09 Ekim 2014 Günlük Burç Yorumları09 Ekim 2014 Günlük

Bugün 9 Ekim Perşembe…Jüpiter günündeyiz…

Koç burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde boşlukta olacak. Mars ve Jüpiter arasındaki üçgen açı enerjimizi yükseltirken, sabırsız ve içgüdüsel eylemlerde bulunabiliriz. Fazla enerjimizi spor ve bedensel aktivitelerle değerlendirmek doğru olabilir. Ay Koç burcunda ilerlerken baş ağrısı, migren, ateşli hastalıklarda artış olabilir.

Ay öğleden sonra 14:45’de Boğa burcuna geçince daha sakin ve huzurlu enerjiler devrede olacağından kişisel güvenliğimiz ve maddi değerlerimizle ilgilenebiliriz. Son günlerde yaptığımız harcamaları gözden geçirebilir, hesap yapabiliriz.

9-10-2014 Günlük Burç Yorumları

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Bu günlerde işlerinizle tek başınıza ilgilenmeyi daha faydalı görebilirsiniz ve bu, yanlış bir düşünce olmayacaktır. Dış müdahalelerden uzak kalarak yeni stratejiler belirlemek yeteneklerinizi özgürce ortaya çıkarmanıza da imkan verebilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Güne sakin ve içe dönük başlasanız da öğleden sonra kendinizi daha enerjik hissetmeniz mümkün. kararlı ve sakin bir şekilde yapılması gereken işlerinize odaklanabilirsiniz. İştahınız biraz artabilir, tatlı ve hamur işlerinden uzak durmaya çalışın.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Günlük işleriniz ve yarım kalan projelerinizle ilgilenebileceğiniz bugün arkadaşlarınızdan da yardım görebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızdan sizi şaşırtacak ilginç haberler duyabilirsiniz. Sizin için geçmişte kalan ve merak ettiğiniz özel bir kişi hakkında da duyumlar alabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Günlük yaşamın detaylarına fazla odaklanmayacağınız bir gündesiniz. Gelecekle ilgili planlarınız gündemde olabilir. İleriki günlerde yapmak istediğiniz eylemlerle ilgili olarak arkadaşlarınız ve yakın çevrenizle konuşabilir, onların önerilerine kulak verebilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Çevreden gelen eleştirilere karşı oldukça hassas olabileceğiniz bir gündesiniz. Olumlu ortamlarda, pozitif kişilerle birlikte olun. İyimser enerjiler kendinize olan güveni arttırabileceği gibi iş hayatınızda da kararlı davranmanızı sağlayacaktır.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Maddi konularla ilgili bazı hesaplar ve küçük ayrıntılar zihninizi meşgul edebilir ve huzursuzluk hissedebilirsiniz. Geçmişten gelen ve unutulmuş bir borç, fatura vb. ilgilenmeniz gerekebilir. Çevrenize karşı eleştirel davranmanız ve sert konuşmalar yapmanız mümkün. Öğleden sonra daha iyimser enerjiler altında olabilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Daha önceden yaptığınız bir programı değiştirmenizi gerektirecek bazı gelişmeler olabilir. Bir fırsatı değerlendirmek için harekete geçebilir, program dışı bir görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden maddi bir destek veya değerli bir hediye alabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Birikmiş işlerle ilgileneceğiniz yoğun ve tempolu bir gün. Öğleden sonra sevdiğiniz kişiye zaman ayırmak doğru olabilir. Birlikte olduğunuz kişi sizi hem motive edip hem de ihtiyaç duyduğunuz ilhamı verebilir. Birlikte alışverişe çıktığınız takdirde onun zevkine güvenebilirsiniz. Kuşkusuz çok özel ürünler satın alabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Aile yaşamınızla ilgili bazı beklenmedik durumlarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bunlarla ilgili olarak bazı adımlar atmanız istenebilir. Çocuklarla ilgili kavramlar sizi heyecanlandırabilir ve kararsızlık hissedebilirsiniz. Kendinize güvenin; meseleleri çözümleyeceksiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz, açık iletişim sayesinde olumlu bir dönem geçirebilirler. Aile bireyleri ile ilgili ani gelişmeler günlük temponuzu etkileyebilir. Her durumda sakin kalmaya çalışmalısınız.İnsanlara açılmak için iyi bir günde olduğunuz gibi, onların size açılmasını da sağlayabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Paranızla ilgili planlarınızda bazı noktaların aklınıza yatmadığını görebilirsiniz. Bunları değiştirmeye çalışmak yerine başka konulara odaklanın ve para planlamalarını başka bir güne bırakın. Bugün gerekli kişilerle konuşmak ve bilgi almak daha doğru olabilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün kişisel zevklerinize çok düşkün olabilirsiniz ve bunlar için bazı harcamalar yapabilirsiniz. Keyifli davetler ve yemek toplantılarına katılabilirsiniz. Yeme içme ve harcamalarınızda aşırıya kaçmadığınızdan emin olun. Dengeli davranmaya çalışın.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

24-30 Haziran Burç Yorumları

24-30 Haziran Burç Yorumları 24-30 Haziran burç yorumlarına göre, bu hafta ilişkilerimize, iş bağlantılarımıza ve

0 3 22 Haziran 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید