinizi sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmek adına fedakar davranmalı ve sevginiz için mücadele etmelisiniz. Özellikle evli Başak’lar gururunuzun sevginizin önüne geçmesine izin vermemelisiniz.

TERAZİ:

Gökyüzü bugün isteklerinizin tam anlamıyla yerine gelmemesi ile üzüntüye kapılarak olaylara haddinden fazla tepkiler vermenize sebep olabilir. Her şeyi gerçekçi bir gözle ele almalı başarısız olacağım endişesiyle kendinizi negatif anlamda kodlamamalısınız. Girişimlerde bulunun cesur olun fakat abartılı davranışlar sergilemekten gün boyunca kaçının. Özel yaşamınızda ise ufak tefek tartışmaların ilişkinizi yıpratmasına izin vermemelisiniz. Sizler enerjisi yüksek empati kurabilen kişilersiniz. Olayları sadece kendi pencerenizden değerlendirmediğiniz de kazanan daima siz olursunuz.

AKREP:

Gökyüzü bugün; İş hayatınızda disiplinli çalışarak iyi çalışma arkadaşlarınızın başkaları hakkında yaptıkları eleştirilere ortak olmamanız için uyarıyor sizleri. Özel yaşamınızda ise; duygusal konularda aşırı tepkileriniz yanlış anlaşılmaları ve buna bağlı tartışmaları beraberinde getirebilir. Duygusal gerginliğinizi kontrol altına almakta bir hayli zorlanacaksınız. Karşınızdaki insanın kırıcı sözleri çileden çıkmanıza neden olabilir ve ilişkinizi ani bir kararla sonlandırabilirsiniz.

YAY:

Maddi konularda kazancınızı akıllıca değerlendirmeli gereksiz harcamalarda bulunarak borç altına girmemelisiniz. Var olan şartları muhafaza etmek yeni girişimler de bulunmaktan çok daha faydalı olacaktır sizler için. İş hayatınızda isteklerinizi netleştirin ve kararlarınızdan asla vazgeçmeyin. Çalışma arkadaşlarınızdan bazılarının sözleri sinirlerinizin bozulmasına neden olabilir. Şimdi başkalarının ne söyledikleri değil sizin ne istediğiniz önemlidir. Kimsenin sinirlerinizi bozmasına izin vermeden kendinizi yapmak istediklerinize odaklayarak hareket etmelisiniz. İsteyin ve gerçekleştirin. Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda kararlar almak için uygun bir zamanda değilsiniz daha sonra pişmanlık ve üzüntü duymak istemiyorsanız kararlarınızı daha sonrasına bırakmanız daha doğru olacaktır.

OĞLAK:

İşinizle ilgili olumlu bir devrenin içindeyken gereksiz karamsarlıklarla kendinizi engellememelisiniz. İçinizde adeta iki kişinin birbiriyle çatışmasını yaşarsınız. Biri sakinken diğeri öfkeli, İradenizi kontrol altına almayı başardığınız takdirde enerjileri doğru kullanabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bekar Oğlak’lar çalışma arkadaşlarınızdan birinin yakın ilgisi sizleri şaşırtabilir bu olumlu etkiye kalbinizin sesi ile cevap verin. Evli ve ilişkisi devam eden Oğlaklar ise; birlikte olduğunuz eş ve yakın çevrenize gereksiz çıkışlar sergileyerek problemler yaşayabilirsiniz. Kırdığınız kadar kırılırsınız bunun bilinci ile hareket edin.

KOVA:

Gökyüzü bugün sezgilerinizin yoğun ve sizi doğru anlamda yönlendireceğine işaret etmekte. Özellikle iş hayatınızı ilgilendiren konularda sezgilerinize güvenmelisiniz. Bu saye de hangi konuların üzerinde durmanız gerektiğini belirleyebilir ve yaşadığınız sıkıntıların arkasında ki gerçeği fark edip olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle sorunlarınıza anlayışlı ve ılımlı yaklaşımlarınızla olayları kendi lehinize çevirebilirsiniz. Bekar Kova’lar beklemediğiniz aşk itirafları ile karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz..

BALIK:

Gökyüzü keyifli bir zamanın başlangıcında olduğunuz müjdelemekte. Büyük düşünme zamanı sizler için hani bir söz vardır ‘’ Sığ sularda yüzenler Enginlere Açılamaz’’ Bu felsefeden yola çıkarak iş ve özel yaşamınızda neler yapmanız gerektiğini belirlemeli bu doğrultuda harekete geçmelisiniz. Finansal konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilir iş hayatınızla ilgili uzun zamandır sonuç alamadığınız konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evli Balık’lar çocuklardan kaynaklanan problemler eşiniz ve eşin yakınları ile problemler yaşanmasına sebep olabilir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey Hemen hemen hepimiz karşı cinste çekici bulduğumuz tuhaf seyleri

0 2 15 Temmuz 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید