08 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları…

08 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


08 Temmuz 2014

08 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları

KOÇ:

Gökyüzü, maddi olarak çok şanslı ve bereketli bir güne işaret etmekte. Özellikle iş hayatında aktif bir şekilde çalışan Koç’lar, bugün beklenmedik kazançlar elde edebilirsiniz. Şans oyunlarında da talihinizi deneyebilirsiniz. İş hayatına yeni başlayan Koç’lar, bugün yönetici ya da patronunuzun göz bebeği olabilir, onlardan alacağınız destekle iş hayatınızda önemli bir sıçrama gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise karışık duygular söz konusu. Birlikte olduğunuz insanın iş hayatı ile yaşadığı sorunları size yansıtması incinmenize sebep olabilir. Anlayışlı davranarak hareket edin.

BOĞA:

Gökyüzü bugün, maddi yatırımlar konusunda temkinli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Herhangi bir emlak, araç gibi alımda bulunmak istiyorsanız bunu belli bir süre ertelemelisiniz. Aksi halde ciddi anlamda sıkıntılar yaşanabilir. İş arkadaşlarınızdan birinden gelecek ilginç bir teklifle şaşırabilirsiniz. Bilginiz dışında yeni bir konuya bir anlık hevesle yaklaşmanız olumlu sonuçlar getirmeyebilir. Bugün mümkün olduğunca risk gerektiren işlerden uzak durmanızda fayda var. Özel yaşamınızda ise evli Boğa’lar, eşinizin iş hayatında yaşanacak sarsıcı gelişmeler söz konusu olabilir. Bugünlerde ona destek vermeli ve onun sağlıklı değerlendirmelerde bulunamadığı konularda uyarılarda bulunmalısınız.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün, özel yaşamınızdaki gelişmelere karşı sabırla hareket etmeniz için güçlü kılıyor sizleri. Sabrınızın mükafatını fazlasıyla göreceksiniz. İş hayatınızda önemli gelişmelerin yaşanacağı bir gündesiniz. Gerçek dostlarınız aracılığı ile size büyük fayda kazandırabilecek bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken tek konu sağlığınız olmalı. Aşırı yorgunluğa bağlı kas ağrıları gün boyu kendini hissettirerek dinlenmenizin şart olduğunu size hatırlatabilir. Bekar İkizler burçları, bugün fiziksel çekiciliğiniz karşınızdaki hemen herkesi etkileyecektir. Hayranlarınızın yoğun ilgisi ile karşılaşacağınız bir gündesiniz.

YENGEÇ:

Gökyüzü, işinizle ilgili konularda bugün hiçbir konuyu başkalarının eline bırakmadan kendi kontrolünüzde tutmanız için uyarıyor sizleri. Hiç beklemediğiniz insanlardan zararlar görebilir, sizin için önemli bir işinizde düzeltilmesi güç aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın kendi çıkarlarını düşünerek birlikteliğinizi 2. plana alan tavırları karşısında ipleri bir anda koparabilirsiniz. Samimiyet ve saygıdan uzak bir beraberliğe tahammülünüz yok. Duygunun olmadığı bir ilişkide kalmanız oldukça güçtür. Bekar Yengeç’ler, karşı cinsin yoğun ilgisi bugün hiç ilginizi çekmeyebilir.

ASLAN:

Gökyüzü, yaşamınızın hangi alanında yavaş giden ve tekrarlayan sorunlar varsa bugünle birlikte olumlu gelişmeler yaşanarak sizler için rahat ve huzurlu bir dönemin başladığını müjdelemekte. Ruhunuz, bedeniniz ve yaşadıklarınız karşısında oldukça hırpalandı. Şimdi güzel günler kapınızı aralarken kendinizi toparlamalı, sağlığınıza ve bedeninize gerekli özeni göstermelisiniz. İşinizle ilgili konularda ise sezgilerinize güvenerek hareket etmelisiniz. Yakın çevrenizde bulunan insanların kararlarınıza karşı çıkarak sizi kendi fikirlerinizden uzaklaştırmalarına izin vermemelisiniz. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Aslan’lar, var olan sorunları çözüme kavuşturmak sizin elinizde, yeter ki isteyin!

BAŞAK:

Gökyüzü bugün, maddi konularda dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Sırf duygusallığınız ve iyi niyetinizin sonucu sizin için ciddi bir maddi sıkıntıyı beraberinde getirebilir. Bugün işinizle ilgili konularda iletişime fazlasıyla önem verin. Özel yaşamınızda ise ayrılık yaşadığınız eş ya da sevgilinizin size olan sevgisi, özlemi ve geçmişte yaşanan kırıcı olaylardan dolayı sizden af dilemesi mümkün.

AKREP:

Gökyüzü, iş hayatınızda rahatlayacağınız ve sizin istediğiniz yönde yaşanacak gelişmelerle sevineceğinize işaret etmekte. Günlerdir üzerinizde hissettiğiniz ağırlığın hafiflemeye başlaması ile birlikte maddi manevi rahatlayacak, çok daha huzurlu bir çalışma ortamına kavuşmanın keyfi ile daha verimli çalışacak, şartlarınızı her geçen gün daha iyi seviyelere taşıyabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise sosyal hayatınıza biraz daha önem vermeli, yeni insanlar tanımanın yaşamınıza katacağı güzel enerjilerle yeni coşkuları yüreğinizde yaşamalısınız.

YAY:

Gökyüzü bugün, gerçekleşmesi güç işlerin peşinden gitmemeniz konusunda uyarıyor sizleri. Sevdiğiniz bir arkadaşınızın müthiş bir fikir diye önünüze koyduğu projenin hevesine kapılmamalı, enerjinizi boşa tüketmemelisiniz. Emeklerinizin boşa gitmesi ile üzülebilirsiniz, dikkatli davranın! Özel yaşamınızda ise geçmişte kalan bir ilişkiden kaynaklanan bir problemin var olan ilişkinizde huzursuzluk çıkarmasını engellemeye çalışmalı, geçmişin sorunlarını kökten bir çözüme kavuşturarak yaşamınızdan sonsuza dek çıkarmalısınız. Bekar Yay’lar, sizler de bugün karamsar bir ruh halinde olup size ilgi duyduğunu bildiğiniz insanlara karşı kırıcı bir tutum sergileyebilirsiniz.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün sizlere, iş hayatınızla ilgili konularda gözlemci davranarak süregelen sorunların aşılır olup olmadığını incelemeniz ve kararlar almak için harekete geçmeniz yönünde destekliyor sizleri. Sürekli emek veriyor fakat karşılığını başkalarının duyarsızlığı ve gereken özeni göstermemesi yüzünden alamıyorsanız eğer değişim zamanı gelmiştir demektir. İş hayatınızda tecrübelerinize güvenerek hareket etmeniz sizi kazançlı çıkaracaktır. Bugün ayak bileklerinizle ilgili problemler yaşanabilir. Bu giydiğiniz bir ayakkabının ayağınızı rahatsız etmesinden kaynaklanabileceği gibi çarpma ve incinmelerle ilgili bir durum da olabilir. Özel yaşamınızda ise kendinizi son derece huzurlu hissedecek ve hissettirileceksiniz.

KOVA:

İş hayatınızda farklı bilgiler edinebilir, kendinizi belli bir grubun içinde cesaretle gösterebilirsiniz. Girişimci davranır ve cesur hareket ederseniz çevrenizdeki insanlara öncülük yapabilirsiniz. Evli Kova’lar, eşinizle maddi konularda kararlar almalı ve harcamalarınızı kontrol altında tutmak için hemfikir olmalısınız. Alınan kararların olumlu sonuçlanabilmesi için çok açık ve net bir dille birbirinize fikirlerinizi beyan etmelisiniz. Bekar Kova’lar, hayatınızın kadını ya da erkeği ile karşılaşabilirsiniz. Hatta ilk kez gerçek aşkı yaşayabilirsiniz.

BALIK:

Bugün işinizle ilgili konularda son derece girişken davranmalı ve planlamalarınızı herhangi bir gecikmeye meydan vermeden uygulamaya geçmelisiniz. Maddi konularda çalışma arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunmalı ve şartları daha iyi hale getirip hepinizin kazançlı çıkması için yeni projeler üzerinde ortak kararların önemini vurgulayarak birlikte hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise huzursuzluklarınızı ifade edin ve haklarınıza sahip çıkın. İhmal edildiğinizi ve gereken ilginin eksikliğini hissediyorsanız tüm duygularınızı en saf haliyle ifade edin bugün, kazanan siz olacaksınız!

Terazi:

Gökyüzü bugün, iş hayatınızda yaşanacak gerginliklere karşı uyarıyor sizleri. Emek verip mücadele ettiğiniz bir konuda haksız eleştirilere maruz kalabilir ve öfkenize yenilerek kırıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Günün şifresi sizin için sabırlı olmak. Sakin olun ve damarınıza basarak sizi bilinçli bir şekilde başkalarının engellemelerine fırsat vermeyin. Bugün sağlığınıza dikkat edin, aşırı stres ve yorgunluğa karşı problemler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duygularınızı ifade etmekten çekinmeyin. Duygularınızı paylaşmadığınız sürece huzursuzluğunuzu daha da artırırsınız. Bugün iş ve özel yaşamınızda tartışmalardan uzak durmaya çalışmalı, sevdiğiniz konularla ilgilenerek kendinizi rahatlatmaya çalışmalısınız.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید