07 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları…

07 Nisan Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


KOÇ:

Gökyüzü bugün kadersel etkilerle karşı karşıya kalabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. İlişkilerinizin tümünde pişman olacağınız davranışlar içinde olmamaya özen göstermeli ve öfkeli davranışlardan uzak durmalısınız. Finansal konularda yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Haklı olmaya değil, söylenenleri ya da yapılanları anlamaya çalışarak hareket edin. Özel yaşamınızda eşinizle gireceğiniz tartışmalar ani bitişlere neden olabilir, sabırlı davranın. Karşıt burcunuz Terazi’de ilerleyen yönetici gezegeniniz Mars, sizleri bireysel anlamda büyük bir testen geçiriyor. Sabırsızlığınız, bencilce yaklaşımlara neden olmamalı. Aksine kişisel olarak kendinizi geliştirmeli ve öfkenizi kontrol altına almaya çalışmalısınız.

BOĞA:

Gökyüzü bugün iş hayatınızda şans meleklerinin sizinle olduğunu müjdelemekte. Uzun zamandır yaptığınız planlarınızı uygulayabileceğiniz imkanlarla karşılaşabilir, sorunlu bir meseleyi kolaylıkla çözüme kavuşturabilirsiniz. Sabrınızın, emeğinizin maddi-manevi mükafatını almaya başlıyorsunuz. Başarılı ve istikrarlı bir dönemin kapılarını aralıyorsunuz. Şimdi yapacaklarınızı planlayın ve kendinize güvenerek hareket edin. Özel yaşamınızda ise aşkın huzur dolu esintisi, gönlünüzden içeri süzülürken geçmişin ağırlıklarını arkanızda bırakın huzura giden yolda aşkla ilerleyin.

İKİZLER:

Gökyüzü duygusal konularda yaşanacak sorunlara işaret etmekte. Kendinizi hiç beklemediğiniz bir konunun baş kahramanı olarak bulabilir, yapmadığınız şeylerle suçlanabilirsiniz. Sakin olun ve size haksızlık edilmesine izin vermeyin. Hiç kimsenin sizi üzüp hırpalamaya hakkı yok. Hata da sizin sevap da. Duygusal davranışlarınız, yanlış seçimler yapmanıza neden olmuş olsa da, hatalar insanlar içindir. İş hayatınızda ise olumlu enerjiler söz konusu, beklediğiniz bir haber ya da ödeme bugün gelebilir.

YENGEÇ:

Gökyüzü sözde dostlardan gelecek haberlerle duygusal olarak hırpalanabileceğinize işaret etmekte. Sözde diyorum çünkü iş hayatınızda umutlarınızı bağladığınız bu kişilerden hiç beklemediğiniz haberler alabilir ve yeteneklerinizden şüphe edecek bir duruma gelebilirsiniz. Sizlere tavsiyem kendinize güvenin ve sizi bugünlere taşıyan başlıca etkenin yetenekleriniz olduğunu hatırlayın. Güvendiğiniz bu kişilerin gerçek amaçlarının farkına vararak ayaklarınızı yere sağlam basın. Özel yaşamınızda ise sağlığınızla ilgili ani gelişmeler yaşanabilir, kısa süreli bir panik yaşayabilirsiniz. Fakat eş ya da sevgilinizin şefkatli yaklaşımı ve sevginin gücü, gereken enerjiyi bulup kısa sürede kendinizi toparlamanıza yetecektir.

ASLAN:

Gökyüzü bugün sabah saatlerinde Aslan’ları çalışma arkadaşlarıyla tartışmalardan uzak durması için uyarıyor. Her şeyi ve herkesi kontrol edemezsiniz. Başarı bir ekip işidir, siz ekibin içinde üzerinize düşeni yapın yapamayanları da cesaretlendirin. Ekip kazanırsa siz de kazanırsınız. Özel yaşamınızda ise hukuki sorunlar söz konusu olabilir. Geçmişle ilgili unuttuğunuz bir konu gündeme gelebilir. Aman dikkat, anlık öfkeniz daha büyük sorunlara neden olabilir. Sakin kalın ve mantıklı hareket etmekten uzaklaşmayın. Aşk hayatınızda ise evli Aslan’lar eşinizle iletişime önem verin. Onu anlamaya çalışarak, empati kurarak hareket ederseniz sorunların aslında büyütülecek şeyler olmadığını fark edeceksiniz.

BAŞAK:

Özel hayatınızda gerçekten özel ve keyifli gelişmeler yaşayacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz insan, aşkınızı evliliğe taşımak için ilk adımı atabilir. Eşinizden sürpriz jestler görebilir, uzun süredir ilgi duyduğunuz o özel insanın aşkını itiraf etmesi ile keyifli bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Kaygılarınızı, korkularınızı arkanızda bırakın ve yepyeni başlangıçlara cesaretle yürüyün. İş hayatınızda da endişelerinizin yersiz olduğunu anlayacağınız, keyifli gelişmeler yaşayacak ve kaybettiğinizi düşündüğünüz çalışma şevkinizi fazlasıyla kazanacaksınız.

TERAZİ:

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda, eski dost ve arkadaşlardan gelecek destekle önemli bir ilki gerçekleştirebileceğinize işaret etmekte. Siz yeter ki kendinizi sevin, sizi sevenleri sevin ve yeteneklerinizi cesaretle ortaya koyun. Fikirlerinizi ifade edin, istek ve taleplerinizin peşinden gidin. Emek verin, mücadele edin ve kazanın. Özel yaşamınızda da keyifli gelişmeler söz konusu. Geçmişte canınızı yakan ve hayal kırıklarına neden olan insanla ilgili alacağınız haberlerle sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Sağduyulu davranın ve “hiç kimse yaşattığını yaşamadan ölmezmiş” sözünü hatırlayın. İlahi düzenin şaşmaz adaletine tanıklık edeceksiniz.

AKREP:

Gökyüzü son 2 yıldır sürekli tekrar eden konular hakkında kendinizle yüzleşmeniz için harekete geçiriyor sizi. Gökyüzü ve yıldızların öğretmeni Satürn’ün burcunuzda ilerlerken sizlere kattığı olgunluğu yaşamınıza yansıtıp yönünüzü belirleyerek ilerlemeniz için destekliyor sizleri. Bu durumda size düşen şikayet ettiğiniz her şeyi düzeltmek ya da bitirmek için harekete geçmek olmalı.

YAY:

Gökyüzü bugün iş hayatınızda üzerinizdeki baskı ve yoğunluğun hafiflemesi ile rahat bir nefes alacağınızı müjdelemekte. Kendinizi daha huzurlu hissedecek ve çalışmalarınızın karşılığını maddi olarak alabilmenin getirisi ile ağırlıklarınızı ardınızda bırakarak, kaybettiğiniz dinamizmi yeniden kazanacaksınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın geçmişi ile ilgili yaşanmışlıklardan kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Seviyor ve sevildiğinize inanıyorsanız sorunların üzerine bir olup aşkla gidin. Hiç kimsenin ilişkinizde istediği zaman sorun çıkarıp aranızı bozabilme lüksünün olmadığını gösterin.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün duygusal bir ruh hali içinde olacağınıza işaret etmekte. Yaşamınızı sorgulayacağınız bir dönemdesiniz. Sıkıntı ve sorun ettiğiniz pek çok konunun sizin bakış açınızdan kaynaklandığını fark edeceksiniz. Siz, sizi keşfedecek ve bugüne kadar yaşamınızın parçası haline gelen ama size ait olmayan alışkanlıklardan, mecbur bırakıldığınız her şeyden uzaklaşacaksanız.

KOVA:

Gökyüzü güne yakın çevrenizde yaşanacak olumlu etkilerle başlayacağınızı müjdelemekte. İş hayatınızda yaşanan bir sorun, sizin müdahaleniz olmaksızın çözülebilir ve önemli bir gelir kaynağınızı yeniden geri alabilirsiniz. Şans maddi konularda sizden yana. Siz yeter ki duygusal davranıp sizi engelleyen insanların, anlık pişmanlıklarını dikkate alarak yanılgılara düşmeyin. Özel yaşamınızda evli Kova’lar çocuklarınızdan gelecek sevinçli haberler aile bağlarınızı daha güçlü bir hale getirecek. Bekar Kova’lar sizler de birlikte olduğunuz insanın duygusal davranışları ile romantizmin gerçek anlamda ne olduğunu deneyimleyerek, aşkın enginliğinin içinde aşka teslim olabilirsiniz.

BALIK:

Maddi konularda endişelerinizi tamamen ortadan kaldıracak çok önemli bir teklif alabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde yaşanacak büyük bir gelişme ile kariyer hayatınızın en önemli terfi alabilirsiniz. Sezgilerinize yeteneklerinize ve sizi destekleyen insanlara güvenin. Uzun zamandır yaşadığınız zorluklardan sonra şans sizden yana. Toparlanın ve yaşama dört elle sarılıp size sunulan güzelliklerin farkına vararak hareket edin. Özel yaşamınızda da evli Balık’lar, eşinizin yakınları ile ilgili gelişmeler ilişkinizdeki kara bulutları ortadan kaldıracaktır. Sessizlik bazen karşınızdakine verilecek en iyi cevaptır. Sessiz kalmanızın mükafatı mutluluk olarak geri dönecek sizlere. Bekar Balık’lar bugün karşılaşacağınız biri unuttuğunuz ya da daha önce yaşamadığınız duyguları yaşamanıza vesile olabilir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید