06 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları…

6 Mart Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


06 Mart 2014

KOÇ:

Gökyüzü, işinizle ilgili konularda kendinizi ifade ederken tereddüt ve korkuya kapılmadan hareket etmeniz için uyarıcı. İş arkadaşlarınızın etkisinde kalarak bildiğiniz konularda bile yeterince iyi olmadığınız izlenimi yaratabilirsiniz, dikkatli davranın. Bugün yakın çevrenizde gerçekleşecek gergin durumlardan mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışın ve sadece işinizle ilgilenin. Eğer bunu yapamazsanız bir anda kavganın ve gürültünün içinde kalabilir, yöneticiler ya da üstlerinize konuyla ilginiz olmadığını ifade edebilecek şansı bile yakalayamayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise göz göre göre, uyarılarınıza rağmen yapılan yanlış davranışları kabullenir bir tarzda hareket etmemelisiniz.

BOĞA:

Gökyüzü, maddi konularda şanslı bir gün olacağına işaret etmekte. Bu şansı bir yatırım planıyla daha da iyi değerlendirebilirsiniz. Fakat bunun işin sabırlı olmakta fayda var. Cazip görünen yatırımlar kayıplar yaşamanıza sebep olabilir. Özel hayatınızda sorun birlikte olduğunuz insanın her şeyi onun gibi düşünmenizi isteyemesinden ve kendi ailesi ile yaşadığı problemleri size yansıtmasından kaynaklanacaktır. Bunu istemekle kalmayıp sizi zorlayabilir. Olgun ve sakin davranarak ilişkinizi bir çıkmazın içine sokmamalısınız. Eş ya da sevgiliniz sakinleştiğinde gereken konuşmayı yapabilirsiniz. Ona, kendine yapılmasından rahatsız olduğu davranışları kimseye yapmaması konusunda tavsiyelerde bulunmalısınız.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün, enerjinizin oldukça yüksek olduğuna işaret etmekte. Bu olumlu etki yaşamınızın her alanına yansıyacak. İşinizle ilgili yeni bir teklif ya da terfi alabilirsiniz. Yeni iş teklifini kabul edebileceğiniz gibi, devam etmekte olan işinizi daha gerçekçi bir tarzla ele alıp kendinizi geliştirebileceğiniz konular üzerine yönelebilir, yaptığınız işte oldukça etkili bir konuma gelebilirsiniz. Özel yaşamınızda bağlılık mecburiyetiniz olan insanlarla ilgili konularda zorlanmalar söz konusu olsa da anlayışlı ve ılımlı yaklaşımlarınızla olayları kendi lehinize çevirebilirsiniz. Hoşgörülü davranmak sizi kazançlı çıkaracaktır. Gelişen olaylar sizi oldukça rahatlatarak geleceğinizle ilgili konularda daha huzurlu ve sağlıklı kararlar almanızı sağlayacaktır.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün, planlarınızı ve isteklerinizi gerçekleştirebilmeniz için ilk adımınızı güvenle atabilmeniz için destekliyor sizleri. Ruhsal enerjinizin oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. Sezgileriniz adeta insanların zihnini okumanızı sağlayacak kadar yüksektir. İş hayatınızda maddi yatırımlar dışında tüm düşüncelerinizi paylaşabilir, girişimleriniz için önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin, bugün her şeyin iç yüzünü çözebilir, isteklerinizin ne denli başarılı ve başarısız olacağını sezinleyebilirsiniz. Evren size kendi kendinizin rehberi olmanız için tüm olanakları sunmuş durumda.

ASLAN:

Bugün işinizde ve yakın çevrenizde duyarlı, hassas ve başka insanların düşünce ve fikirlerine anlayışla yaklaşan tarzınızla herkesi büyüleyebilirsiniz. Yapılması zor olan konularda bile bu asil tavrınızla işlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Emin olun davranışlarınızla örnek teşkil edeceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise sezgilerinize ve iç sesinize güvenerek hareket etmelisiniz. Aklınız detaylara takılıp kalmanızı, sezgileriniz bunu yapmamanızı söylüyorsa ikinci şıkkı tercih ederek hareket etmelisiniz. Aşkla beslenen bir ruh yaşamın her alanında çok daha başarılı olacaktır, bunu unutmayın.

BAŞAK:

Gökyüzü, tamamlamanız gereken işleriniz varken yeni girişimlere girmeniz konusunda aceleci davranmamanız adına uyarıyor sizleri. Var olanı tamamlamadan yeni bir olgu içine girmeniz birçok riski beraberinde getirebileceği gibi hali hazırda devam eden ilişkilerinizin bozulmasına da neden olabilir. Hayat uzun soluklu bir maraton, nefesinizi ve enerjinizi kısa sürede tüketmemeyi öğrenmelisiniz. Maddi konularda olumlu gelişmeler yaşamaya başlayacağınız bu süreçte sorumluluklarınızın hakkını yerine getirerek hareket ettiğinizde erteledikleriniz zaten karşınıza çıkacaktır. Özel yaşamınızda ise beraberliğinizde gerçek anlamda aradığınız huzuru bulamadığınız zamanlardasınız.

TERAZİ:

Gökyüzü bugün, enerjinizin oldukça yüksek olduğuna işaret etmekte. Bu olumlu etki yaşamınızın her alanına yansıyacak. İşinizle ilgili yeni bir teklif ya da bir terfi alabilirsiniz. Yeni iş teklifini kabul edebileceğiniz gibi devam etmekte olan işinizi daha gerçekçi bir tarzla ele alıp kendinizi geliştirebileceğiniz konular üzerine yönelebilir, yaptığınız işte oldukça etkili bir konuma gelebilirsiniz. Özel yaşamınızda uzun süreli ilişkileri olan insanlarla ilgili konularda zorlanmalar söz konusu olsa da anlayışlı ve ılımlı yaklaşımlarınızla olayları kendi lehinize çevirebilirsiniz. Hoşgörülü davranmak sizi kazançlı çıkaracaktır. Gelişen olaylar sizi oldukça rahatlatarak geleceğinizle ilgili konularda daha huzurlu ve sağlıklı kararlar almanızı sağlayacaktır.

AKREP:

Gökyüzü bugün, işinizle ilgili konularda evrensel düşünmeniz konusunda mesajlar veriyor sizlere. Büyük düşünme zamanı sizler için. Hani bir söz vardır: \”Sığ sularda yüzenler enginlere açılamaz\” diye, bu felsefeden yola çıkarak düşüncelerinizi ve yapmak istediklerinizi buna göre belirlemelisiniz. Sizden yaşça büyük ve tecrübeli insanların görüşlerini almanız da sizler için fayda sağlayacaktır. Potansiyelinizin farkına varın ve uygulamaya geçeceğiniz planlarınız için gizliliğe önem verin. Bu süreçte işinize yoğunluk verip sosyal çevrenizde gelişen olayların dışında da kalmaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda beraber olduğunuz insanın kendi ailesinden kaynaklanan sorunlar söz konusu olabilir, bu zor zamanlarında desteğinizi ve sevginizi ondan esirgememelisiniz.

YAY:

Gökyüzü, kendinizi geliştirmeniz için her türlü olanakla karşılaşacağınıza işaret etmekte. Cesur olmalı ve size sunulan hiçbir fırsatı kaçırmamalısınız. Düzenli ve disiplinli çalıştığınız takdirde her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. İş hayatınızı ilgilendiren konularda önemli gelişmeler söz konusu. Basamakları hızlı adımlarla çıkmaya başlıyorsunuz, bu durum sizi korkutmamalı. Uzun zamandır emek verdiğiniz ve mücadele ettiğiniz konuların kendini göstermesi yükselmenizi sağlayacak. Korkuya kapılır ve kendinizi geri planda tutmaya kalkışırsanız fırsatlar geldiği gibi gidebilir ya da size destek olan insanlar bu tavrınız karşısında size ağır eleştirilerde bulunabilir. Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insanla birlikte yeni kararlar alabilir, bir uygulamanın içinde birlikte yer almayı tercih edebilirsiniz.

OĞLAK:

Gökyüzü, yaşamınızın her alanında yapılandırmalarda bulunmanız için var olan şartları yükseltebilmeniz adına sizleri destekliyor. Bugün işinizle ilgili konularda sergileyeceğiniz mert tavırlar birlikte çalıştığınız ve sizden pek de hoşnut olmayan insanları bile etkileyecektir. Yapmayı düşündüğünüz girişimlerinizi son ana kadar kimseyle paylaşmamaya özen gösterin. Birileri iyi niyetle de olsa işinizi zora sokacak davranışlar içine girebilir. Bekar Oğlak’lar, bugün hiç tahmin etmediğiniz bir arkadaşınızın ya da birlikte iş yaptığınız birinin size karşı beslediği duyguları ifade etmesiyle ne yapacağınızı şaşıracaksınız.

KOVA:

Gökyüzü bugün, planlarınızı ve isteklerinizi gerçekleştirebilmeniz için ilk adımınızı güvenle atabilmeniz adına destekliyor sizleri. Ruhsal enerjinizin oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. Sezgileriniz adeta insanların zihnini okumanızı sağlayacak kadar yüksektir. İş hayatınızda maddi yatırımlar dışında tüm düşüncelerinizi paylaşabilir, girişimleriniz için önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin, bugün her şeyin iç yüzünü çözebilir, isteklerinizin ne denli başarılı ve başarısız olacağını sezinleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise işiniz gereği tanışacağınız bir insanın yoğun ilgisi aşka olan bakış açınızda köklü değişiklikler yaratabilir.

BALIK:

Gökyüzü, kendinizi ifade ederken oldukça gergin bir ifade tarzı içinde olabileceğinize işaret etmekte. Çevrenizdeki insanlara neredeyse konuşma hakkı vermeden kendinizi ve yaptıklarınızı anlatmaktaki ısrarınız yadırganarak hakkınızda yanlış düşüncelerin oluşmasına sebep olabilir. Öncelikle sakin olmalı, yaşadıklarınızı gözden geçirerek herkesin sizi anlamak ve hak vermek zorunda olmadığını düşünmeli ve davranışlarınızı buna göre belirlemelisiniz. Eğer bugün konuşmak yerine dinlemeyi tercih ederseniz kafanızdaki tüm soru işaretlerine cevap bulacak ve aradığınız uzlaşma ortamını bulabileceksiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 5 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید