09 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları…

09 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


0

09 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları

KOÇ:

Gökyüzü, hedeflerinizi yükseltmeniz, var olan şartlarınızı daha iyi değerlendirmeniz için sizleri destekliyor. Eğer işlerinizi zamanında yetiştiremediğinizden şikayet ediyorsanız yeni yollar aramalı, aşırı yorgunluğa bağlı sağlık sorunları yaşamadan kendinize zamanı daha iyi kullanabileceğiniz bir sistem kurmalısınız. Bu konuyla ilgili sizden yaşça büyük insanların tavsiye ve öğütlerini dikkate almalısınız. İşinizle ilgili bir girişiminiz akşam saatlerinde olumlu olarak sonuçlanabilir ve insanlardan büyük bir ilgi görebilirsiniz. Bugün sezgileriniz oldukça kuvvetlidir, sezgilerinizin sesine kulak verin ve yapacaklarınızı buna göre gerçekleştirin.

BOĞA:

Gökyüzü bugün, disiplinli bir şekilde çalışmanız ve tüm dikkatinizi işinize yöneltmeniz konusunda destekliyor sizleri. Günlerdir yaşadığınız yorucu enerjilerden sonra işinize odaklanarak başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların olumsuz sözlerine takılıp kalmadan bu olumu enerjileri en doğru şekilde kullanmaya bakın. Planlı ve organize hareket ettiğiniz takdirde yapmak istediklerinizi zamanında gerçekleştirebileceksiniz. Finansal konularda ortak olduğunuz ya da birlikte çalıştığınız insanlarla değerlendirmelerde bulunmalısınız. Sezgileriniz oldukça yoğun olacak, sezgilerinize güvenerek hareket edin. Özel yaşamınızda ise mutlu olmak sizin elinizde; ya sevginize sahip çıkacak, var olan sorunları ortadan kaldırmak için mücadele edip kazanacaksınız ya da her şeyi yok sayıp ardınıza bakmadan gideceksiniz, karar sizin.

İkizler:

 Bugün her şey üzerinize geliyor gibi hissedebilirsiniz. İş hayatınızdaki gelişmeler sizi zorlayabilir. Ne olursa olsun yaşadığınız olumsuz durumların yaşamınızdan tamamen uzaklaşacağını bilerek sabırlı davranmalısınız. Kendinize güvenin, duygularınıza güvenin ve yaşanmışlıkların getirdiği olgunlukla kendiniz için yeni bir başlangıç yapmayı seçin. Özel yaşamınızda huzursuz bir beraberliğin içindeyseniz birlikte olduğunuz insanla konuşma zamanı geldi de geçiyor bile. Yıpranmaktan başka kendinizi daha fazla zorlamanızın anlamı var mı?

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün, sorumluluğunuz dahilinde olan tüm konularda yaşanacak olumlu gelişmelerle moral bulacağınıza işaret etmekte. Uzun zaman sonra kendinizi iş hayatınızda hür hissedecek ve düşüncelerinizi hayata geçirebileceksiniz. Çocuk sahibi Yengeç’ler yanlış anlaşılmalardan dolayı problemlerle karşılaşabilirler. Adil olmalı ve problem her ne ise kendi bakış açınızı baskıcı bir tavırla kabul ettirmeye çalışmamalısınız. Beraberliği olmayan Yengeç’ler bugün karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşabilirler.

ASLAN:

Gökyüzü, sorumluluk duygunuzun ön planda olması gerektiğini vurgulamakta. İş ve özel yaşamınızda bu sayede engellendiğiniz, aksi giden birçok konuda doğru davranışlarınızla sorunlarınızı ortadan kaldırabileceksiniz. Bugün beklediğiniz maddi gelişmeler istediğiniz şekilde gelişebilir. Ödemelerle ilgili sıkıntılarınızın sona ermesi ile rahat bir nefes alacaksınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın yoğun ilgisi ve size olan sevgisini tüm davranışlarıyla yansıtması sizi daha da güçlü kılacaktır. İlişkinizi resmileştirmek için karar aşamasındaysanız bugün bu kararınızı kesinleştirebilirsiniz.

BAŞAK:

Gökyüzü bugün, olumlu enerjileri ile yaşamınızı aydınlatıyor adeta. Fiziksel çekiciliğinizin çok yüksek olduğu bir gündesiniz. Kişisel bakımınıza zaman ayırabilirseniz olumlu sonuçlar elde edersiniz. Karşı cinsin yoğun ilgisiyle karşılaşabilirsiniz. Bu durum beraberliği olmayan Başak’lar için olumlu iken beraberliği devam edenler için oldukça stresli tartışmaları beraberinde getirebilir. Bugün bozulan ilişkilerinizi ve sürekli tekrarlayan iletişim problemlerinizi zekanızı kullanarak kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

TERAZİ:

Bugün enerjiniz oldukça yüksektir. Hayata daha olumlu yaklaşımlarla bakar ve tavırlarınızı buna göre belirlersiniz. Kariyerinizi ilgilendiren konularda sabrınız ve becerilerinizi doğru yerde, doğru zamanda ortaya koyabilmiş olmanın şanslarıyla karşılaşabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz ve iletişimdeki başarınız sizlere pek çok kapıyı aralayacaktır. Yakın çevrenizde sizin dışınızda gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz; bu olaylar olumlu da olabilir, olumsuz da. Ailenizi ilgilendiren konularda ise daha hassas ve duyarlı davranmalısınız. Farkında olmadan sergilediğiniz tavırlar onları kırmış olabilir.

AKREP:

Gökyüzü, yakın çevrenizde başarınızı ve mutluluğunuzu bozmak için çabalayan kişilerin farkına varmanız için uyarıyor sizleri. Çevrenizdeki insanları gözlemleyin, tavırlarını ve size yaklaşım şekillerini değerlendirin, size karşı niyetlerini hissettiğinizi onlara bariz bir şekilde hissettirerek hadlerini bildirin. Hiç kimsenin huzurunuzu kaçırmasına fırsat vermemelisiniz. Kararlı olun ve sezgilerinizin sesi ile ilerleyin. Size kötü duygular besleyen insanları yaşamınızdan uzaklaştırmanın zamanı geldi. İş ve özel yaşamınızda ilişkilerinizi gözden geçirin ve bitirmeniz gereken ilişkilerinizi bu dönemde bitirin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden beklentilerinizi dile getirmenin zamanı gelmedi mi sizce de hala?

YAY:

Bugün sözlerinizin esiri olabilirsiniz. Kelimelerinizi seçerek ifade edin kendinizi ve mümkünse ne iş ne de özel yaşamınızda ikili tartışmalara girmemeye çalışın. Haklıyken haksız duruma düşerek yanlış anlaşılabilir ve sonunda oldukça üzülebilirsiniz. Bugün insanları dinlemeyi seçin, susmanız sizleri kazançlı çıkaracaktır. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin bazı tavırları sizin gibi güvene fazlasıyla önem veren bir burcun mensubunu kuşkulandırabilir. Sizden gizlediği birtakım şeylerin farkına varabilirsiniz, yine bugün sessiz kalmayı tercih etmeli ve olan biteni anlamadan tepkinizi ortaya koymamalısınız.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün, ruhunuzun tüm güzel yanlarının dışarıya yansımasına izin veriyor. Ruhunuzdaki bu güzel enerji çevrenizdeki tüm insanlara yayılacak ve çözümsüz diye değerlendirdiğiniz konuların çözüme kavuşması için mucizevi başlangıçlar sunacak sizlere. Şimdi işinizle ilgili konularda yeni arayışlara yönelmelisiniz. “Var olan şartlarımı nasıl yükseltebilirim?” , “Sesimi daha fazla kitleye nasıl duyurabilirim?” gibi soruları kendinize sormalı ve cevapları arayarak iş hayatınızı yapılandırırken bu cevapları kullanmalısınız. Çalışma azminizin çok yüksek olduğu bu süreçte emeklerinizin karşılığını alacak, hayal ettiğiniz konuma gelebileceksiniz. Özel yaşamınızda sevdiğiniz insana karşı hissettiğiniz duygularınızı ifade edin. Kendi kendinize alınganlıklar yapmamalısınız.

KOVA:

Bugün hemen her konuda söyleyeceğiniz bir şeyler vardır ve bu sözler insanlar üzerinde oldukça etkili olacaktır. Hoşnut olmadığınız konular dahil olmak üzere isteklerinizi, düşünce ve planlarınızı öylesine güzel bir dille ifade edersiniz ki insanların size hayır deme şansı yoktur adeta. Bugün yüreğinizden geldiği gibi konuşun, hem iş hem de özel yaşamınızda kendinizi ifade etmenin huzur ve özgürlüğünü yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda bir ilişkiyi sonlandırma kararı aldıysanız ve yaşamın getirdiği şartlardan dolayı bu beraberliği devam ettirme durumunuz söz konusu ise daha cesur davranmalı ve istediğiniz şartların oluşması için bir an evvel harekete geçmelisiniz.

BALIK:

Gökyüzü bugün, işinizle ilgili konularda eşinizin aile bireylerinden duyacağınız hoş olmayan sözlerle ilişkilerinizin bozulabileceğine işaret etmekte. İşinize saygı duymamaları ve bencilce, kendi bakış açılarıyla, saldırır tarzda yorumlarıyla işinize müdahaleye kalkışmaları sabrınızı taşırabilir. Bu tarz sözlere takılıp kalmadan işinize konsantre olun, hedeflerinizi belirleyin ve iç sesinizin size işaret ettiği yolda ilerlemeye devam edin. Özel yaşamınızda ise hassas bir gündesiniz, eş ya da sevgilinizin sizin bilginiz dışında yaptığı parasal alışverişler canınızı sıkabilir. Konu maddiyattan çok sizden gizlemesidir aslında.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Bu Maske İle Kırışıklıklara Elveda

Bu Maske İle Kırışıklıklara Elveda  Yaşınız ne kadar genç olursa olsun cildinizde kırışıklıklar başladıysa yaşam

0 4 30 Haziran 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید