07 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları…

07 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


07 Mart 2014

KOÇ:

Gökyüzü, ruhsal enerjinizi yükseltiyor ve adeta tıkandığınız her konuda nefes aldığınızı hissediyorsunuz. Hüzünlerinizi ve kaygılarınızı arkanızda bırakarak iş ve özel hayatınızda kendinizi son derece enerjik, huzurlu hissedeceksiniz. Çözüme kavuşturmakta zorlandığınız ve dikkat gerektiren konuları bugün gündeminize almalısınız. Özel yaşamınızdaki sorunları uzlaşmacı tavrınızla aşarak yeni ve huzurlu bir başlangıç yapabileceksiniz. Uyumlu davranışlarınız sizi her anlamda kazançlı çıkartacak.

BOĞA:

İş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenmeye başlayacak. Yeter ki kararlı tavrınızı disiplinli bir şekilde sürdürebilin. İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir, tereddüt etmeden bu yolculukları gerçekleştirin. Yeni fırsatlar ve yeni insanlar tanıyarak maddi anlamda karlı çıkacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bir beraberlik içinde değilseniz kendinize haksızlık etmekten vazgeçin. Aşkın ve doğru insanın size nerede nasıl geleceğini bilemezsiniz. Karanlıkların içinde esir olursanız çevrenizdeki güzelliklerin farkına varamazsınız.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün, enerjinizi doğru kullanmanız ve önemli kararlar almamanız için uyarıyor sizleri. İşle ilgili konularda pire için yorgan yakabilirsiniz, geri dönüşü olmayan girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Kendinizi huzurlu hissetmek için çabalamalı, gerekirse dostlarınızla sıkıntılarınızı paylaşmalı ve iş yerinde gerginlikler içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise gergin ruh haliniz tartışmaları da beraberinde getirir. Hayattan bıkmış ve her şey üzerinize geliyormuş hissinden bir an önce sıyrılabilmek için harekete geçmelisiniz. Dua edin, meditasyon yapın ve her şeyden önemlisi yaşamak için ne kadar çok sebebiniz var bunların idrakine varın.

YENGEÇ:

Bugün yüreğinizden gelen sese kulak verin, başarıya giden yolda karşılaşabileceğiniz zorlukların sizi korkutmasına izin vermeden emeğiniz ve azminizle her şeyin üstesinden gelebileceğinizin bilincinde olun. Sizin gibi yaşamın getirileri ile olgunluğa ulaşmış bir ruh ne istediğini ve neler yapabileceğini bilir ve rotasını istediği yönde tayin eder. Maddi olarak şartlarınızı iyileştirmek için bazı düzenlemelerde bulunmanız sizleri rahatlatacak ve daha doğru kararlar almanızı sağlayacaktır.

ASLAN:

Kendi doğrularınızı bulabilmiş olmanın huzuru ile seçimlerinizi netleştirecek ve yol ayrımındaysanız doğru kararlar alıp bunları uygulayacaksınız. İş hayatınızda parlak zekanızı konuşturacağınız bir gündesiniz. Bugün sahne sizin, tüm yeteneklerinizi ortaya koyun ve mükafatınızı alın. Özel yaşamınızda ise enerjiniz yükseliyor, kaybettiğiniz heyecanları ve coşkuyu yeniden yaşayabileceğiniz bu günleri iyi değerlendirmeli, kendinize yaptığınız bir yatırım olarak görmelisiniz. Zorluk çektiğiniz hemen her konuda isteklerinize ulaşacak, huzur ve başarıya kavuşacaksınız.

BAŞAK:

Yaptığınız işte önemli konuşmalar, görüşmeler ve kalıcı iş birlikleri olabilir. Bu olumlu enerjiyi kariyer hayatınızı yeniden şekillendirmek için kullanabilirsiniz. Yaratıcı yönünüzün ön plana çıktığı bu süreçte kariyer hayatınızda hızlı ve istikrarlı bir başarının içinde olabilirsiniz. Beklediğiniz bir terfi ya da başvurudan olumlu sonuç alabilir, güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. Bekar ve beraberliği olmayan Başak’lar, aşk hayatınızda duygusal bir yakınlaşma aşka dönüşebilir.

TERAZİ:

Gökyüzü bugün, duygusal hayatınızla ilgili derin düşünceler içinde olabileceğinize işaret etmekte. Geç kalmışlıkların pişmanlığından sıyrılıp bir an önce neler yapabileceğinizi düşünmeniz yararınıza olacaktır. Kendinizi ait hissetmediğiniz bir beraberliğin içindeyseniz artık uzaklaşıp yolunuzu çizmenin zamanı geldi. Sezgilerinize ve kalbinizdeki sese güvenin. İş hayatınızda ise birtakım gecikmeler yüzünden yaşanacak tartışmalara karşı sakin davranın ve toleranslı olun. Kazanan ve takdir edilecek kişi siz olacaksınız.

AKREP:

Önemli iş teklifleri alabilir, yeni ve hızlı gelişmelerle kariyerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyin ve ilerleyin. Çalışmaktan, cesur adımlar atmaktan korkmayın. Uzun zaman sonra yaşanan bu gelişmelerin kaybetme korkunuzu yükseltmesine izin vermeyin. İsteklerinizi gerçekleştirebiliyor olmanın mutluluğunu deneyimleyeceksiniz. Bu günü sizler için özel kılan durum, seçimleriniz. Kişisel olarak kendinize vereceğiniz değer ve sezgilerinizin sesine kulak vererek ilerlediğiniz takdirde olumlu sonuçlar alabileceksiniz. Özel yaşamınızda da sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YAY:

Bugün gökyüzünün olumlu etkileri sizleri daha sakin ve ılımlı bir ruh haline büründürecek ve bu sayede daha sağlıklı kararlar alacak, ilişkilerinizde yeni ve olumlu deneyimler yaşayabileceksiniz. Aşk hayatınızda sürprizlere hazırlıklı olun. Uzun süredir işsizseniz ya da yeni bir başlangıç yapmayı düşünüyorsanız harekete geçmeli ve bu konu ile ilgili tüm görüşmelerinizi tamamlamalısınız. Ne kadar sosyal olursanız isteklerinize ulaşmanız o denli kolay olacaktır. İstek ve şartlarınıza uygun gelişmeler yakalayarak uzun süren bir karanlıktan sonra aydınlığa geçiş ve yükselişi deneyimleyebileceğiniz zamanlardasınız.

OĞLAK:

Kendinize olan güven ve yeteneklerinizi bugün ortaya koyabilir, yapılan görüşme ve toplantılarda birlikte çalıştığınız insanların destek ve onayını alabilirsiniz. İlerleyen günler içinde ne yapmak istiyorsanız planlayın ve kafanıza bu planları başarı ile uygulayacağınızı yerleştirin. Kendine güven ve liderlik yetenekleri bugün daha kuvvetlenmektedir. Bunları avantaj olarak kullanın. Açık görüşlü olmaya özen gösteri,n şimdi herkesle fikir alışverişi yapıp kendinizi daha da geliştirme zamanı. Karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirin. Özel yaşamınızda ise eski eşinizle hukuksal sorunlar yaşayabilir, buna bağlı maddi sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

KOVA:

Bugün yakın çevrenize karşı her zamankinden daha duyarlı olmayı başarabilirseniz iş hayatınızda sizin için çok olumlu sonuçlar getirebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İstediklerinizi gerçekleştirmek için ısrarla mücadele etmelisiniz. İşinize kuvvetli ruhsal enerjinizi yansıtarak ilerlemeler kaydedeceksiniz. Öğrenme gücünüz oldukça kuvvetli, hiçbir yeni başlangıç ve öğreti sizleri korkutmamalı. Zorlandığınız ne varsa bugün ele alın, başarılı sonuçlar elde ettiğinizi göreceksiniz. Özel yaşamınızda ise kötü bir dönemin bitişi yeni ve olumlu bir dönemin başlangıcı sizler için. Evli ve birbirine gönül bağı kuvvetli olan Kova’lar, aşkınıza ve sevginize sahip çıkın, beraberliğinizin temellerini kuvvetlendirip hayat yolunda birlikte yaşlanmak için yeni bir adım atın.

BALIK:

Gökyüzü, duygusal konularda yaşanan olumlu gelişmelerle yeniden hayatın keyfine vardığınız güzel ve keyifli bir güne işaret etmekte. Yaşadığınız güzel gelişmelere başkalarının müdahil olmasına izin vermeden duygularınızı içinizde yaşamaya özen gösterin. Bu konuda geçmişte yaşadığınız acı deneyimleri unutmadan hareket etmeniz faydanıza olacaktır. İş hayatınızda ise resmi evraklarla ilgili her şeyi okuduğunuzdan emin olmalı ve sizin kontrolünüzden geçmeden hiçbir şeyin altına imza atmayın. Gözünüzden kaçan ufak bir ayrıntı finansal problemler yaşamanıza sebep olabilir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 3 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید